Este fin de semana tivo lugar no Pazo dos Deportes de Arteixo o Trofeo Diputación Cortos (Cadete a Senior) de patinaxe artístico organizado polo C. Patín Axel.
Os resultados da competición foron os seguintes:
Free Skating Men cat. Cadets
1 RIBEIRO DÍAZ JOEL C.P.A. GONDOMAR
2 VÁZQUEZ VIDAL ANTÓN C.P. MAXIA
3 RAMA GARCÍA DAVID C.P. MAXIA
4 BLANCO DOMÍNGUEZ ADRIÁN C. PATINAJE RIBEIRA
5 SANMARTÍN VILLANUEVA JORGE C. SARELA
6 BERCERO RIVAS MAREQUE HUGO C.P.A. ÁGORA
7 MILLÁN HERMO MAURO NOIA PATÍN
Free Skating Ladies cat. Cadets
1 SIEIRA CEDEÑO DANIELA C. PATINAJE RIBEIRA
2 FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ XIANA C.P.A. GONDOMAR
3 LOURIDO VILLASENIN ANTÍA C.P.A. ÁGORA
4 PEÑA RODRÍGUEZ INÉS C.P. SARELA
5 ROYO CASTRELO XIANA C.P.A. ÁGORA
6 ÁLVAREZ ROMERO LOLA C.P.A. GONDOMAR
7 GOYANES SANGIAO MARTA C.P.A. GONDOMAR
8 DEUS RECOUSO LUCÍA C.P. MAXIA
9 GILSANZ IGLESIAS PAULA C.P.A. GONDOMAR
10 ENRIQUEZ RIVAS IRENE C.P.A. OMEGA
11 CANOSA GARCÍA MARTA C.D.P. BOIRO
12 GÓMEZ CASTAÑO YANIRA C.P.A. ÁGORA
13 VIDAL TOURIÑO AINHOA C.P.A. GONDOMAR
14 QUEVEDO MONTERO MARTA C. PATINAJE COMPOSTELA
15 DASILVAARGIBAY UXIA C. PATINAJE RIBEIRA
16 BRETAÑA MÍGUEZ MARTINA C.P.A. OMEGA
17 BLANCO IGLESIAS MARÍA C.P.A. BRIÓN
18 GARCÍA ÁLVAREZ ZOE C.P.A CONDADO (PONTEVEDRA)
19 LÓPEZ LEAL ICÍA C.P.A. BRIÓN
20 MILLÁN SANTOS ALBA C.D.P. BOIRO
21 DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ SARA C.P. OROSO
22 BALBOA FERNÁNDEZ ALIA C.P.A. CONDADO (SALVATERRA)
23 PITA RODRÍGUEZ INÉS C.P. BUXAINA
24 ROCHA COUREL LEIRE C.P.A. GONDOMAR (PONTEVEDRA)
25 LAMELO VALLEJO CARMEN ELENA C.P.A. ÁGORA
26 LARIÑO IGLESIAS MARTA C.P.A. OMEGA
27 ANDRADE FRAGA MARTA C.P. CONXURO
28 MOVILLA VALADO NOA C.P.A CONDADO
29 GÓMEZ RODRÍGUEZ LAURA C.P.A. EIRIZ
30 FREIRE VILAR UXÍA C.P.A CONXURO
31 HERNÁNDEZ FILGUEIRA CARLA C.P.A. CORUXO
32 VILLAR HERMIDA CLAUDIA C.P.A. OMEGA
33 GÓMEZ FERNÁNDEZ ALICIA C. PATÍN PORRIÑO
34 DOMÍNGUEZ FREIRE NAIA C. PATÍN AXEL
Free Skating Men cat. Youth
1 IÑIGUEZ LODEIRO, DIEGO C. PATIN AXEL
2 SÁNCHEZ SÁNCHEZ, MIGUEL C.P. MAXIA
3 VALVERDE RODRÍGUEZ ANTONIO C. PATÍN VAGALUME
Free Skating Ladies cat. Youth
1 ÁLVAREZ ROMERO NOA C.P.A. GONDOMAR
2 PIÑEIRO CALVETE CLAUDIA C.P. MAXIA
3 GRELA AMOR MARÍA C.P. MAXIA
4 CABANA PÉREZ CARLA C.P. BUXAINA
5 AMOR CASTRO SUSANA C.P. MAXIA
6 RAMA TOJA NATALIA C.P. CONXURO
7 PENSADO PEDREIRA IDAIRA C.P.A. OMEGA
8 ALONSO GARCÍA LUCÍA C.P.A VALLADARES
9 GONZÁLEZ BOULLOSA SARA C.P. OROSO
10 LÓPEZ GONZÁLEZ IDARA C.P.A. SALVATERRA
11 ALVEDRO FLAMENCO NOA C.P. MAXIA
12 VALLADARES ALONSO ALBA C.P. SARELA
Free Skating Men cat. Juniores
1 YAÑEZ PÉREZ LUCAS C.P. MAXIA
2 ESTÉVEZ RODRÍGUEZ MANUEL C.P.A. GONDOMAR
3 NOYAAGEITOS JORGE C. PATÍN RIBEIRA
4 GARCÍA FERNÁNDEZ ARTURO C. PATÍN VAGALUME
Free Skating Ladies cat. Juniores
1 REY PÉREZ PAULA C.P. MAXIA
2 RUIZ BALBOA CARMEN C.P. MAXIA
3 CEBRAL DE LA IGLESIA LAURA C.P. BUXAINA
4 FERNÁNDEZ ALONSO SOFÍA C.P.A. GONDOMAR
5 PEÑA RODRÍGUEZ MARÍA C.P. SARELA
6 PRADO RAMOS SARA C.P. OROSO
7 DIEGUEZ VEIRAS ALBA C.P. MAXIA
8 FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ AMINA C.P.A. ÁGORA
9 CORRAL BLASCO IRENE C.P. MAXIA
10 BALBOA FERNÁNDEZ ALDARA C.P.A CONDADO
11 MONTERO BOEDO LAURA C.P. MAXIA
12 DELGADO HERNÁNDEZ LEYRE C.P.A. VALLADARES
13 COTELO BALDOMIR AINHOA C.P. CONXURO
14 RIAL PAZ PAULA EL OLIVO
15 PÉREZ DAVILA NOELIA AREALONGA CHAPELA
16 PRADO RAMOS MARTA C.P. OROSO
17 SANZ FLORES PATRICIA C. PATINAJE COMPOSTELA
18 SOTO GROBA LUCÍA C.P.A. CONDADO SPA
19 SANTOS SÁNCHEZ IRENE C.P. LENDA
Free Skating Men cat. Seniores
1 REDONDO MARTÍNEZ, ALEJANDRO C.P. LENDA
2 SIGNIORINI COTO, CARLO C.P.A ÁGORA
Free Skating Ladies cat. Seniores
1 NEIRA RIVERA MATILDE C.P. MAXIA
2 LÓPEZ RODRÍGUEZ ANDREA C.P.A. GONDOMAR
3 RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ ENYA C. PATINAXE ALQUIMIA
4 LLOVO FRADE ANDREA C.P.A. CORUXO
5 ÁLVAREZ GUERNER ANAHÍ C.P.A. VALLADARES
6 YÁÑEZ PÉREZ GABRIELA C.P. MAXIA