image-05-10-21-11-11

Oct 13

Resultados da II fase de Niveis Libre Pontevedra organizada polo CD Eixo Gondomar

Este fin de semana disputouse a II Fase de Niveis Libre Pontevedra organizada polo CD Eixo Gondomar no pavillón Bernabé Costas.

 

Os resultados foron os seguintes:

 

NIVEL – 1 

IRIA COSTAS SANLUIS CP BALAIDOS APTO

AINHOA FEIJOO SIO C.D. EIXO GONDOMAR APTO

MARTA RODRIGUEZ GARCÍA C.D. OURELA APTO

ZAIRA VELOSO ÁLVAREZ C.D. OURELA APTO

INES ALCANTARA ALONSO CP BALAIDOS APTO

CARMEN NUÑEZ ALONSO C.P.A. CORUXO APTO

HELENA VIEIRA GONZÁLEZ C.D. OURELA APTO

NOA PRIETO GONZALEZ C. CASTRELOS P.A. APTO

DANIELA CARBALLO AGRASO CLUB ANFORA APTO

REBECA CABELEIRO GONZALEZ PA SALCEDA APTO

XIANA GARCÍA GONZÁLEZ C.P.A. CORUXO APTO

PAULA OCAMPO ALONSO PA SALCEDA APTO

ARANTXA VIDAL RODRIGUEZ C.P.A. RIBEX APTO

EMMA WANMI MORGADE GARCÍA C.D. EIXO GONDOMAR APTO

NEREA LAGO FERNÁNDEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO

ELENA BARREIRO BESADA PA SALCEDA APTO

HUGO SANTOME PEREIRO CLUB ANFORA APTO

NOA FERNÁNDEZ GÓMEZ C.E. ROSALÍA NO APTO

AFRICA CONDE DOS SANTOS C. CASTRELOS P.A. NO APTO

DANIELA LOPEZ VILLAR C.P.A. CORUXO NO APTO

SOFIA RODRIGUEZ LOPEZ C. CASTRELOS P.A. NO APTO

JESÚS ROZAS CARBALLO AEHDE NO APTO

JIMENA PEREIRA RODRÍGUEZ AEHDE NO APTO

LAURA CARMODY RODRIGUEZ C. CASTRELOS P.A. NO APTO

LEIRE CASTRO COSTAS C.D. EIXO GONDOMAR NO APTO

 

NIVEL – 2

AROA FERNÁNDEZ LÓPEZ AEHDE APTO

DESIRE GONZALEZ FERREIRA C.COVELO P.A. APTO

EMMA MARÍN CUCALA AEHDE APTO

AITANA HERNANDO REY C.D. EIXO GONDOMAR APTO

SARAY GREGORES PELAEZ C.D. EIXO GONDOMAR APTO

LUCIA AGULLA PEREIRA CLUB ANFORA APTO

NEREA FERNÁNDEZ CALLES C.E. ROSALÍA APTO

DANIEL FIGUEROA CEDRES C.P.A. RIBEX APTO

AINHOA PEREZ FERNANDEZ C.E. ROSALÍA APTO

ARIADNA PEREIRA ANTÚNEZ C.D. OURELA APTO

VALENTINA SANTOS CASTRO CLUB ANFORA APTO

JIMENA GONZALEZ-BESADA GOMEZ C.D. EIXO GONDOMAR APTO

CARMEN IGLESIAS ESTEVEZ C.P.A. RIBEX APTO

ALBA PEREIRA ANTÚNEZ C.D. OURELA APTO

LEIRE RODRÍGUEZ GARCÍA C.E. ROSALÍA APTO

IRENE BARREIRO BESADA PA SALCEDA APTO

IKER JOSÉ FERNANDEZ ALVAREZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO

CANDELA CARBALLO ÁLVAREZ C. CASTRELOS P.A. APTO

MARIANA BARRIOS ARAUJO C.P. ARTISTICO LUAR APTO

SOFÍA GÓMEZ GÓMEZ C.D. OURELA APTO

NOA MARTINEZ DOMINGUEZ C.COVELO P.A. APTO

DANIELA RIVERA ENRIQUEZ CP BALAIDOS APTO

RUTH DE LEON LOPEZ C. CASTRELOS P.A. APTO

SOFÍA PRIETO CONDE C.D. OURELA APTO

LUCÍA GARCÍA MOTTA C.D. OURELA APTO

PEDRO RIVERA COMESAÑA PA SALCEDA APTO

LIA SANTAMARINA COSTAS C.D. EIXO GONDOMAR APTO

LUCIA GARCIA RUBIO C.D. EIXO GONDOMAR APTO

NEREA VILLANUEVA FIEL CLUB ANFORA APTO

CLAUDIA SIERO TORRES AEHDE APTO

LOLA GONZALEZ PADIN CLUB ANFORA APTO

ARIADNA CONSUELO VAZQUEZ GIRALDO C.D. OURELA NO APTO

 

NIVEL – 3

AHINARA RODRIGUEZ NUÑEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO

LEIRE PORTO RODRIGUEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO

MARIÑA SANTIAGO PAZO CLUB ANFORA APTO

CANDELA ORDOÑEZ BAUTISTA C.P.A. RIBEX APTO

DANIELA PIÑEIRO VERDE CLUB ANFORA APTO

VEGA PINTOR MORÁN C.P.A. RIBEX APTO

CAROLINA MOLARES PEREZ PA SALCEDA APTO

PEDRO FONTAN COMESAÑA C. CASTRELOS P.A. APTO

SAMUEL ROZAS CARBALLO AEHDE APTO

ANTIA BUGARIN GONZALEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO

AINARA BARRIO CONDE C.D. OURELA APTO

SABELA CANCELAS ESTEVEZ CLUB ANFORA APTO

CARLA FARO SOBRINO C.P.A. RIBEX APTO

ADA QUINTAS ESTEVEZ C.D. EIXO GONDOMAR NO APTO

NOA FERRADAS TORRES CP BALAIDOS NO APTO

 

NIVEL – 1

CAROLINA PAZOS TABOAS C.PATIN VAGALUME APTO

NEREA ALFONSO SANCHEZ C.PATIN VAGALUME APTO

MARÍA BARROS RUIZ C.P. NIGRÁN APTO

SARA SENRA COUTO C.P. NIGRÁN APTO

CLARA ALONSO CRUCES C.A.R.P.A APTO

ANTÓN LIS MAZUELAS C.A.R.P.A APTO

XIANA GAYOSO NEBRA EL OLIVO APTO

ADHARA CRUCES QUIÑOY C.A.R.P.A APTO

NEREA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN PORRIÑO APTO

VALERIA ESTEVEZ GOMEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

NOA FRAGUEIRO DOMINGUEZ C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

CARLA JUNCAL ÁLVAREZ EL OLIVO APTO

IRENE MENDEZ BAUTISTA C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

ANTÍA MARTIN BALUJA C.P. NIGRÁN APTO

JOSE MANUEL FERNADEZ COUÑAGO C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

ANA PAZÓ RODRÍGUEZ C.P.A. VALLADARES APTO

SABELA PENIN ALONSO C.P. NIGRÁN APTO

LUCIA RODRIGUEZ DE MIGUEL EL OLIVO APTO

ELISABETH ROSALIA COLINA RODRIGUEZ EL OLIVO APTO

AINARA CONDE RIVAS C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

MARIÑA BARREIRO GÓMEZ CP A ESTRADA APTO

XIANA LOUREIRO VILA C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

EREA VAQUEIRO FENÁNDEZ C.P.A. SALVATERRA APTO

MAURO FERNANDEZ VALDERRAMA C.P.A. VALLADARES NO APTO

MARA RODRIGUEZ MARTINEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS NO APTO

CHARLOTTE ANCIANO CONDE C.P.A. ROSALEIRA MOS NO APTO

 

NIVEL – 2

LIA FERNANDEZ SANCHEZ C.PATIN VAGALUME APTO

CELIA PÉREZ ALONSO C.P. NIGRÁN APTO

ANDREA DURAN ESTEVEZ EL OLIVO APTO

MARA VAQUEIRO FENÁNDEZ C.P.A. SALVATERRA APTO

NAIA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ C.A.R.P.A APTO

EVA MARTÍN OTERO C.A.R.P.A APTO

LUCÍA GONZÁLEZ BARCIELA C.A.R.P.A APTO

SARA MATO LÓPEZ CP A ESTRADA APTO

NOA DACOSTA DOMINGUEZ C.PATIN PORRIÑO APTO

AINOA DACOSTA RODRIGUEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

ANDREA COSTAS DIAZ EL OLIVO APTO

ALBA SALGADO VISO EL OLIVO APTO

JUDITH ALONSO PARADA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

AROA MARIA COLINA RODRIGUEZ EL OLIVO APTO

BELTAINE BAUTISTA RAMILO C.P.A. VALLADARES APTO

LEIRE MONTESINOS POSE C.A.R.P.A APTO

LEIRE MARTINS FERNANDEZ C.P.A. TEA APTO

ZAIRA CÉSPEDES DIÉGUEZ C.P.A. SALVATERRA APTO

XIANA MEIJIDE PEREIRA C.A.R.P.A APTO

NORAH LOPEZ TIELAS C.PATIN PORRIÑO APTO

IRIA ESTÉVEZ CACHON EL OLIVO APTO

SARA MARTINEZ ÁLVAREZ C.P. NIGRÁN APTO

YOEL MARCELINO GONZÁLEZ C.P.A. SALVATERRA APTO

ARTURO MANZANARES MISA C.P. NIGRÁN APTO

DANIELLA FRANCISCO TINOCO EL OLIVO APTO

IZAN MONTESINOS POSE C.A.R.P.A APTO

SARA DE SOUSA ALONSO C.P.A. ROSALEIRA MOS NO APTO

MARA TABOAS REY C.P.A. ROSALEIRA MOS NO APTO

ADRIANA PEQUEÑO SUEIRO C.PATIN VAGALUME NO APTO

 

NIVEL – 3

ROCIO MADERO GOMEZ C.PATIN PORRIÑO APTO

CHIARA LÓPEZ-ZAMORA BLANCO C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

LUCÍA OJEA CAMAÑO C.P.A. SALVATERRA APTO

ALEXIA ABUNDANCIA ANTELO EL OLIVO APTO

AROA GONZALEZ PEREZ C.A.R.P.A APTO

ZAIDA MOREIRA BLANCO C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

ALBA SOTO BERNÁRDEZ C.P.A. SALVATERRA APTO

NOELIA OTERO VILAS C.PATIN PORRIÑO APTO

CANDELA TABOAS REY C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

ZAIRA BASTERO ALVES C.A.R.P.A APTO

NOA VAZQUEZ LOSADA C.A.R.P.A APTO

INÉS CASAS PAMPILLÓN C.A.R.P.A APTO

NOA RODRIGUEZ UBEIRA EL OLIVO APTO

NOELA RODRÍGUEZ TRONCOSO C.P.A. SALVATERRA APTO

SOFÍA DARROZA VILLÁN C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

YARA DOURAL PEREIRA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

AINHOA SEOANE GÓMEZ CP A ESTRADA NO APTO

ELSA RAMÍREZ GIL C.P.A. SALVATERRA NO APTO

ALBA BALADO NUÑEZ C.A.R.P.A NO APTO

LEIRE LOPEZ ARES C.A.R.P.A NO APTO

JAVIER LAMAS LAMAS C.A.R.P.A NO APTO

BRAIS NOGUEIRA CORRAL CP A ESTRADA NO APTO

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL