IMG-20210924-WA0006

Oct 13

Resultados da II fase de Niveis Libre Coruña Sur organizado polo Clube Patinaxe a Pobra

Este fin de semana disputouse a II Fase de Niveis Libre Coruña Sur organizada polo clube Patinaxe A Pobra, celebrado no pavillón de Artes de Ribeira.

 

Os resultados foron os seguintes:

NIVEL – 1

1 ALICIA CASTIÑEIRAS FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

2 CARLA RAMOS MIGUEZ C.D.P. BOIRO APTO

3 LAIA PÉREZ PIÑEIRO C.D.P. BOIRO APTO

4 JULIA GARCIA VILAS C.D.P. BOIRO APTO

5 SARA ARCOS BUCETA C.D.P. BOIRO APTO

6 GABRIEL ÁLVAREZ MIRANDA C.D.P. BOIRO APTO

7 SOFIA ORDÓÑEZ MUÑIZ C.D.P. BOIRO APTO

8 CLAUDIA CHOUZA DIESTE C.D.P. BOIRO APTO

9 DAFNE MUÑIZ OTERO C.D.P. BOIRO APTO

10 FABIOLA RODRÍGUEZ TREUS C.D.P. BOIRO APTO

11 CLAUDIA DONO DURO C.P. OROSO APTO

12 ENMA ANDRES RODRIGUEZ C.P. OROSO APTO

13 LEIRE AGUIÓN LOIS C.P. SARELA APTO

14 ANDREA ALBOR SANCHEZ C.P.A. OMEGA APTO

15 VERÓNICA COSTA SÁNCHEZ C.P.A. OMEGA APTO

16 VERA RODIZ SANCHEZ DEL CUETO C.P.A. OMEGA APTO

17 AROHA TRABA CASTIÑEIRAS C.P.A. OMEGA APTO

18 CLAUDIA VEIGA SANTIAGO C.P.A. OMEGA APTO

19 AROA RIVEIRO FERNANDEZ C.P.A. OMEGA APTO

20 ANTIA RAMOS ALDREY C.P.A. OMEGA APTO

21 AITANA DELGADO BARREIRA CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

22 ANDREA GARRIDO RAMOS CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

23 MARTINA BASANTA ASOREY CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

24 SABELA VIAÑO DIÉGUEZ CPA TEO APTO

25 ÉRIKA MONJE GONZÁLEZ CPA TEO APTO

26 CARLOTA JUSTO MOLINS CPA TEO APTO

27 ANTÍA BAUTÍS ANGUEIRA CPA TEO APTO

28 LAURA IGLESIAS MOSQUERA CPA TEO APTO

29 MARÍA BELÉN CASAL GARCÍA CPA TEO APTO

30 INES RAMOS CASTILLO PATINAXE A POBRA APTO

31 LEYRE SOBRIDO ALONSO PATINAXE A POBRA APTO

32 AINARA GUERRA PÉREZ C.D.P. BOIRO NON APTO

33 ALICIA TABORA ALVAREZ-SANTULLANO C.P. OROSO NON APTO

34 ANTIA REGUEIRO VARELA C.P. OROSO NON APTO

35 ALBA ULLA YAÑEZ C.P. OROSO NON APTO

36 UXÍA ANICETO MARTÍNEZ C.P. SARELA NON APTO

37 CARLA GARCÍA AÑÓN C.P. SARELA NON APTO

38 SARA QUINTÁNS RIVAS C.P. SARELA NON APTO

39 CARLOTA CARDAMA AVILÉS C.P. SARELA NON APTO

40 ADRIAN VARELA CANA C.P.A. OMEGA NON APTO

41 MARIA BALSA GARCIA C.P.A. OMEGA NON APTO

42 ADELA TARRIO VIDAL C.P.A. OMEGA NON APTO

43 CAROLINA GARCIA QUINTEIRO C.P.A. OMEGA NON APTO

44 MARA FREIRE PEDRARES CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

45 SORAYA MAYO VÁZQUEZ CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

46 ADRIANA COSTAS ARTEAGABELTIA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

47 LARA GÓMEZ DOPAZO CPA TEO NON APTO

48 UXÍA SUEIRAS RODRÍGUEZ CPA TEO NON APTO

49 JULIETA MARTINEZ BARROS NOIA PATÍN NON APTO

50 NOA TÚÑEZ TRONCOSO NOIA PATÍN NON APTO

51 MARTA OLVEIRA VARELA PATINAXE A POBRA NON APTO

 

NIVEL – 2

1 EIZAN CALO FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

2 SOFIA GODINO AGRA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

3 YAIZA GIRALDA ABELLA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

4 ADRIANA MERA CODESIDO C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

5 AINHOA FERRIN QUINTELA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

6 ALDARA DIAZ PEREIRAS C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

7 CARLA TARRIO ABUCIDE C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

8 ROCÍO DÍAZ GONZÁLEZ C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

9 CLAUDIA GARCÍA LUSTRES C.D.P. BOIRO APTO

10 LUCAS RIVAS MURILLO C.D.P. BOIRO APTO

11 NOA CAAMAÑO BATALLA C.D.P. BOIRO APTO

12 LÍA CRUZ MOREIRO C.P. OROSO APTO

13 TERESA FUENTES CORTIZO C.P. OROSO APTO

14 LOLA SANTIAGO BREA C.P. OROSO APTO

15 YARA MARTINEZ CASTRO C.P. OROSO APTO

16 DANIELA OTERO FERNÁNDEZ C.P. SARELA APTO

17 CARMEN ABALO SANTAMARÍA C.P. SARELA APTO

18 UXÍA CELA BLANCO C.P. SARELA APTO

19 ANTÍA REY RUBIO C.P. SARELA APTO

20 ELENA CARBALLO PAREDES C.P. SARELA APTO

21 ROI BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA APTO

22 SIRA VIDAL SOTO C.P.A. ÁGORA APTO

23 NOA RODRÍGUEZ LÓPEZ C.P.A. BRIÓN APTO

24 PAULA FERREIRA REY C.P.A. BRIÓN APTO

25 MARA RODRÍGUEZ AMADO C.P.A. BRIÓN APTO

26 UXÍA FERNÁNDEZ REIMUNDEZ C.P.A. BRIÓN APTO

27 SOFÍA BERTO JORGE C.P.A. BRIÓN APTO

28 CINTHIA VAZQUEZ BREA C.P.A. OMEGA APTO

29 MARTA CORTIZO MORENO C.P.A. OMEGA APTO

30 SARA IGLESIAS DURO C.P.A. OMEGA APTO

31 SOFÍA BUJÁN CONTRERAS C.P.A. OMEGA APTO

32 CLARA PORTO FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA APTO

33 HUGO VRHOVSKI CARBALLEIRA C.P.A. OMEGA APTO

34 SARA VIGO CASTRO C.P.A. OMEGA APTO

35 MARIA SÓÑORA HOMBRE C.P.A. OMEGA APTO

36 AROA CACHEIRO PERNAS C.P.A. OMEGA APTO

37 CANDELA FIAÑO PENIDE CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

38 LIA FREIRE PEDRARES CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

39 NICOLÁS SAR BOUZAS CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

40 ALICIA PIÑEIRO RODRÍGUEZ CPA TEO APTO

41 SARA VIEITES SANGIAO CPA TEO APTO

42 LAURA MUNIN RODRÍGUEZ CPA TEO APTO

43 MENCIA ANGUEIRA RICO CPA TEO APTO

44 XUNCAL REINO NUÑEZ NOIA PATÍN APTO

45 CLAUDIA BASALLO REGO PATINAXE A POBRA APTO

46 CARLOTA RODRIGUEZ DOMINGUEZ PATINAXE A POBRA APTO

47 VALERIA MARTINEZ RIAL PATINAXE A POBRA APTO

48 CARMEN SANISIDRO MILLAN PATINAXE A POBRA APTO

49 EMMA ABELLEIRA SANLES PATINAXE A POBRA APTO

50 MARTINA OTERO DIESTE PATINAXE A POBRA APTO

51 VALERIA REGUEIRA DIOS PATINAXE A POBRA APTO

52 MARÍA GONZALEZ CADAVAL C. PATINAJE RIBEIRA NON APTO

53 AINHOA BALADO PEREZ C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

54 AURORA FERNANDEZ CARBAJO C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

55 DANIELA PREGO PEREZ C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

56 IRIA REY PENA C.P. OROSO NON APTO

57 AIA ETXEPETELEKU FREIRE C.P. OROSO NON APTO

58 MARIA SANCHEZ TOURIÑO C.P. OROSO NON APTO

59 ALEJANDRA VIDAL VIQUEIRA C.P. SARELA NON APTO

60 SABELA BECERRA VAAMONDE C.P. SARELA NON APTO

61 SABELA SALGUEIRO RODRÍGUEZ C.P.A. BRIÓN NON APTO

62 MARTINA UBEIRA BARRIOS C.P.A. BRIÓN NON APTO

63 MAURO VRHOVSKI CARBALLEIRA C.P.A. OMEGA NON APTO

64 TATIANA GUIBELALDE OCAMPO CPA TEO NON APTO

65 MENCÍA RODRÍGUEZ SEIJAS CPA TEO NON APTO

66 NAIARA GUIBELALDE FAORO CPA TEO NON APTO

67 CARLOTA LADO POUSO NOIA PATÍN NON APTO

68 IRIA MARIÑO SANZ PATINAXE A POBRA NON APTO

69 NOELA FREIRE NOVOA PATINAXE A POBRA NON APTO

70 VALERIA OLIVEIRA PAIS PATINAXE A POBRA NON APTO

71 MARTINA ARESTIN FERREIROS PATINAXE A POBRA NON APTO

72 ALEXIA MOLEDO MUÑIZ PATINAXE A POBRA NON APTO

 

NIVEL – 3

1 ANNA ALVAREZ GONZÁLEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

2 SOFIA MARTÍNEZ PÉREZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

3 ALVARO CASTIÑEIRAS FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

4 ANAHI GRANDAL SEOANE C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

5 KARLA SENIN BARREIRO C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

6 CARLOTA POUSO SAAVEDRA C.D.P. BOIRO APTO

7 MARA ROMERO PIÑEIRO C.D.P. BOIRO APTO

8 SOFIA SUÁREZ PÉREZ C.D.P. BOIRO APTO

9 LOLA LOPEZ VIDAL C.P. OROSO APTO

10 VERONICA MOSQUERA VILLAVERDE C.P. OROSO APTO

11 CARLOTA VAZQUEZ SIERRA C.P. OROSO APTO

12 ALBA LOIS GOMEZ C.P. OROSO APTO

13 SOFÍA RIBAS ETCHEGARAY C.P. SARELA APTO

14 CLARA BECERRA VAAMONDE C.P. SARELA APTO

15 LÍA QUINTELA DURO C.P. SARELA APTO

16 SOFÍA BLANCO SILVA C.P. SARELA APTO

17 JULIA VIDAL GONZÁLEZ C.P. SARELA APTO

18 MACARENA PAMPÍN REGUEIRO C.P. SARELA APTO

19 SOFÍA TROITIÑO REBOREDO C.P. SARELA APTO

20 CELIA MOSQUERA MIGUEZ C.P.A. ÁGORA APTO

21 MARIA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ C.P.A. BRIÓN APTO

22 IRATI MENDEZ ARISTIZABAL C.P.A. BRIÓN APTO

23 LARA BAZARRA SOUTO C.P.A. BRIÓN APTO

24 SORAYA CARREIRA CALVO C.P.A. BRIÓN APTO

25 MARTA LEMA ALVITE C.P.A. OMEGA APTO

26 LUCÍA CORTIZO MORENO C.P.A. OMEGA APTO

27 CARLOTA FIAÑO PENIDE CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

28 MAËLLE MELLA RODRÍGUEZ CPA TEO APTO

29 ANTÍA VIEITES SANGIAO CPA TEO APTO

30 BRAIS VALIÑO GARCIA CPA TEO APTO

31 CANDELA MUNIN BARREIRO CPA TEO APTO

32 NEREA ARCA POUSO NOIA PATÍN APTO

33 NATALIA HERMO NEMIÑA NOIA PATÍN APTO

34 KIARA NIETO SENANDE NOIA PATÍN APTO

35 PILAR BALADO PEREZ C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

36 SARA CONDE DELGADO C.P. OROSO NON APTO

37 AROA TOURIÑO CALLE C.P. OROSO NON APTO

38 DANIELA GOMEZ EXPOSITO C.P. OROSO NON APTO

39 PAULA GÓMEZ MOURE C.P. OROSO NON APTO

40 MARA BOQUETE TOUCEDA C.P.A. BRIÓN NON APTO

41 ANDREA NOVO MIELGO CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

42 ALBA SÁNCHEZ PASTORIZA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

43 ANTÍA AYUDE LÓPEZ CPA TEO NON APTO

44 VALENTINA RODRIGUEZ SEIJAS CPA TEO NON APTO

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL