unnamed (4)

May 17

Resultados da I Fase de Niveis libre 1-3 Coruña Norte de patinaxe artística disputada nas Pontes

Este fin de semana disputouse no pavillón do CEIP a Magdalena (antigo Monte Caxado) das Pontes e organizado polo C. Patíns As Pontes  a I Fase de Niveis libre 1-3 Coruña Norte de patinaxe artística.

 

Os resultados acadados polos patinadores e patinadoras foron os seguintes:

NIVEL – 1
1 EMMA GONZALEZ BELLAS C PATIN AS PONTES APTO
2 ALEJANDRO CABALEIRO FOJO C PATIN AS PONTES APTO
3 VALENTINA VAZQUEZ PUENTES C PATIN AS PONTES APTO
4 ANGELA PENA PRIETO C PATIN AS PONTES APTO
5 ADRIANA VILABOY URUEÑA C PATIN AS PONTES APTO
6 OUMOU KALSOUM DIA MEMBIELA C.P. MAXIA APTO
7 MARIA CAÑAS VARELA C.P. MAXIA APTO
8 SARA FERNÁNDEZ PEREIRA C.P. MAXIA APTO
9 CATALINA PAVON SOBRINO C.P. MAXIA APTO
10 DIANA MOREIRA COUCHEIRO C.P. MAXIA APTO
11 CARLOTA SANTIAGO ESTEVEZ C.P. MAXIA APTO
12 ELSA OVIES MARTINEZ C.P. MAXIA APTO
13 CARLA COUTO SANTALLA C.P.A. INERCIA APTO
14 VICTORIA PRIETO FRAGA C.P.A. INERCIA APTO
15 ALBA SECO CASAL C.P.A. INERCIA APTO
16 IRENE LABORA DOMINGUEZ C.PATINAJE OLEIROS APTO
17 LAURA GARCIA DE QUEVEDO DOMARCO C.PATINAJE OLEIROS APTO
18 CLAUDIA TORREIRO RODRIGUEZ C.PATINAJE OLEIROS APTO
19 NOAH NATHALIE PIPENEACHER SISIAN C.PATINAJE OLEIROS APTO
20 DANIELA FERNANDEZ BUSTAMANTE C.PATINAJE OLEIROS APTO
21 CARMELA GUTIERREZ FILGUEIRA CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
22 OLIVIA ROMAY REGA CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
23 MARTINA REGO SUAREZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
24 NOA VAZQUEZ BLANCO CPA CORGO APTO
25 LAURA MOURELO RIVAS CPA CORGO APTO
26 AINHOA HERNANDEZ LOPEZ CPA CORGO APTO
27 ZAIRA ACOSTA DA SILVA C PATIN AS PONTES NON APTO
28 DANIELA MANRESA URUEÑA C PATIN AS PONTES NON APTO
29 CAROLINA ETCHEVERRIA ABUIN C.P. MAXIA NON APTO
30 ALDARA IGLESIAS VILLAR C.P. MAXIA NON APTO
31 MARÍA MONTERO MÉNDEZ C.P.A. INERCIA NON APTO
32 BLANCA BREA CARRO C.P.A. INERCIA NON APTO
33 PAULA MOURENTE MIRAZ C.P.A. INERCIA NON APTO
34 VEGA DÍAZ LÓPEZ C.P.A. INERCIA NON APTO
35 NAYRA OLMEDO SUAREZ C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
36 ELENA MONTESINO MONTERO C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
37 MARTINA LAMELA EREU C.PATINAJE OLEIROS NON APTO
38 CARLOTA GARCIA CASTRO C.PATINAJE OLEIROS NON APTO
39 VERA RODRIGUEZ ALVAREZ C.PATINAJE OLEIROS NON APTO
40 MARTA PITA JURADO CPA EIRIZ NON APTO

 

 

NIVEL – 2
1 JULIAN PICO RIVERA C PATIN AS PONTES APTO
2 CARLOTA LEAL CARBALLEIRA C PATIN AS PONTES APTO
3 ANXO CRENDE MEIZOSO C PATIN AS PONTES APTO
4 LARA MIRAD COIRA C PATIN AS PONTES APTO
5 ICIA ASENJO LÓPEZ C PATIN AS PONTES APTO
6 LUCÍA PEREIRA MONTERO C PATIN AS PONTES APTO
7 MARTINA GARCÍA PAZ C PATIN AS PONTES APTO
8 CARLOTA SOTO DÍAZ C PATIN AS PONTES APTO
9 AROA GÓMEZ SALORIO C.P. BUXAINA APTO
10 ALBA COUTO RODRIGUEZ C.P. BUXAINA APTO
11 CARLA YAÑEZ RODRIGUEZ C.P. BUXAINA APTO
12 ANTIA GAREA VAZQUEZ C.P. MAXIA APTO
13 PAULA CEBREIRO CARBALLO C.P.A. INERCIA APTO
14 AROA MOURENTE MIRAZ C.P.A. INERCIA APTO
15 LAURA SANCHEZ PAN C.PATINAJE OLEIROS APTO
16 VEGA ARMESTO ACUÑA C.PATINAJE OLEIROS APTO
17 MIREIA GONZALEZ PARDO C.PATINAJE OLEIROS APTO
18 ANDREA MEDIN GOMEZ C.PATINAJE OLEIROS APTO
19 CARLA RODRIGUEZ FUENTES CPA CORGO APTO
20 ZAIRA MENDEZ SANCOSMED CPA CORGO APTO
21 CARLA RODRIGUEZ CORDEIRO CPA CORGO APTO
22 JULIA MAGDALENA RODRIGUEZ CPA CORGO APTO
23 ANTIA UZAL PORTELA C.P. MAXIA NON APTO
24 IRENE GARCÍA MARTÍNEZ C.P.A. INERCIA NON APTO
25 BERTA ANEIROS YAÑEZ CPA EIRIZ NON APTO

 

NIVEL – 3
1 CARMELA DOCAMPO PUENTES C PATIN AS PONTES APTO
2 CELIA GESTO CHAO C PATIN AS PONTES APTO
3 PAULA GATO CORRAL C PATIN AS PONTES APTO
4 ADRIANA NIDAGUILA LEIRA C.P. BUXAINA APTO
5 ADRIANA CORTIZAS MORENO-CID C.P. BUXAINA APTO
6 IRENE GRACIA GÓMEZ C.P. MAXIA APTO
7 REBECCA IGLESIAS VIZOSO C.P. MAXIA APTO
8 JULIA GRAIÑO GONZALEZ C.P. MAXIA APTO
9 PALOMA ALARCON MARTÍNEZ C.P. MAXIA APTO
10 ALICIA CRUZ CODINA C.PATINAJE OLEIROS APTO
11 SABELA GUERRERO PARADELA C.PATINAJE OLEIROS APTO
12 RUTH MIHURA RODRÍGUEZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
13 CLAUDIA RUBIO LÓPEZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
14 ADRIANA SEDES MONTERO C.P. BUXAINA NON APTO
15 NOA MORÓN RODRÍGUEZ C.P. BUXAINA NON APTO
16 LOLA CAPELÁN ANES C.P. MAXIA NON APTO
17 CELIA MOURENTE ROMERO C.P.A. INERCIA NON APTO
18 ANDREA ALVAREZ VAZQUEZ C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
19 ALEJANDRA OLMEDO SUÁREZ C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
20 ALEJANDRA RUMBO BUSTO C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
21 LEYRE ENRIQUEZ LOPEZ C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
22 KEILA SÁNCHEZ TERCERO C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
23 ANTIA ENRIQUEZ LOPEZ C.P.A. BRINCADEIRA NON APTO
24 SOFIA FERNANDEZ FERREIRO C.PATINAJE OLEIROS NON APTO
25 MAGDALENA ETCHEVERRIA PLACER CLUB COMPAÑIA DE MARIA NON APTO

 

NIVEL – 1
1 UXÍA ASTRAY MATA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
2 HUGO FRAGUIO GONZÁLEZ C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
3 NEREA PÉREZ MUÑÓZ C. PATIART CORISTANCO APTO
4 PAULA AGRELO ROMAR C. PATIN VELUA APTO
5 ANTÍA CASTRO LÓPEZ C. PATIN VELUA APTO
6 MARTINA CHOUCIÑO VARELA C. PATIN VELUA APTO
7 AINARA MOLEDO DÍAZ C.P. LENDA APTO
8 LOLA CORRAL RODRÍGUEZ C.P. LENDA APTO
9 LILA BARRAL BREIJO C.P. LENDA APTO
10 CLAUDIA JANEIRO ROEL C.P. LENDA APTO
11 MARÍA SEIJAS DIZ C.P. LENDA APTO
12 ALBA PÉREZ VÁZQUEZ C.P. LENDA APTO
13 AROA ROJO PEREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
14 LUCIA GARCÍA FERNÁNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
15 OLIVIA CALVETE LORENZO C.PATIN AXEL APTO
16 SARA COTELO CARRILLO C.PATIN AXEL APTO
17 UXIA LAMAS MARQUEZ ESCOLA LUBIANS APTO
18 ALBA RODRÍGUEZ NAYA ESCOLA LUBIANS APTO
19 NOEMA LOPEZ MARTINEZ C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
20 CLARA PEREIRA OTERO C. PATIART CORISTANCO NON APTO
21 CARLA PICOS ESPASANDIN C. PATIART CORISTANCO NON APTO
22 ALMA TEIJEIRO PÉREZ C. PATIART CORISTANCO NON APTO
23 CLARA VILLAVERDE MARIÑO C. PATIN VELUA NON APTO
24 DANIA BLANCO RODRÍGUEZ C. PATIN VELUA NON APTO
25 VALENTINA SUÁREZ ORDÓÑEZ C. PATIN VELUA NON APTO
26 CANDELA LEMA CHOUCIÑO C. PATIN VELUA NON APTO
27 GABRIELA GAYÁ MATARRANZ C.P. LENDA NON APTO
28 NOA ARADAS SERRA C.P. LENDA NON APTO
29 CANDELA REGUEIRA CHAVES C.P. LENDA NON APTO
30 DANA MALLO VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
31 MAIRA LANDEIRA BELLO C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
32 CARMEN GARCÍA FERNÁNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
33 LAURA CALVO VAZQUEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
34 SARA VARELA GREGORI C.PATIN AXEL NON APTO
35 NOA DEL CARMEN IGLESIAS GONZÁLEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
36 NICO GAREA VAZQUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
37 UXÍA BUDIÑO PREGO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
38 JIMENA RUMBO VILLAR C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
39 LUKA ROLIN LEMA C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
40 ELISA IGLESIAS GONZÁLEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
41 LÍA GARCÍA CASTRO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
42 CARMEN GOMEZ MOSQUERA C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
43 NOA REGUEIRA MEIJIDE C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO

44 NEREA HEROSA VÁZQUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
45 LAURA VARELA BLANCO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
46 LUCÍA PÉREZ COTELO ESCOLA LUBIANS NON APTO
47 JULIA COTELO RODRIGUEZ ESCOLA LUBIANS NON APTO
48 CARLOTA SUAREZ GARCIA ESCOLA LUBIANS NON APTO
49 NOA ALVAREZ PEREZ PATÍN ENXEBRE NON APTO

 

NIVEL – 2
1 DANIELA RODRIGUEZ RIVEIRO C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
2 NATALIA MARTINEZ LISTA C. PATIART CORISTANCO APTO
3 ANTÍA PÉREZ TRIGO C. PATIN VELUA APTO
4 PAULA CASAL ANDRADE C. PATIN VELUA APTO
5 PAULA VIDAL RUIBAL C. PATIN VELUA APTO
6 IRIA DE LA FUENTE DÍAZ C.P. LENDA APTO
7 DANIELA POSE MÉNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
8 JIMENA FELÍPEZ PALLAS C.P.CONXURO A LARACHA APTO
9 LUCIA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
10 JULIA COUTO LÓPEZ C.PATIN AXEL APTO
11 CARMEN FERNANDEZ PICHEL ESCOLA LUBIANS APTO
12 SARA ABEAL FERNANDEZ PATÍN ENXEBRE APTO
13 AMALIA BREA RUPPEN PATÍN ENXEBRE APTO
14 NOA AÑON CROQUES C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
15 NOA GOMEZ GESTAL C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
16 SOFÍA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
17 ALBA LUCÍA AIRA ABELLÓN C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
18 ANDREA BARCIA MÉNDEZ C. PATIART CORISTANCO NON APTO
19 ANA PÉREZ CAMBRE C. PATIN VELUA NON APTO
20 CANDELA TUSET VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
21 VALERIA CASTRO FUENTES ESCOLA LUBIANS NON APTO
22 SABELA BOGA BARROS PATÍN ENXEBRE NON APTO

 

NIVEL – 3
1 EIRE REY CARRO C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
2 CARLOTA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ C.P. AURA APTO
3 CLARA MATO FREIRE C.P. LENDA APTO
4 ADA RIVAS GARCÍA C.P. LENDA APTO
5 MARTINA SUAREZ GARCIA ESCOLA LUBIANS APTO
6 IRIA MIRAGAYA SÁNCHEZ PATÍN ENXEBRE APTO
7 CELIA FRANCO RIVEIRO PATÍN ENXEBRE APTO
8 AROA RABUÑAL LÓPEZ C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
9 ICIA TOUZA PEDRE C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
10 LUCIA COENCE ZORRILLA C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
11 ALBERTO OCHOA GARCIA C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
12 CLAUDIA BAÑA RODRIGUEZ C. PATIART CORISTANCO NON APTO
13 UXÍA LÓPEZ REBOREDO C.P. AURA NON APTO
14 CLAUDIA BLANCO CASAL C.P. AURA NON APTO
15 SOPHIA NAVEIRA MÉNDEZ C.P. LENDA NON APTO
16 DANIELA ANTELO RODRIGUEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
17 MARIA GARCIA FERREIRO C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
18 SABELA BUDIÑO PREGO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
19 MARTINA BOO ÁLVAREZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
20 ARANCHA COTELO MUIÑO ESCOLA LUBIANS NON APTO
21 UXIA PORTEIRO REMUIÑAN ESCOLA LUBIANS NON APTO
22 SARA PENA FUENTES ESCOLA LUBIANS NON APTO
23 PAOLA LOPEZ MOURE PATÍN ENXEBRE NON APTO

 

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL