20220514_143115

May 17

Resultados da a I Fase de Niveis libre 1-3 de patinaxe artística de Pontevedra, que tivo lugar en Salvaterra

pavillón Cándido Carrera acolleu este fin de semana a I Fase de Niveis Libre 1-3 Pontevedra de patinaxe artística, organizada polo C.P.A. Salvaterra.

 

Os resultados dos patinadores e patinadoras participantes foron os seguintes:

Nivel 1
1 MARIA RODRIGUEZ LOPEZ C.COVELO P.A. APTA
2 DANIELA PEREZ CHAO C.COVELO P.A. APTA
3 MYRIAM FEIJOO GAVILANES C.D. OURELA APTA
4 LAIA NOVOA ALVAREZ C.D. OURELA APTA
5 IRENE ÁLVAREZ RODRÍGUEZ C.D. OURELA APTA
6 CLAUDIA MOREIRO ALVAREZ C.D. OURELA APTA
7 LAURA GONZALEZ LOUZAO C.P.A. CONDADO APTA
8 IRIA GANDARA DIZ C.P.A. CONDADO APTA
9 MARTA VARELA RODRÍGUEZ C.P.A. CORUXO APTA
10 ALBA COSTAS FERNÁNDEZ C.P.A. CORUXO APTA
11 CARLA CALVIÑO ALVAREZ C.P.A. CORUXO APTA
12 LAURA PÉREZ CABANA C.P.A. CORUXO APTA
13 ELIAS TRAPERO CARRAMAL C.P.A. CORUXO APTO
14 LEIRE ROMÁN SUAREZ C.P.A. CORUXO APTA
15 SARA PENEDO ROMERO C.P.A. RIBEX APTA
16 SABELA VILA MARTINEZ C.P.A. RIBEX APTA
17 ANGELA SANJUAN FERNANDEZ C.P.A. RIBEX APTA
18 LOLA ESTEVEZ ALVAREZ C.P.A. RIBEX APTA
19 AROA BERNARDEZ SABORIDO C.P.A. SALVATERRA APTA
20 LÍA CASAS BLANCO C.P.A. SALVATERRA APTA
21 AITANA SOUTO GONZALEZ C.PATIN PORRIÑO APTA
22 AITANA NUÑEZ PEREZ C.PATIN PORRIÑO APTA
23 UXIA DOMINGUEZ CAMPOS C.PATIN PORRIÑO APTA
24 ANDREA CARRERA FRAGA C.PATIN VAGALUME APTA
25 MARTINA ESTEVEZ GONZALEZ C.PATIN VAGALUME APTA
26 CLAUDIA CARRERA FRAGA C.PATIN VAGALUME APTA
27 ALMUDENA LOPEZ ALVES C.PATIN VAGALUME APTA
28 CARMEN CASTRO REY C.PATIN VAGALUME APTA
29 XANA TAPIA DENIS CLUB INDALO P.A. APTA
30 CARMEN GONZALEZ MENDEZ CLUB INDALO P.A. APTA
31 LUA CASTRO GONZALEZ CLUB INDALO P.A. APTA
32 AROA SUAREZ FERNANDEZ CLUB INDALO P.A. APTA
33 PAULA ZANFIR GOMEZ CP BALAIDOS APTA
34 SARA ESTEVEZ DAUZON PA SALCEDA APTA
35 AROA CARRERA OLIVEIRA C.COVELO P.A. NON APTA
36 MANUELA VÁZQUEZ OTERO C.COVELO P.A. NON APTA
37 AIMAR JOSE ROMERO C.P.A. RIBEX NON APTA
38 SARA CERNADAS PAZOS C.P.A. ROSALEIRA MOS NON APTA
39 AINHOA COVELO ESTEVEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS NON APTA
40 NIKOLE NOGUEIRA ALVAREZ C.P.A. ROSALEIRA MOS NON APTA
41 CARLA GARCIA ROIG C.PATIN VAGALUME NON APTA
42 DUNA GONZALEZ OTERO C.PATIN VAGALUME NON APTA

43 CELIA GIL ARIAS CP BALAIDOS NON APTA
44 CARLA SEGADE ESTÉVEZ CP BALAIDOS NON APTA

 

Nivel 2
1 LUCIA PIAY GARCIA C.COVELO P.A. APTA
2 ZAIRA VELOSO ÁLVAREZ C.D. OURELA APTA
3 ARIADNA CONSUELO VAZQUEZ GIRALDO C.D. OURELA APTA
4 MARTA RODRÍGUEZ VIEIRA C.E. ROSALÍA APTA
5 MARC GOMEZ MORON C.P.A. CONDADO APTO
6 UXIA GIL HERMIDA C.P.A. CONDADO APTA
7 MARA NOVOA MARTÍNEZ C.P.A. CONDADO APTA
8 MARTINA NUÑEZ ROCHA C.P.A. CONDADO APTA
9 ALBA IGLESIAS RODRIGUEZ C.P.A. CORUXO APTA
10 DANIELLA LOPEZ VILLAR C.P.A. CORUXO APTA
11 CARLA BOTANA GARCÍA C.P.A. CORUXO APTA
12 LEIRE PIÑEIRO LALIN C.P.A. RIBEX APTA
13 CHARLOTTE ANCIANO CONDE C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA
14 AINARA CONDE RIVAS C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA
15 MARA RODRIGUEZ MARTINEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA
16 NEREA PEREIRA ARAUJO C.P.A. SALVATERRA APTA
17 ANA PAZÓ RODRÍGUEZ C.P.A. VALLADARES APTA
18 MAURO FERNANDEZ VALDERRAMA C.P.A. VALLADARES APTO
19 CAROLINA PAZOS TABOAS C.PATIN VAGALUME APTA
20 NOA TOUZA RODRIGUEZ CLUB INDALO P.A. APTA
21 ALEJANDRA PEREZ PEREZ CP BALAIDOS APTA
22 MARTINA GOMEZ DAVILA CP BALAIDOS APTA
23 ICIA FERNANDEZ ESTEVEZ PA SALCEDA APTA
24 ELENA BARREIRO BESADA PA SALCEDA APTA

 

 

Nivel 3
1 SOFÍA GÓMEZ GÓMEZ C.D. OURELA APTA
2 SOFÍA PRIETO CONDE C.D. OURELA APTA
3 NEREA MOUCO SOLLA C.P.A. CONDADO APTA
4 EREA NIETO PORTUGUES C.P.A. CONDADO APTA
5 LAURA FARO SOTO C.P.A. CONDADO APTA
6 IRIS PEREZ PEREIRA C.P.A. CONDADO APTA
7 XIANA GARCÍA GONZÁLEZ C.P.A. CORUXO APTA
8 CARMEN NUÑEZ ALONSO C.P.A. CORUXO APTA
9 ARANTXA VIDAL RODRIGUEZ C.P.A. RIBEX APTA
10 DANIEL FIGUEROA CEDRES C.P.A. RIBEX APTO
11 VALERIA ESTEVEZ GOMEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA
12 XIANA LOUREIRO VILA C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA
13 SARA DE SOUSA ALONSO C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA
14 YOEL MARCELINO GONZÁLEZ C.P.A. SALVATERRA APTO
15 ZAIRA CÉSPEDES DIÉGUEZ C.P.A. SALVATERRA APTA
16 MARA VAQUEIRO FENÁNDEZ C.P.A. SALVATERRA APTA
17 NEREA RODRIGUEZ RODRIGUEZ C.PATIN PORRIÑO APTA
18 NORAH LOPEZ TIELAS C.PATIN PORRIÑO APTA
19 ANTÍA GONZALEZ FERNANDEZ C.PATIN PORRIÑO APTA
20 ADRIANA PEQUEÑO SUEIRO C.PATIN VAGALUME APTA
21 LIA FERNANDEZ SANCHEZ C.PATIN VAGALUME APTA
22 INES ALCANTARA ALONSO CP BALAIDOS APTA

23 IRIA COSTAS SANLUIS CP BALAIDOS APTA
24 NOA FERRADAS TORRES CP BALAIDOS APTA
25 PAULA OCAMPO ALONSO PA SALCEDA APTA
26 HELENA VIEIRA GONZÁLEZ C.D. OURELA NON APTA
27 EREA VAQUEIRO FENÁNDEZ C.P.A. SALVATERRA NON APTA
28 PEDRO RIVERA COMESAÑA PA SALCEDA NON APTO

 

Nivel 1
1 CAROLINA CARBALLO OTERO AEHDE APTA
2 KEYLA CUCALA DARRIBA AEHDE APTA
3 PAULA ALONSO COMESAÑA C. CASTRELOS P.A. APTA
4 MARA IGLESIAS GONZALEZ C. CASTRELOS P.A. APTA
5 CARLA FERNANDEZ GONZALEZ C. CASTRELOS P.A. APTA
6 GEMMA MOLINA PIERUCCI C.A.R.P.A APTA
7 ALMA REBOLLO FERNÁNDEZ C.A.R.P.A APTA
8 LIA BERNARDEZ ABRIL C.P. ARTISTICO LUAR APTA
9 ZOE ANDRES BOULLOSA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTA
10 ANA LAGO PARADA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTA
11 ANTIA FREIRE FERNANDEZ C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTA
12 LAURA VEIGA LORENZO C.P. NIGRÁN APTA
13 ANA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ C.P. NIGRÁN APTA
14 MARTINA SIXTO GONZALEZ C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
15 CARLA MARTINEZ PAZOS C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
16 NOELIA BRONCOS ESTEVEZ C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
17 LOLA ALVAREZ CABALEIRO C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
18 SARA TORRES ROSALES CLUB ANFORA APTA
19 DANIELA PUJALES RIVERA CLUB APOSTOL SANTIAGO APTA
20 CELIA NEIRA LÓPEZ CP A ESTRADA APTA
21 SHEILA FERNÁNDEZ SIEIRO CP A ESTRADA APTA
22 MARTINA FAZANES TABOADA EL OLIVO APTA
23 EIRE RIVAS LAGO EL OLIVO APTA
24 LUCIA MARTÍNEZ DELGADO EL OLIVO APTA
25 CANDELA REY GONZALEZ EL OLIVO APTA
26 CANDELA PEREZ DOMINGUEZ EL OLIVO APTA
27 ENMA GAYOSO NEBRA EL OLIVO APTA
28 ANAIS FERNANDEZ SEIJO EL OLIVO APTA
29 SARA CREO NEBRA EL OLIVO APTA
30 MARTINA ANDUJAR VILLAR C. CASTRELOS P.A. NON APTA
31 VALERY CAÑON ORDOÑEZ C.D. EIXO GONDOMAR NON APTA
32 ALEJANDRA FERNANDEZ FONTELA C.D. EIXO GONDOMAR NON APTA
33 ÉRICA GARRIDO ARCHEL C.P. ARTISTICO LUAR NON APTA
34 NOA COUSO PEREIRA C.P. NIGRÁN NON APTA
35 ANXELA BASTERO FERNÁNDEZ DE LA CIGOÑA C.P. NIGRÁN NON APTA
36 PAULA GOMEZ FRAGUEIRO C.P.A. SOUTOMAIOR NON APTA
37 CELIA GONZÁLEZ GÓMEZ CLUB APOSTOL SANTIAGO NON APTA

 

Nivel 2
1 JIMENA PEREIRA RODRÍGUEZ AEHDE APTA
2 NOA PRIETO GONZÁLEZ C. CASTRELOS P.A. APTA
3 SOFÍA RODRÍGUEZ LÓPEZ C. CASTRELOS P.A. APTA
4 ÁFRICA CONDE DOS SANTOS C. CASTRELOS P.A. APTA

5 EMMA WANMI MORGADE GARCÍA C.D. EIXO GONDOMAR APTA
6 AINHOA FEIJOO SIO C.D. EIXO GONDOMAR APTA
7 LEIRE CASTRO COSTAS C.D. EIXO GONDOMAR APTA
8 HUGO PINO LORENZO C.P. ARTISTICO LUAR APTO
9 VALERIA MONTEIRO SALGADO C.P. ARTISTICO LUAR APTA
10 ANTÍA ALONSO PENÍN C.P. NIGRÁN APTA
11 CRISTINA ELENA MÜLLER MUIÑOS C.P. NIGRÁN APTA
12 SARA SENRA COUTO C.P. NIGRÁN APTA
13 ALEXIA GÓMEZ FRAGUEIRO C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
14 LARA GONZÁLEZ BARBOSA C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
15 ALMA MARTINEZ ROSENDO CLUB ANFORA APTA
16 SOFÍA VIDAL LORENZO CLUB ANFORA APTA
17 MARIÑA BARREIRO GÓMEZ CP A ESTRADA APTA
18 NEREA REIGADA PAZOS EL OLIVO APTA
19 SOFÍA GÓMEZ RIVEIRO EL OLIVO APTA
20 NAIA NÚÑEZ LORENZO EL OLIVO APTA
21 IRIS DAPONTE MATO EL OLIVO APTA
22 LAURA CARMODY RODRÍGUEZ C. CASTRELOS P.A. NON APTA
23 SABELA ALONSO PENÍN C.P. NIGRÁN NON APTA
24 ELISABETH ROSALIA COLINA RODRÍGUEZ EL OLIVO NON APTA

 

Nivel 3
1 VIOLETA NOGUEIRA BOTANA AEHDE APTA
2 ANTÓN LIS MAZUELAS C.A.R.P.A APTO
3 ADHARA CRUCES QUIÑOY C.A.R.P.A APTA
4 ALBA BALADO NÚÑEZ C.A.R.P.A APTA
5 CLARA ALONSO CRUCES C.A.R.P.A APTA
6 AITANA HERNANDO REY C.D. EIXO GONDOMAR APTA
7 JIMENA GONZALEZ-BESADA GOMEZ C.D. EIXO GONDOMAR APTA
8 LIA SANTAMARINA COSTAS C.D. EIXO GONDOMAR APTA
9 LARA DOMÍNGUEZ FERREIRO C.P. ARTISTICO LUAR APTA
10 NEREA LAGO FERNÁNDEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTA
11 ANTÍA MARTÍN BALUJA C.P. NIGRÁN APTA
12 SARA MARTINEZ ÁLVAREZ C.P. NIGRÁN APTA
13 MARÍA BARROS RUIZ C.P. NIGRÁN APTA
14 NEREA PUGA LÓPEZ C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
15 LEIRE GALLEGO ACUÑA C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
16 LOLA GONZÁLEZ PADÍN CLUB ANFORA APTA
17 HUGO SANTOME PEREIRO CLUB ANFORA APTA
18 SARA MATO LÓPEZ CP A ESTRADA APTA
19 IRIA ESTÉVEZ CACHÓN EL OLIVO APTA
20 ANDREA COSTAS DÍAZ EL OLIVO APTA
21 PAULA PIÑEIRO ORDAX EL OLIVO APTA
22 XIANA GAYOSO NEBRA EL OLIVO APTA
23 CARMEN IBARREZ BARBOSA EL OLIVO APTA
24 LUCÍA RODRÍGUEZ DE MIGUEL EL OLIVO APTA
25 CARLA JUNCAL ÁLVAREZ EL OLIVO APTA
26 ARTURO MANZANARES MISA C.P. NIGRÁN NON APTO
27 DANIELA CARBALLO AGRASO CLUB ÁNFORA NON APTA

 

20220514_143115 20220514_143323 20220514_162942

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL