IMG_20210921_132933

Sep 24

Orde de saída do Campionato Galego Libre Benxamín-Infantil que se disputa este sábado en Gondomar

Mañá sábado 25 de setembro disputase no Pavillón Municipal de Gondomar o Campionato Galego Libre Benxamín-Infantil, organizado polo Club Patinaxe Artística Gondomar.

 

 

 
A competición poderase seguir en directo pola canle de Youtube da Federación Galega de Patinaxe.
A orde de saída será a seguinte:
Solo Dance Ladies Infantil – Free Dance
1 CARLA ESTRAVIZ LOPEZ C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
2 SARA FRAGA SANCHEZ C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
3 ALBA MORALES PEDREIRA C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
4 ZAIRA PEREZ BARREIRA C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
Solo Dance Men Cadets – Free Dance
1 IAGO CACHEIRO SEOANE C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
2 ANGEL LORENZO CASTAÑEDA C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
Solo Dance Ladies Cadets – Free Dance
1 IRENE ABAD LOPEZ C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
2 MARTA FRAGA SANCHEZ C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
3 VERONICA LONGUEIRA ROUCO C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
4 ZAIDA LOURO SABIO C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
5 TANIA MALLÓN ABELLÓN C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
6 ZAIRA SANCHEZ FRAGA C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
7 SABELA SANTISO GREGORI C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
Solo Dance Men Youth – Free Dance
1 FABIAN MARTINEZ LONGUEIRA C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
Solo Dance Ladies Youth – Free Dance
1 NEREA ROMERO BARREIRA C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
Solo Dance Men Juniores – Free Dance
1 BRAIS CANO FARIÑAS C.PATINAXE ALQC.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
Solo Dance Ladies Juniores – Free Dance
1 IRIS BASALO BARRAL C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
Solo Dance Men Seniores – Free Dance
1 MARÍA BILBAO PALOMO C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
2 IRIA CANO FARIÑAS C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
3 MARTA MATO NEIRA C. DEPORTIVO FERVELLO (A CORUÑA)
4 ENYA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA (A CORUÑA)
Pairs Cadets – Free Program
1 MARTA BLANCO DOMINGUEZ C. PATINAJE RIBEIRA (A CORUÑA)
ADRIAN BLANCO DOMINGUEZ C. PATINAJE RIBEIRA (A CORUÑA)
II FASE DE NIVEIS SOLO DANCE 2021
NIVEL – 1
1 ICIA TOUZA PEDRE C. DEPORTIVO FERVELLO
2 AROA RABUÑAL LÓPEZ C. DEPORTIVO FERVELLO
3 IRIA COSTAS SANLUIS CP BALAIDOS
4 SOFÍA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO
5 ALBA MILLARA RODRIGUEZ CP BALAIDOS
NIVEL – 2
1 DANIELA RIVERA ENRIQUEZ CP BALAIDOS
2 ADRIANA CANCELO SOBRINO C.PATINAXE ALQUIMIA
3 ALBA MILLARA RODRIGUEZ CP BALAIDOS
4 NOELIA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO
NIVEL – 3
1 NOELIA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO
2 ADRIANA CANCELO SOBRINO C.PATINAXE ALQUIMIA
3 IRENE BERMÚDEZ MONTERO C. DEPORTIVO FERVELLO
4 ANDREA LAMAS REY CP BALAIDOS
NIVEL – 4
1 IRENE BERMÚDEZ MONTERO C. DEPORTIVO FERVELLO
2 MARIA MIRA CALVETE C. PATIART CORISTANCO
3 JAIR SARMIENTO RODRIGUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA
4 ANTÍA RABUÑAL LOPEZ C. DEPORTIVO FERVELLO
NIVEL – 5
1 PAULA LAMELA COTELO C. DEPORTIVO FERVELLO
2 LIA JI MATA LEMA C. PATIART CORISTANCO
3 MARIA MIRA CALVETE C. PATIART CORISTANCO
Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL