IMG-20220514-WA0078

May 17

Clasificación da I Fase de Niveis libre 1-3 Coruña Sur de patinaxe artística, celebrada en Noia

A I Fase de Niveis Libre 1-3 Coruña Sur de patinaxe artístico disputouse este pasado fin de semana no pavillón Alonso Rodríguez de Noia e organizada polo C. Patín Noia.

 

As clasificacións foron as seguintes:

Nivel 1
ÁNXELA NOGUEIRAS PEREZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ENMA SUAREZ RODRIGUEZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
SARA ASOREY DIAZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
CLAUDIA SANCHEZ OTERO C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
SABELA RIVAS LEIS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
VALERIA VIQUEIRA ARES C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
SARA SIXTO BALOIRA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ZAIDA RODRIGUEZ PAMPIN C.D. PATÍN BERENGUELA APTO
ICIA VILLAVERDE CASTRO C.D. PATÍN BERENGUELA APTO
YASMINA RIOS BLANCO C.D.P. BOIRO APTO
LOLA SANTOS FERNÁNDEZ C.D.P. BOIRO APTO
VALERIA MUÑIZ TUBIO C.D.P. BOIRO APTO
IRIA TELLA PARAJES C.D.P. BOIRO APTO
JULIA NOAL FAJARDO C.D.P. BOIRO APTO
OLIVIA CONDE ARCEO C.P. CAMPUS STELLAE APTO
CARLA ARES PARDO C.P. CAMPUS STELLAE APTO
ANGELA RECAREY ROBLES C.P. OROSO APTO
OLALLA PEREIRA GONZÁLEZ C.P. OROSO APTO
NOA MAROÑO FERRO C.P. OROSO APTO
CARLA RODRÍGUEZ CALVO C.P. SARELA APTO
CRISTINA PAREDES CEBREIRO C.P. SARELA APTO
IARA IGLESIAS PARDO C.P.A. ÁGORA APTO
IRAILA IGLESIAS PARDO C.P.A. ÁGORA APTO
SANDRA IGLESIAS GONZALEZ C.P.A. ÁGORA APTO
UXÍA SOBRIDO CALVO C.P.A. BRIÓN APTO
VALERIA VENTO FREIRE C.P.A. BRIÓN APTO
ELENA RODRÍGUEZ ABEL C.P.A. BRIÓN APTO
SARELA GARCÍA SOUTO C.P.A. BRIÓN APTO
DANIELLA SUÁREZ SANTIAGO C.P.A. BRIÓN APTO
ANTIA VILELA FERNANDEZ C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
ADELA TARRIO VIDAL C.P.A. OMEGA APTO
ADRIAN VARELA CANA C.P.A. OMEGA APTO
SHAILA GUERRA ZAS C.P.A. OMEGA APTO
CLOÉ MELLA RODRIGUEZ C.PATINAJE COMPOSTELA APTO
LEIRE RIOS LOPEZ CPA TEO APTO
ALICIA RODRÍGUEZ CACHEDA CPA TEO APTO
ANTIA FREIRE ALBOR CPA TEO APTO
ANTIA MIGUÉLEZ SUAREZ CPA TEO APTO
RUBEN MALLO MELLA CPA TEO APTO
SHEILA RODRIGUEZ CARREIRA CPA TEO APTO
AROA SANTOS SANTAMARIA NOIA PATÍN APTO

JULIETA MARTINEZ BARROS NOIA PATÍN APTO
MARTA OLVEIRA VARELA PATINAXE A POBRA APTO
CELIA VARELA MILLAN C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO
FELIX CARIDAD NOYA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO
CANDELA SANMARTIN RIOS C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO
CAYETANA RIVERA LEON C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO
AINARA GUERRA PÉREZ C.D.P. BOIRO NON APTO
TOMÁS SANTOS FERNÁNDEZ C.D.P. BOIRO NON APTO
ITZIAR PÉREZ FRAGIO C.P. CAMPUS STELLAE NON APTO
BERTA RODRÍGUEZ DIOS C.P. CAMPUS STELLAE NON APTO
ESTHER MORUJA ETCHEVERRY C.P. CAMPUS STELLAE NON APTO
SAÍNZA GONZÁLEZ TARRÍO C.P. OROSO NON APTO
CARLA TORREIRA JUÁREZ C.P. OROSO NON APTO
MARTA FERRO REY C.P. OROSO NON APTO
ALEXANDRO MOSQUERA VILLAVERDE C.P. OROSO NON APTO
NURIA CRESPO PENA C.P. OROSO NON APTO
CELIA AROSA SUAREZ C.P. OROSO NON APTO
ANA MARÍA GARCÍA-MONTÓN COROSTOLA C.P. OROSO NON APTO
ESPERANZA VIVEIRO PENA C.P. OROSO NON APTO
JULIA MARTINEZ IGLESIAS C.P. OROSO NON APTO
ALBA ULLA YAÑEZ C.P. OROSO NON APTO
JENNIFER BALO CAMPOS C.P.A. ÁGORA NON APTO
NOELIA ALVAREZ OROSA C.P.A. ÁGORA NON APTO
CLAUDIA MARÍA ÁLVAREZ PEREIRA C.P.A. ÁGORA NON APTO
VALERIA ARMINIO DOMINGUEZ C.P.A. ÁGORA NON APTO
LÍA SILVA RODRÍGUEZ C.P.A. BRIÓN NON APTO
CARLOTA NOYA MIGUEL C.P.A. BRIÓN NON APTO
CARLA FIUZA CAAMAÑO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
LARA CACHEIRO PERNAS C.P.A. OMEGA NON APTO
PAULA SAR BOUZAS CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO
LARA GÓMEZ DOPAZO CPA TEO NON APTO
AINARA LORENZO ARUFE NOIA PATÍN NON APTO
NATALIA ROMERO PAIS NOIA PATÍN NON APTO
UXIA BARREIRO PENSADO PATINAXE A POBRA NON APTO

 

Nivel 2
SOFIA NOVELLO MURIAS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
CLAUDIA RIVERA LEON C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ROSALIA MARTINEZ FILGUEIRA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ELLA CALO FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO
DANIELA RODRIQUEZ SOUTO C.D. PATÍN BERENGUELA APTO
GABRIEL ÁLVAREZ MIRANDA C.D.P. BOIRO APTO
SOFIA ORDÓÑEZ MUÑIZ C.D.P. BOIRO APTO
ELBA CARRILLO MOSQUERA C.P. OROSO APTO
ALICIA TABORA ALVAREZ-SANTULLANO C.P. OROSO APTO
AIA ETXEPETELEKU FREIRE C.P. OROSO APTO
CARLOTA RICO CEPEDA C.P. OROSO APTO
CARLOTA CARDAMA AVILÉS C.P. SARELA APTO
UXÍA ANICETO MARTÍNEZ C.P. SARELA APTO
CARLA GARCÍA AÑÓN C.P. SARELA APTO
LEIRE AGUIÓN LOIS C.P. SARELA APTO
LUCIA RAMA CASTRO C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
CANDELA SOL ALONSO CASTRO C.P.A. OMEGA APTO

MARIA BALSA GARCIA C.P.A. OMEGA APTO
VALERIA SANTAMARÍA BOUZAS C.P.A. OMEGA APTO
ALOIA MARQUEZ RILO C.PATINAJE COMPOSTELA APTO
MARTINA BASANTA ASOREY CD TORRES DE ALTAMIRA APTO
ALICIA ARES GONZÁLEZ CD TORRES DE ALTAMIRA APTO
ANDREA GARRIDO RAMOS CD TORRES DE ALTAMIRA APTO
MARÍA BELÉN CASAL GARCÍA CPA TEO APTO
UXÍA SUEIRAS RODRÍGUEZ CPA TEO APTO
SABELA CAMPOS CESPÓN NOIA PATÍN APTO
CARLOTA LADO POUSO NOIA PATÍN APTO
DANIELA FRAGUA MARIÑO PATINAXE A POBRA APTO
ANXELA ZAPARDIEL PARRADO C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO
MARIA SANCHEZ TOURIÑO C.P. OROSO NON APTO
MIREIA SEÑARIS VIQUEIRA C.P. OROSO NON APTO
ANTIA REGUEIRO VARELA C.P. OROSO NON APTO
SARA QUINTÁNS RIVAS C.P. SARELA NON APTO
YANIRA VILAR SOTELO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
IRENE FERNANDEZ CAPELO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
ADA MARTINEZ OUTES C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
CAROLINA GARCIA QUINTEIRO C.P.A. OMEGA NON APTO
TANIA GARCIA CEBEIRO C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO
NARA MARIÑO DIAZ C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO
ADRIANA COSTAS ARTEAGABELTIA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO
SORAYA MAYO VÁZQUEZ CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO
MARA FREIRE PEDRARES CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO
MARÍA MENÉNDEZ ÁLVAREZ CPA TEO NON APTO
NOA TÚÑEZ TRONCOSO NOIA PATÍN NON APTO

 

Nivel 3
LUA DOMINGUEZ PAJARO C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
MATIAS BARROS MARTINEZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ALBA BECERRA CANCELA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ALICIA CASTIÑEIRAS FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO
MARÍA GONZALEZ CADAVAL C. PATINAJE RIBEIRA APTO
MARIA LIÑARES MOURE C.D. PATÍN BERENGUELA APTO
FABIOLA RODRÍGUEZ TREUS C.D.P. BOIRO APTO
SARA ARCOS BUCETA C.D.P. BOIRO APTO
CARLA RAMOS MIGUEZ C.D.P. BOIRO APTO
CLAUDIA GARCÍA LUSTRES C.D.P. BOIRO APTO
SARA QUEIRUGA TORREJÓN C.P. CAMPUS STELLAE APTO
ZAIRA LÓPEZ BARREIRO C.P. CAMPUS STELLAE APTO
NATALIA SOUTO CALVELO C.P. OROSO APTO
LÍA CRUZ MOREIRO C.P. OROSO APTO
ROI BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA APTO
SABELA BECERRA VAAMONDE C.P. SARELA APTO
PILAR BALADO PÉREZ C.P. SARELA APTO
CELIA ÁLVAREZ GÓMEZ C.P. SARELA APTO
ELENA CARBALLO PAREDES C.P. SARELA APTO
NOA RODRÍGUEZ LÓPEZ C.P.A. BRIÓN APTO
SABELA SALGUEIRO RODRÍGUEZ C.P.A. BRIÓN APTO
NOA HOYOS BERGANTIÑOS C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
CLAUDIA VEIGA SANTIAGO C.P.A. OMEGA APTO
MAURO VRHOVSKI CARBALLEIRA C.P.A. OMEGA APTO
LUA DOMINGUEZ PAJARO C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
MATIAS BARROS MARTINEZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ALBA BECERRA CANCELA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO
ALICIA CASTIÑEIRAS FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO
MARÍA GONZALEZ CADAVAL C. PATINAJE RIBEIRA APTO
MARIA LIÑARES MOURE C.D. PATÍN BERENGUELA APTO
FABIOLA RODRÍGUEZ TREUS C.D.P. BOIRO APTO
SARA ARCOS BUCETA C.D.P. BOIRO APTO
CARLA RAMOS MIGUEZ C.D.P. BOIRO APTO
CLAUDIA GARCÍA LUSTRES C.D.P. BOIRO APTO
SARA QUEIRUGA TORREJÓN C.P. CAMPUS STELLAE APTO
ZAIRA LÓPEZ BARREIRO C.P. CAMPUS STELLAE APTO
NATALIA SOUTO CALVELO C.P. OROSO APTO
LÍA CRUZ MOREIRO C.P. OROSO APTO
ROI BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA APTO
SABELA BECERRA VAAMONDE C.P. SARELA APTO
PILAR BALADO PÉREZ C.P. SARELA APTO
CELIA ÁLVAREZ GÓMEZ C.P. SARELA APTO
ELENA CARBALLO PAREDES C.P. SARELA APTO
NOA RODRÍGUEZ LÓPEZ C.P.A. BRIÓN APTO
SABELA SALGUEIRO RODRÍGUEZ C.P.A. BRIÓN APTO
NOA HOYOS BERGANTIÑOS C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
CLAUDIA VEIGA SANTIAGO C.P.A. OMEGA APTO
MAURO VRHOVSKI CARBALLEIRA C.P.A. OMEGA APTO

AROA CACHEIRO PERNAS C.P.A. OMEGA APTO
AROHA TRABA CASTIÑEIRAS C.P.A. OMEGA APTO
ANTIA RAMOS ALDREY C.P.A. OMEGA APTO
AROA RIVEIRO FERNANDEZ C.P.A. OMEGA APTO
MENCIA RODRIGUEZ SEIJAS C.PATINAJE COMPOSTELA APTO
CARMEN GRANDE GOYANES C.PATINAJE COMPOSTELA APTO
SABELA VIAÑO DIÉGUEZ CPA TEO APTO
ÉRIKA MONJE GONZÁLEZ CPA TEO APTO
LAURA IGLESIAS MOSQUERA CPA TEO APTO
TATIANA GUIBELALDE OCAMPO CPA TEO APTO
CARLOTA JUSTO MOLINS CPA TEO APTO
XUNCAL REINO NUÑEZ NOIA PATÍN APTO
CARLOTA RODRIGUEZ DOMINGUEZ PATINAXE A POBRA APTO
MARTINA ARESTIN FERREIROS PATINAXE A POBRA APTO
VALERIA OLIVEIRA PAIS PATINAXE A POBRA APTO
ALEXIA MOLEDO MUÑIZ PATINAXE A POBRA APTO
VICTORIA SUAREZ ALVAREZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO
YAIZA QUIAN DARRIBA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO
CARLA TARRIO ABUCIDE C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO
CLAUDIA CHOUZA DIESTE C.D.P. BOIRO NON APTO
DAFNE MUÑIZ OTERO C.D.P. BOIRO NON APTO
LAIA PÉREZ PIÑEIRO C.D.P. BOIRO NON APTO
JULIA GARCIA VILAS C.D.P. BOIRO NON APTO
LIA NOYA ALDREY C.P. CAMPUS STELLAE NON APTO
AROA TOURIÑO CALLE C.P. OROSO NON APTO
DANIELA GOMEZ EXPOSITO C.P. OROSO NON APTO
LOLA SANTIAGO BREA C.P. OROSO NON APTO
CLAUDIA DONO DURO C.P. OROSO NON APTO
IRIA REY PENA C.P. OROSO NON APTO
ENMA ANDRES RODRIGUEZ C.P. OROSO NON APTO
ALEJANDRA VIDAL VIQUEIRA C.P. SARELA NON APTO
UXÍA CELA BLANCO C.P. SARELA NON APTO
UXÍA FERNÁNDEZ REIMUNDEZ C.P.A. BRIÓN NON APTO
MARTINA UBEIRA BARRIOS C.P.A. BRIÓN NON APTO
VERA RODIZ SANCHEZ DEL CUETO C.P.A. OMEGA NON APTO
ANDREA ALBOR SÁNCHEZ C.P.A. OMEGA NON APTO
VERÓNICA COSTA SÁNCHEZ C.P.A. OMEGA NON APTO
AITANA DELGADO BARREIRA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO
ANTÍA BAUTÍS ANGUEIRA CPA TEO NON APTO
NAIARA GUIBELALDE FAORO CPA TEO NON APTO
INES RAMOS CASTILLO PATINAXE A POBRA NON APTO
IRIA MARIÑO SANZ PATINAXE A POBRA NON APTO
NOELA FREIRE NOVOA PATINAXE A POBRA NON APTO
VALERIA MARTINEZ RIAL PATINAXE A POBRA NON APTO

 

IMG-20220514-WA0078 IMG-20220516-WA0003 IMG-20220516-WA0009 IMG-20220516-WA0010 IMG-20220516-WA0011 IMG-20220516-WA0016 IMG-20220516-WA0017 IMG-20220516-WA0024

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL