Antia final A

Oct 13

Resultados II fase de Niveis Libre Coruña Norte organizada polo club Fervello

O pasado sábado disputouse a II Fase de Niveis Libre Coruña Norte organizada polo club Fervello no Pazo dos Deportes de Arteixo.

Os resultados foron os seguintes:

NIVEL – 1

1 DANIELA ANTELO RODRIGUEZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO

2 ANDREA ALVAREZ VAZQUEZ C.P.A. BRINCADEIRA APTO

3 IRENE LÓPEZ TOURÓN CLUB ANCA APTO

4 CLARA PEREIRA OTERO C. PATIART CORISTANCO NO APTO

5 ALEJANDRA RUMBO BUSTO C.P.A. BRINCADEIRA APTO

6 CANDELA TUSET VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

7 ALEJANDRA OLMEDO SUÁREZ C.P.A. BRINCADEIRA APTO

8 DANIELA POSE MÉNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

9 MIA MUÑIZ VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

10 SARA PENA FUENTES ESCOLA LUBIANS APTO

11 CARLA PICOS ESPASANDIN C. PATIART CORISTANCO NO APTO

12 SOFIA TRIGO SUAREZ ESCOLA LUBIANS APTO

13 MAGDALENA ETCHEVERRIA PLACER CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

14 ARANCHA COTELO MUIÑO ESCOLA LUBIANS APTO

15 SOFÍA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

16 IRIA DE LA FUENTE DÍAZ C.P. LENDA APTO

17 ANDREA BARCIA MÉNDEZ C. PATIART CORISTANCO APTO

18 MARTINA SUAREZ GARCIA ESCOLA LUBIANS APTO

19 CARLOTA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ C.P. AURA APTO

20 PAULA MIÑONES LEMA C. PATIART CORISTANCO NO APTO

21 CLAUDIA JANEIRO ROEL C.P. LENDA NO APTO

22 ICIA TOUZA PEDRE C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

23 LUCIA COENCE ZORRILLA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

24 CARMEN BOUSO TORRÓN CLUB ANCA APTO

25 NEREA LÓPEZ MORENO CLUB ANCA BAJA

26 ANTIA ENRIQUEZ LOPEZ C.P.A. BRINCADEIRA APTO

27 EIRE REY CARRO C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

28 LEYRE ENRIQUEZ LOPEZ C.P.A. BRINCADEIRA APTO

29 SOFÍA BELLO RODRIGUEZ C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

30 AROA RABUÑAL LÓPEZ C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

31 ALBA GOYANES VÁZQUEZ CLUB ANCA NO APTO

32 JIMENA FELÍPEZ PALLAS C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

33 LUCIA GARCÍA FERNÁNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

34 NATALIA MARTINEZ LISTA C. PATIART CORISTANCO APTO

35 CARMEN FERNANDEZ PICHEL ESCOLA LUBIANS NO APTO

36 CARLA FRADEJAS BALBOA CLUB ANCA NO APTO

37 LAURA VARELA BLANCO C.PATINAXE ALQUIMIA NO APTO

38 CARMEN GOMEZ MOSQUERA C.PATINAXE ALQUIMIA NO APTO

 

NIVEL – 2

1 LUNA BARRAL BREIJO C.P. LENDA APTO

2 ALBA SUAREZ CASTRO ESCOLA LUBIANS APTO

3 IRIA BUSTELO GARCÍA C.P.CONXURO A LARACHA APTO

4 DANIELA RODRIGUEZ RIVEIRO C. DEPORTIVO FERVELLO NO APTO

5 KEILA SÁNCHEZ TERCERO C.P.A. BRINCADEIRA APTO

6 MARIA GARCIA FERREIRO C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

7 IRIA LÓPEZ MÉNDEZ C.P. LENDA APTO

8 LUCIA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

9 UXÍA LÓPEZ REBOREDO C.P. AURA APTO

10 CLAUDIA RUBIO LÓPEZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

11 PAULA VILLAR MONTES C.P. AURA APTO

12 CARMEN VEIRA GARCIA C. PATIART CORISTANCO APTO

13 LIA NUÑEZ GONZALEZ ESCOLA LUBIANS APTO

14 NOELIA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

15 NEO VÁZQUEZ PAREDES C.P. AURA APTO

16 VALERIA TASENDE BELLO ESCOLA LUBIANS APTO

17 ALBERTO OCHOA GARCIA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO

18 RUTH MIHURA RODRÍGUEZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

19 DANIELA PÉREZ RODRÍGUEZ C.P. LENDA APTO

20 CANDELA SANTOS LISTA C. PATIART CORISTANCO APTO

21 SABELA FERNANDEZ BABIO C.PATIN AXEL APTO

22 ANA VELO RODRIGUEZ ESCOLA LUBIANS APTO

NIVEL – 3

1 PATRICIA OURO CANOSA C.P. LENDA NO APTO

2 MARTA GARCIA PALACIO CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

3 MANUELA MOSTEIRO RIVEIRO C.P. LENDA APTO

4 CRISTINA BERMÚDEZ CAO C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

5 SARA ZURRO GRILLE C. PATIART CORISTANCO NO APTO

6 UXIA LOBERA LISTA ESCOLA LUBIANS APTO

7 CLAUDIA TRIGO SUAREZ ESCOLA LUBIANS APTO

8 LAURA VALIENTE EIROA C.P.CONXURO A LARACHA APTO

9 SABELA BUDIÑO PREGO C.PATINAXE ALQUIMIA NO APTO

10 MARIA LOBERA LISTA ESCOLA LUBIANS APTO

11 UXUE BLANCO FERNÁNDEZ-REIJA C.P. AURA APTO

12 ESTÍBALIZ RODRIGUEZ CILLERO C.PATIN AXEL APTO

13 ALBA UZAL SANTOS C.PATIN AXEL APTO

14 ABRIL VÁZQUEZ PAREDES C.P. AURA APTO

15 NOA CAAMAÑO LEMA C. PATIART CORISTANCO NO APTO

16 LARA ROCA ARES C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

17 VALENTINA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA APTO

18 ADA RIVAS GARCÍA C.P. LENDA NO APTO

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL