cartaz

Mar 11

Resultados I Fase Categoría Rexional + probas acceso parellas disputadas no Restollal

Este fin de semana tivo lugar a I fase en categoría rexional máis probas de acceso parellas disputado no pavillón no Restollal (Santiago de Compostela).

 

Os resultados foron os seguintes:

 

Benxamín feminino

1 NOA SILVA GONZÁLEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA 39,1*

2 UXURI ETXEPETELEKU FREIRE PATÍN OROSO 28,5

3 ANTÍA SÁNCHEZ GARCÍA C.P.A. TEO 26,1

4 XIANA ALVAREZ ALONSO C.P.A. LUAR 22,9

5 LAURA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA 21,7

 

Alevín feminino 1º año

1 SILVIA AÑÓN BELLO PATÍN AXEL 26,8

2 LUCÍA REGUERA RODRÍGUEZ C.P.A. VALLADARES 26,1

3 VERA FERNÁNDEZ MARTÍS C.D.P. BOIRO 24,8

4 JULIA VIAÑO TOBIO C.P. GALIA 24,2

5 MARTA LÓPEZ BAJO C.P. BUXAINA 22,3

6 CARLA COUÑAGO PAZO PATÍN PORRIÑO 22,4

7 ALMA BELLO IGLESIAS C.P. GALIA 20,8

8 NOA MENDEZ RIVERA PATÍN OROSO 20,3

9 LUCIA CALVIÑO LOPEZ C.P. GALIA 18,1

10 ALBA GONZALEZ SOUTO PATÍN AXEL 15,6

11 ADRIANA SEGADE FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA 16,0

12 UXIA LAMAS LAMAS AEHDE 15,4

13 XIANA GARCÍA FERREIROS C.D.P. BOIRO 14,6

14 SARA GÓMEZ CASTRO C.P.A. OMEGA 12,6

15 NOA GONZÁLEZ PÉREZ AEHDE 11,4

 

Alevín feminino 2º año

1 ADRIANA COMESAÑA RODRIGUEZ C.P.A. GONDOMAR 41,5*

2 NOA CRESPO SAYAR PATÍN VAGALUME 33,2

3 INÉS ÁLVAREZ MURILLO C.P.A. SALVATERRA 27,0

4 IRIA DEL RÍO LÓPEZ NOIA PATÍN 24,8

5 XIANA DO RIO COUTO C.P. GALIA 23,3

6 GRETA OTERO NOGUEIRA C.D. PATÍN BERENGUELA 23,0

7 NOA MESIAS SANTOS C.P. COMPOSTELA 20,9

8 NURIA VIDAL ANUNCIAÇAO C.P.A. AREALONGA CHAPELA 21,6

9 CARLA BOTANA FERNANDEZ C.D. PATÍN BERENGUELA 19,9

10 IRIA CAO OUBIÑA C.D. PATÍN BERENGUELA 19,2

11 CARLA CALVETE PÉREZ PATÍN VELUA 19,2

12 ANA NIETO GARCIA C.D. PATÍN BERENGUELA 18,5

13 CARMEN CALVELO PEREZ PATÍN OROSO 18,8

14 ANTÍA MATO DE LA IGLESIA A.D. LICEO LA PAZ 15,6

15 EVA LEMOS CRESPO P.A. SALCEDA 14,3

16 CANDELA ALONSO BELLO C.P. SARELA 14,2

17 CANDELA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. VALLADARES 13,0

18 CANDELA MARTÍNEZ RODRÍGUEZ C.P. BOLBORETA-REDONDELA 11,5

 

Infantil masculino

1 IOSU ALONSO NOENLLE C.D. EIXO GONDOMAR 20,6

2 HUGO BERCERO RIVAS MAREQUE C.P.A. ÁGORA 20,5

3 HUGO COSTAS LEDO C.P.A. SALVATERRA 16,2

 

Infantil feminino 1º año

1 MARÍA BLANCO IGLESIAS C.P.A. BRIÓN 33,5*

2 NOA GONZALEZ SOMOZA C.P.A. SOUTOMAIOR 29,9

3 LEIRE ROCHA COUREL C.P.A. GONDOMAR 29,3

4 ANDREA CENDAL IGLESIAS C.P. GALIA 26,5

5 LAURA GOMEZ RODRIGUEZ PATÍN AXEL 25,2

6 FLAVIA RODRÍGUEZ RAMOS C.P.A. BRIÓN 21,8

7 LIA BLANCO BARCIA PATÍN OROSO 22,2

8 PAULA REY VALIÑO PATÍN CONXURO 22,0

9 KARLA MORAIS MARTINEZ C.P.A. RIBEX 20,1

10 LAURA CEDEIRA VILA PATÍN VELÚA 19,4

11 ZAIRA FERREIRO PARENTE C.P.A. TEO 18,1

12 ANDREA CALVO CARAMÉS C.P.A. TEO 17,0

13 NOA PASTORIZA EXPOSITO C.P.A. TEO 17,1

14 PAULA ANDRADE LÓPEZ C.P.A. BRIÓN 17,7

15 EVELYN VEIRAS VALELLA C.P.A. ÁGORA 16,6

16 ELENA LAMELO VALLEJO C.D. PATÍN BERENGUELA 17,1

17 INES FERNANDEZ MARTINEZ PATÍN PORRIÑO 16,7

18 CARLA PÉREZ ARJIZ C.D. OURELA 16,3

19 CAROLINA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA 16,1

20 PAULA LAHOZ SABURIDO C.D. OURELA 15,4

21 SABELA LOURENZO MARTINEZ C.P.A. SOUTOMAIOR 14,9

22 DANIELA URES POSE PATÍN CONXURO 13,2

23 MARTA CANOSA GARCIA C.D.P. BOIRO 13,0

24 ANDREA BAZARRA DOSIL C.P.A. OMEGA 12,1

25 CARLA FIGUEIRA OLVEIRA C.P. COMPOSTELA 11,8

 

Infantil femenino 2º año

1 MARTINA CREO MARIÑO C.P.A. OMEGA 37,4*

2 SARA EIRIS BLANCO PATÍN AXEL 34,0

3 IRENE CALVO SEIJO C.P. BUXAINA 33,5

4 MENCIA CHOUZA BARREIRO C.D.P. BOIRO 30,5

5 INÉS PITA RODRIGUEZ C.P. BUXAINA 27,1

6 BRENDA FIGUEIRAS VILA C.P.A. VALLADARES 25,8

7 CARLA HERNANDEZ FILGUEIRA PATÍN VAGALUME 25,3

8 LOLA SANDE LÓPEZ C.P. SARELA 24,1

9 CARMEN FANDIÑO GONZÁLEZ C.P.A. OMEGA 23,6

10 ICÍA LÓPEZ LEAL C.P.A. BRIÓN 24,3

11 ALIA BALBOA FERNANDEZ C.P.A. CONDADO 24,2

12 JULIA PARDO OUTEIRAL C.P. SARELA 22,5

13 EVA GARCIA MARIÑO PATÍN AXEL 21,4

14 LUNA CORRAL MUIÑO C.P. GALIA 21,4

15 ANTIA BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA 20,9

16 MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ PATÍN OROSO 20,3

17 NEFERET FAYA PIÑEIRO C.P.A. LUAR 19,6

18 PAULA MOSQUERA MATO PATÍN OROSO 20,0

19 ALBA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO 18,1

20 CANDELA FERREIRA NIETO P.A. SALCEDA 19,2

21 XULIA ARÁN PAREDES PATÍN CONXURO 18,7 2 4

22 AINHOA BUJÁN CASTRO C.P. SARELA 18,0

23 ALICIA GOMEZ FERNANDEZ PATÍN PORRIÑO 15,3

24 ARANTXA SABEL BLANCO C.P. GALIA 15,3

25 ROCIO CHAO FERNÁNDEZ C.P. COMPOSTELA 12,2

26 NIEVES SÁNCHEZ-CABALLERO LÓPEZ C.P.A. VALLADARES 14,0

27 LIDIA COUÑAGO VILABOA C.P. BOLBORETA-REDONDELA 9,6

28 CARLA PAZ VÁZQUEZ AEHDE 8,9

29 ANDREA VAZQUEZ POMBO PATÍN AXEL 7,9

 

Cadete masculino

1 MIGUEL SÁNCHEZ SÁNCHEZ A.D. LICEO LA PAZ 13,6

 

Cadete feminino

1 ALDARA BALBOA FERNANDEZ C.P.A. CONDADO 37,4*

2 ALBA BOUZON ALVAREZ C.P.A. SOUTOMAIOR 35,0

3 NATALIA RAMA TOJA PATÍN CONXURO 34,2

4 CELIA PORTO RODRÍGUEZ C.P. SARELA 26,2

5 PAULA RIAL PAZ EL OLIVO 26,0

6 SARA ABAL GIRALDEZ C.P.A. GONDOMAR 24,1

7 IDAIRA LÓPEZ GONZÁLEZ C.P.A. SALVATERRA 23,7

8 ANDREA MALVIDO COMESAÑA C.P.A. VALLADARES 22,9

9 ALBA VALLADARES ALONSO C.P. SARELA 24,0

10 AINHOA COTELO BALDOMIR PATÍN CONXURO 23,6

11 SARA RODRIGUEZ RODRÍGUEZ C.P.A. OMEGA 22,7

12 MARIA DE SAA SIMON C.P.A. CONDADO 20,1

13 LORENA RODRIGUEZ DIAZ EL OLIVO 18,6

14 VICTORIA LÓPEZ GARCÍA C.P. LENDA 19,7

15 ALDARA TUBIO SANTOS C.P. SARELA 17,0

16 PAULA PEREZ SUAREZ C.P.A. LUAR 17,9

17 ALBA FERREIRO PARENTE C.P.A. TEO 15,8

18 ALEJANDRA PÉREZ VÁZQUEZ C.P. LENDA 16,0

19 LUCIA CASTROSEIROS VILA CASTRELOS P.A. 16,2

20 XIANA ANTAS RODRÍGUEZ C.P.A. SALVATERRA 14,7

21 CARLA GARCIA GARABAL C.D. PATÍN BERENGUELA 13,6

22 PAULA CORNES VIAÑO PATÍN OROSO 12,9

23 UXÍA GONZÁLEZ MUIXÍ C.P. LENDA 13,0

24 CARLA OTERO GONZALEZ PATÍN PORRIÑO 12,0

25 PATRICIA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA 11,1

 

Absoluta masculino

1 IVAN LAVOURAS BARROS C.P. ARTISTICO LUAR 23,5

2 CARLO SIGNIORINI COTO C.P.A. ÁGORA 21,7

3 ARTURO GARCIA FERNANDEZ C.PATIN VAGALUME 18,9

 

Absoluta feminino

1 MIRIAM VILLAVERDE TRIANS C.P.A. OMEGA 27,4

2 YAIZA RODRIGUEZ RODRIGUEZ C.P. BUXAINA 26,1

3 LÚA PATO VILLAR C.P. SARELA 25,5

4 ANDREA RODRÍGUEZ RAMOS C.P.A. BRIÓN 25,4

5 NEREA MANTEIGA OTERO PATÍN OROSO 23,2

6 PILAR FERREIRO VILLAVERDE C.P. GALIA 23,8

7 LAURA GARCIA GARCIA CASTRELOS P.A. 23,0

8 PAULA SANTOS PENA C.P. SARELA 22,4

9 ALBA CASCALLAR GARCIA C.P. RIBEIRA 21,4

10 MARIA HERRERO GIRALDEZ PATÍN PORRIÑO 20,2

11 CAMILA FABREGUES LOPEZ C.P. BUXAINA 20,1 3 4

12 RAQUEL MANTEIGA OTERO PATÍN OROSO 19,8

13 LUCÍA MALAGÓN GÓMEZ C.P. LENDA 18,7

14 CLARA CARRIL BODELÓN C.P.A. BRIÓN 18,9

15 UXIA RODRIGUEZ CARRERA CASTRELOS P.A. 17,0

16 ALDARA RODRIGUEZ CARRERA PATÍN PORRIÑO 14,0

17 AMARA COSTAS COSTAS P.A. SALCEDA 9,6

18 ROCIO BOULLOSA PEREZ P.A. SALCEDA 7,1

* Asciende a Categoría Nacional

 

Probas de acceso parellas danza-alevín

LOIS RIVAS RODRÍGUEZ C.D. FERVELLO

ZAIRA PÉREZ BARREIRA C.D. FERVELLO

APTO

 

 

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL