libre-benxamin

Mar 23

Resultados dos Campionatos de preseleccións provinciais de patinaxe artística libre Benxamín-Infantil e a Proba de acceso parellas

Este sábado día 20 disputáronse os Campionatos de preselecciós provinciais de patinaxe artística libre Benxamín-Infantil e proba de acceso parellas.

 

A proba de Coruña-Lugo tivo lugar no pavillón de Sirves e estivo organizada polo Clube Patinaxe Ribeira e a de Pontevedra-Ourense polo Clube Patinaxe Artística Arealonga Chapela e se disputou no Pavillón Municipal A Marisma de Redondela.

 

Os resultados acadados foron os seguintes:

 

 

Proba CORUÑA -LUGO

CLASIFICACION PROGRAMA LIBRE INDIVIDUAL

 

Benxamín (Feminino)

1 YAIZA LAMAS MENGUAL C.P.A. MAXIA

2 MARTINA ALONSO LINARES C.P.A. MAXIA

3 CARMEN CASABELLA CAYAZZO C.P.A. OMEGA

4 LÍA MÉNDEZ NANDE C.P.A. MAXIA

 

(1 a 4 Categoría Nacional)

 

5 DANIELA SANTIAGO FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

6 MARA FEIJO PRENDES C.P.A. ÁGORA

 

(5 a 6 Categoría Rexional)

 

 

CAMPEONATO PRESELECCIÓNS (LUGO)

 

 

1.CARLOTA PÉREZ VALDÉZ ANCA

(Categoría Rexional)

 

CLASIFICACION PROGRAMA LIBRE INDIVIDUAL

Alevín (Feminino)

1 ALBA GONZÁLEZ GARCÍA C.P. BUXAINA

2 MARTA FRAGA FUENTES C.P.A. MAXIA

3 SABELA ARIAS SUÁREZ C.P. RIBEIRA

4 INÉS REMUIÑÁN RODRÍGUEZ PATÍN CONXURO

5 ADA CALVO SEIJO C.P. BUXAINA

6 MARTA LÓPEZ BAJO C.P. BUXAINA

7 MARTA BLANCO DOMÍNGUEZ C.P. RIBEIRA

8 XELA GONZÁLEZ VÁZQUEZ C.P. RIBEIRA

9 ALMA BELLO IGLESIAS C.P. GALIA

10 CARLA CORRAL RODRÍGUEZ C.P. LENDA

 

(1 a 10 Categoría Nacional)

 

11 DANIELA BARRAL FARIÑA C.P.A. MAXIA

12 LOLA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

13 LUCÍA CALVIÑO LÓPEZ C.P. GALIA

14 SARA MOLINERO DEL RIO C.P.A. MAXIA

15 LAURA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

16 CANDELA GARCÍA IGLESIAS C.P.A. MAXIA

17 UXURI ETXEPETELEKU FREIRE PATÍN OROSO

18 VERA FERNÁNDEZ MARTÍS C.D.P. BOIRO

19 SILVIA AÑON BELLO PATÍN AXEL

20 ADRIANA SEGADE FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

21 JULIA TELLA PARAJES C.D.P. BOIRO

22 AROA CONDE MOURE C.P. SARELA

23 ANAHI RAMA BLANCO C.P.A. OMEGA

24 ANTÍA SÁNCHEZ GARCÍA C.P.A. TEO

25 ALBA GONZÁLEZ SOUTO PATÍN AXEL

26 NOA MÉNDEZ RIVERA PATÍN OROSO

27 ALBA IGLESIAS GÓMEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

28 SARA MOSQUERA MÍGUEZ C.P.A. ÁGORA

29 XIANA GARCÍA FERREIROS C.D.P. BOIRO

 

(11 a 29 Categoría Rexional)

 

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

GRUPO A

Infantil (feminino)

1 ANTÍA CALVO GRELA C.P. GALIA

2 UXIA DASILVA ARGIBAY C.P. RIBEIRA

3 ALICIA LARIÑO IGLESIAS C.P.A. OMEGA

4 SARA LÓPEZ VILLAR C.P. BUXAINA

5 UXÍA BODELO FERNÁNDEZ C.P. GALIA

6 LÍA GONZÁLEZ VÁZQUEZ C.P. RIBEIRA

7 EVELYN VEIRAS VALELLA C.P.A. ÁGORA

8 CANDELA RODRIGUEZ SIXTO C.P. BUXAINA

(1 a 8 Categoría Nacional)

 

 

9 FLAVIA RODRÍGUEZ RAMOS C.P.A. BRIÓN

10 DANIELA MEIRÁS PINTOS PATÍN AXEL

11 CARLA CASÁS JUSTO C.P. CAMPUS STELLAE

12 LIA BLANCO BARCIA PATÍN OROSO

13 ANTÍA CASABELLA CAYAZZO C.P.A. OMEGA

14 AINHOA GARCÍA LEMA C.P.A. AURA

15 ALBA MORALES PEDREIRA C.P. ALQUIMIA

16 CARLA FIGUEIRA OLVEIRA C.P. COMPOSTELA

17 GRETA OTERO NOGUEIRA C.D. PATÍN BERENGUELA

18 LEIRE FERNÁNDEZ MORALES C.D. PATÍN BERENGUELA

19 IRIA DEL RÍO LÓPEZ NOIA PATÍN

20 PAULA ANDRADE LÓPEZ C.P.A. BRIÓN

21 LAURA CEDEIRA VILA PATÍN VELÚA

22 NOA MESIAS SANTOS C.P. COMPOSTELA

23 SABELA SOUTO SAAVEDRA C.P.A. MAXIA

24 NADIA GÓMEZ JORGE C.P.A. TEO

25 CARLA CALVETE PÉREZ PATÍN VELÚA

26 MARÍA SEGADE LÓPEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

 

(9 a 26 Categoría Rexional)

 

GRUPO B

Infantil Feminino

1 YANIRA GÓMEZ CASTAÑO C.P.A. ÁGORA

2 JULIA MONTES FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

3 SARA DOMINGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

4 ANTIA COTELO BALDOMIR PATÍN CONXURO

5 MARÍA BLANCO IGLESIAS C.P.A. BRIÓN

6 THALÍA RAMA BLANCO C.P.A. OMEGA

7 NOA MÉNDEZ NANDE C.P.A. MAXIA

8 ANA NIETO GARCÍA C.D. PATÍN BERENGUELA

 

(1 a 8 Categoría Nacional)

 

9 LAURA GÓMEZ RODRÍGUEZ C.D. FERVELLO

10 NEREA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

11 MARTA CANOSA GARCÍA C.D.P. BOIRO

12 ANDREA CENDAL IGLESIAS C.P. GALIA

13 CARMEN ELENA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

14 IRIA CAO OUVIÑA C.D. PATÍN BERENGUELA

15 LEIRE LOUREIRO DÍAZ PATÍN OROSO

16 MARÍA CASCALLAR GARCÍA C.P. RIBEIRA

17 ANDREA CALVO CARAMÉS C.P.A. TEO

18 CAROLINA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA

19 IREA GÓMEZ VIEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA

20 ANA SUEIRO REY C.P. RIBEIRA

21 PAULA REY VALIÑO PATÍN CONXURO

22 ALBA LUCÍA SANTAMARÍA GONZÁLEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

23 CANDELA ALONSO BELLO C.P. SARELA

24 ANDREA BAZARRA DOSIL C.P.A. OMEGA

25 ZAIRA FERREIRO PARENTE C.P.A. TEO

 

(9 a 25 Categoría rexional)

 

CAMPIONATO PRESELECCIÓNS

Infantil Masculino

1 HUGO MERCERO RIVAS MAREQUE C.P.A. ÁGORA

2 RAÚL SÁNCHEZ PAZOS C.D. PATÍN BERENGUELA

 

(1 a 2 Categoría Nacional)

 

3 ORIEL RIVAS PAZOS C.P. COMPOSTELA

(3 Categoría Rexional)

 

Campionato Probas acceso a parellas

1 Marta Blanco y Adrián Blanco C. PATINAJE RIBEIRA APTO – Acceso a Nacional

 

Proba PONTEVEDRA-OURENSE

CLASIFICACION PROGRAMA LIBRE INDIVIDUAL (Pontevedra)

Benxamín feminino

1 YANIRA CONDE DARRIBA C.P.A. AREALONGA CHAPELA

2 MARTINA ÁLVAREZ IGLESIAS C.P.A. AREALONGA CHAPELA

3 OLGA DAVILA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA

4 ADRIANA DOMÍNGUEZ DEL VAL CARPA VIQUEIRA

 

(1 a 4 Categoría Nacional)

 

Alevín Feminino (Pontevedra)

1 MARÍA MIRANDA GARCÍA C.P.A. CONDADO

2 CANDELA FEIJOO ALONSO ÁNFORA

3 CARLA GILSANZ IGLESIAS C.P.A. GONDOMAR

4 ALBA RODRÍGUEZ ARNOSI C.P.A. AREALONGA CHAPELA

5 CARLA COUÑAGO PAZO PATÍN PORRIÑO

 

(1 a 5 Categoría Nacional)

 

6 NOA DURÁN VILA C.P.A. VALLADARES

7 NOA SILVA GONZÁLEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

8 SARA GONZÁLEZ CARNEIRO C.P.A. CONDADO

9 SARAY MISA PÉREZ C.P.A. SOUTOMAIOR

10 ANXELA SEOANE REGUEIRA C.P.A. SOUTOMAIOR

11 LUCÍA REGUERA RODRÍGUEZ C.P.A. VALLADARES

12 ELIA PIRES PÉREZ C.P.A. VALLADARES

13 CARLA GÓMEZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

14 NAIA BUJÁN GONZÁLEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

15 JUDITH AIRA AFONSO C.P.A. AREALONGA CHAPELA

16 CAYETANA PÉREZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

 

(6 a 16 Categoría Rexional)

 

 

Ourense

Alevín Feminino

 

1 UXÍA LAMAS LAMAS AEHDE O CARBALLIÑO

2 NOA GONZÁLEZ PÉREZ AEHDE O CARBALLIÑO

(1 a 2 Categoría Rexional)

 

CAMPIONATO PRESELECCIÓNS ( PONTEVEDRA)

Alevín Masculino

1.PABLO MENDOZA CASAL CARPA VIQUEIRA

(1 Categoría nacional)

 

2 ARTAI GARCÍA RODRÍGUEZ C.P.A. CORUXO

3 MIGUEL FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ C.P.A. TEA

 

(2 a 3 Categoría Rexional)

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

Infantil Feminino

1 XIANA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ C.P.A. GONDOMAR

2 MARÍA MOLDES LUSTRES C.P.A. GONDOMAR

3 LENA CASTRO COSTAS C.P.A. GONDOMAR

4 NOA MOVILLA BALADO C.P.A. CONDADO

5 LEIRE ROCHA COUREL C.P.A. GONDOMAR

6 LOLA ÁLVAREZ ROMERO C.P.A. GONDOMAR

7 SABELA LOURENZO MARTÍNEZ C.P.A. SOUTOMAIOR

8 CANDELA GIL ALONSO C.P.A. CONDADO

 

(1 a 8 Categoría Nacional)

 

9 INÉS ÁLVAREZ MURILLO C.P.A. SALVATERRA

10 RUTH GONZÁLEZ ALONSO C.P.A. CONDADO

11 NURIA VIDAL ANUNCIAÇAO C.P.A. AREALONGA CHAPELA

12 ADRIANA COMESAÑA RODRÍGUEZ C.P.A. GONDOMAR

13 NOA GONZÁLEZ SOMOZA C.P.A. SOUTOMAIOR

14 SARA SANTOS FERNÁNDEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

15 NOA FARO SOBRINO C.P.A. RIBEX

16 CANDELA ESTÉVEZ LORENZO C.P.A. SALVATERRA

17 ALEJANDRA ESTÉVEZ LORENZO C.P.A. SALVATERRA

18 CARLOTA PÉREZ MARTÍNEZ C.P.A. SALVATERRA

19 PAULA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ C.P.A. TEA

20 KARLA MORAIS MARTÍNEZ C.P.A. RIBEX

21 INES FERNÁNDEZ MARTÍNEZ PATÍN PORRIÑO

22 NOA CRESPO SAYAR PATÍN VAGALUME

23 ANDREA LAMAS REY C.P. BALAIDOS

24 CANDELA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA

(9 a 24 Categoría Rexional)

 

CAMPTº PRESELECCIONES ( OURENSE)

Infantil Feminino

1 CARLA PÉREZ ARJÍZ C.D. OURELA

2 PAULA LAHOZ SABURIDO C.D. OURELA

 

(1 a 2 Categoría Rexional)

 

CAMPTº PRESELECCIONES ( PONTEVEDRA)

 

Infantil Masculino

1 JUAN RODRIGO COSTAS IBARRA C.P.A. GONDOMAR

 

(1 Categoría Nacional)

 

2 IOSU ALONSO NOENLLE EIXO GONDOMAR

(2 Categoría Nacional)

 

libre-benxaminIMG_20210319_205018

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL