Regional Santiago (1)

Jun 21

Resultados dos Campionatos I Fase Categoría Rexional de Patinaxe Artístico nas sedes de Coruña-Lugo e Pontevedra-Ourense

Este fin de semana disputáronse os Campionatos I Fase Rexional de Patinaxe Artístico nas sedes de Coruña-Lugo e Pontevedra-Ourense.

fase de Coruña-Lugo estivo organizada polo Club Patinaxe Compostela na instalación de O Restollal e os resultados foron os seguintes:

 

REGIONAL INFANTIL masculino

1 ORIEL RIVAS PAZOS C.P. COMPOSTELA Santiago

2 DAVID RAMA GARCÍA C.P.A. MAXIA A Coruña

 

REGIONAL CADETE masculino

 

 

1 MAURO MILLÁN HERMO PATÍN NOIA

 

REGIONAL CADETE femenino

1 BELEN AGUILAR FERNÁNDEZ C.P. BUXAINA

2 MARINA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

3 CARLA GARCÍA GARABAL C.D. PATÍN BERENGUELA

4 ALBA VALLADARES ALONSO C.P. SARELA

5 VICTORIA LÓPEZ GARCÍA C.P. LENDA

6 PAULA RODRÍGUEZ DEL RÍO C.D. FONTIÑAS

7 CELIA PORTO RODRÍGUEZ C.P. SARELA

8 NOA FERNÁNDEZ RUA C.P.A. X.EIRIZ

9 ICIA MARTÍNEZ GONZÁLEZ C.D. FONTIÑAS

10 ALMUDENA SOUTO PEREIRO C.D. FONTIÑAS

 

REGIONAL ABSOLUTA masculino

1 RODRIGO VIDAL CEREIJO C.P. COMPOSTELA

2 CARLO SIGNIORINI COTO C.P.A. ÁGORA

 

REGIONAL ABSOLUTA femenino

1 PILAR FERREIRO VILLAVERDE C.P. GALIA

2 CAMILA FABREGUES LÓPEZ C.P. BUXAINA

3 ALEXIA MALLO CASANOVAS C.P.A. MAXIA

4 PAULA SANTOS PENA C.P. SARELA

5 ALEJANDRA CALVO GARCÍA C.P.A. OMEGA

6 CLARA CARRIL BODELÓN C.P.A. BRIÓN

7 LÚA PATO VILLAR C.P. SARELA

8 PAULA CORNES VIAÑO PATÍN OROSO

9 PATRICIA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA

10 IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA

11 PAULA IGLESIAS CALABRIA C.P. CAMPUS STELLAE

12 ALBA FERREIRO PARENTE C.P.A. TEO

 

REGIONAL BENJAMÍN femenino coruña

1 MARA FEIJO PRENDES C.P.A. ÁGORA

2 NATALIA VECINO SEIJO C.P. BUXAINA

3 DANIELA SANTIAGO FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

 

REGIONAL BENJAMÍN lugo

1 CARLOTA PÉREZ VALDÉS ANCA

 

REGIONAL CADETE femenino

1 ANTÍA BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA

2 NAIA DOMÍNGUEZ FREIRE PATÍN AXEL

3 UXÍA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

4 CLAUDIA VILLAR HERMIDA C.P.A. OMEGA

5 IRENE ENRÍQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA

6 MENCÍA CHOUZA BARREIRO C.D.P. BOIRO

7 ICÍA LÓPEZ LEAL C.P.A. BRIÓN

8 IRENE CALVO SEIJO C.P. BUXAINA

9 NURIA LAMAS RIAL C.P.A. OMEGA

10 CARLOTA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ PATÍN AXEL

11 CARMEN FANDIÑO GONZÁLEZ C.P.A. OMEGA

12 SARA EIRIS BLANCO PATÍN AXEL

13 PAULA MOSQUERA MATO PATÍN OROSO

14 CARMEN REY CREO PATÍN NOIA

15 CAROLINA LEMA PIÑEIRO C.P.A. OMEGA

16 XULIA ARÁN PAREDES PATÍN CONXURO

17 ALBA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO

18 ANTÍA CALVO MIRÁS C.P.A. BRIÓN

19 LUCÍA FORNIS SENRA PATÍN NOIA

20 MARÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

21 LUNA CORRAL MUIÑO C.P. GALIA

22 LUCÍA IGLESIAS VILASECO PATÍN OROSO

23 AINHOA BUJÁN CASTRO C.P. SARELA

24 PAULA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ C.P.A. BRIÓN

25 ANDREA LÓPEZ LÓPEZ C.P.A. INERCIA NARÓN

 

REGIONAL ALEVÍN femenino

1 VERA FERNÁNDEZ MARTÍS C.D.P. BOIRO

2 DANIELA BARRAL FARIÑA C.P.A. MAXIA

3 AROA CONDE MOURE C.P. SARELA

4 CANDELA GARCÍA IGLESIAS C.P.A. MAXIA

5 XIANA GARCÍA FERREIROS C.D.P. BOIRO

6 LAURA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

7 NOA MÉNDEZ RIVERA PATÍN OROSO

8 LOLA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

9 SARA MOLINERO DEL RIO C.P.A. MAXIA

10 JULIA TELLA PARAJES C.D.P. BOIRO

11 ADRIANA SEGADE FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

12 SARA MOSQUERA MÍGUEZ C.P.A. ÁGORA

13 SILVIA AÑÓN BELLO PATÍN AXEL

14 AINHOA CRESPO IGLESIAS C.P.A. BRIÓN

15 ANAHI RAMA BLANCO C.P.A. OMEGA

16 ANTÍA SÁNCHEZ GARCÍA C.P.A. TEO Teo

17 ALBA IGLESIAS GÓMEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

18 CELIA TORRES FONTAO C.P. CAMPUS STELLAE

 

REGIONAL INFANTIL femenino

1 ANTÍA CASABELLA CAYAZO C.P.A. OMEGA

2 CANDELA ALONSO BELLO C.P. SARELA

3 IRIA DEL RÍO LÓPEZ PATÍN NOIA

4 LEIRE LOUREIRO DÍAZ PATÍN OROSO

5 IREA GÓMEZ VIEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA

6 NAIARA ANTELO REY C.P.A. BRIÓN

7 ALBA MORALES PEDREIRA C.P. ALQUIMIA

8 ALBA LUCÍA SANTAMARÍA GONZÁLEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

9 NOA MESIAS SANTOS C.P. COMPOSTELA

10 IRIA CAO OUBIÑA C.D. PATÍN BERENGUELA

11 GRETA OTERO NOGUEIRA C.D. PATÍN BERENGUELA

12 NAIDA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ C.P.A. ÁGORA

13 DANIELA VILLASENIN FERNÁNDEZ C.P. GALIA

14 PAULA HERVERA LOZANO C.D. PATÍN BERENGUELA

15 VALERIA VALDES CHOREN C.D. TORRES DE ALTAMIRA

16 JULIA PORTO GARCÍA C.P. GALIA

17 PAULA MARTÍNEZ PARRADO C.P. LENDA

18 DANIELA MEIRÁS PINTOS PATÍN AXEL

19 AINHOA GARCÍA LEMA C.P.A. AURA

20 CARLA FRAGA GRAIÑO PATIART CORISTANCO

 

REGIONAL INFANTIL femenino (segundo año)

1 MARTA CANOSA GARCÍA C.D.P. BOIRO

2 CARMEN LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

3 CARLA CASÁS JUSTO C.P. CAMPUS STELLAE

4 LAURA GÓMEZ RODRÍGUEZ C.P.A. X.EIRIZ

5 FLAVIA RODRÍGUEZ RAMOS C.P.A. BRIÓN

6 ANDREA CENDAL IGLESIAS C.P. GALIA

7 ANDREA BAZARRA DOSIL C.P.A. OMEGA

8 ANA SUEIRO REY C.P. RIBEIRA

9 PAULA ANDRADE LÓPEZ C.P.A. BRIÓN

10 CAROLINA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA

11 ALEJANDRA FERNÁNDEZ CAPELO C.P.A. ÁGORA

12 NEREA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

13 LEIRE FERNÁNDEZ MORALES C.D. PATÍN BERENGUELA

14 NADIA GÓMEZ JORGE C.P.A. TEO

15 MARÍA CASCALLAR GARCÍA C.P. RIBEIRA

16 CARLA FIGUEIRA OLVEIRA C.P. COMPOSTELA

17 YAISA LAGO BAAMEIRO C.P.A. BRIÓN

18 LIA BLANCO BARCIA PATÍN OROSO

19 SABELA SOUTO SAAVEDRA C.P.A. MAXIA

20 MARÍA SEGADE LÓPEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

21 SORAYA VILLAR AMARELLE PATIART CORISTANCO

22 ZAIRA FERREIRO PARENTE C.P.A. TEO

23 NAIARA FORMOSO ROMERO C.P.A. INERCIA NARÓN

24 LAURA LUACES VARELA C.P.A. INERCIA NARÓN

25 CARME BALSA IGLESIAS PATÍN OROSO

Regional Santiago (1) Regional Santiago (2) Regional Santiago (3) Regional Santiago (4) Regional Santiago (5) Regional Santiago (6) Regional Santiago (7) Regional Santiago (8) Regional Santiago (9) Regional Santiago (10) Regional Santiago (11)

 

A fase de Pontevedra-Ourense estivo organizada polo CP Vagalume e disputarase no Pavillón de Candeán e os resultados foron os seguintes:

 

REGIONAL CADETE MASCULINO

1 HUGO COSTAS LEDO C.P.A. SALVATERRA

 

REGIONAL CADETE FEMENINO

1 DUBRA OUEIRO VEIGA C.P.A. CONDADO

2 NOA QUEREIZAETA FERNÁNDEZ PATÍN VAGALUME

3 ZOE GARCÍA ÁLVAREZ C.P.A. CONDADO

4 CARLA HERNÁNDEZ FILGUEIRA PATÍN VAGALUME

5 BRENDA FIGUEIRAS VILA C.P.A. VALLADARES

6 CARLA OTERO GONZÁLEZ PATÍN PORRIÑO

7 LORENA RODRÍGUEZ DÍAZ EL OLIVO

8 IDAIRA LÓPEZ GONZÁLEZ C.P.A. SALVATERRA

9 MARÍA DE SAA SIMÓN C.P.A. CONDADO

10 MARÍA MARTÍNEZ TORÍO CASTRELOS

11 CANDELA FERREIRA NIETO P.A. SALCEDA

12 ALICIA GÓMEZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

13 ANDREA ALONSO RIAL PATÍN PORRIÑO

14 CARLA PEREIRA FIGUEROA C.P.A. VALLADARES

15 PAULA PÉREZ SUÁREZ C.P.A. LUAR

16 NEFERET FAYA PIÑEIRO C.P.A. LUAR

 

REGIONAL INFANTIL FEMENINO PONTEVEDRA

1 RUTH GONZÁLEZ ALONSO C.P.A. CONDADO

2 NOA FARO SOBRINO C.P.A. RIBEX

3 ADRIANA COMESAÑA RODRÍGUEZ C.P.A. GONDOMAR

4 NOA GONZÁLEZ SOMOZA C.P.A. SOUTOMAIOR

5 PAULA FRNÁNDEZ RODRÍGUEZ C.P.A. TEA

6 CANDELA ESTÉVEZ LORENZO C.P.A. SALVATERRA

7 NOA CRESPO SAYAR PATÍN VAGALUME

8 EVA LEMOS CRESPO C.P.A. CONDADO

9 ALEJANDRA ESTÉVEZ LORENZO C.P.A. SALVATERRA

10 NURIA VIDAL ANUNCIAÇAO C.P.A. AREALONGA CHAPELA

11 INÉS ÁLVAREZ MURILLO C.P.A. SALVATERRA

12 CARLOTA PÉREZ MARTÍNEZ C.P.A. SALVATERRA

13 KARLA MORAIS MARTÍNEZ C.P.A. RIBEX

14 CANDELA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA

15 SARA SANTOS FERNÁNDEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

16 ANDREA LAMAS REY C.P. BALAIDOS

17 INÉS FERNÁNDEZ MARTÍNEZ PATÍN PORRIÑO

 

REGIONAL INFANTIL FEMENINO OURENSE

1 CARLA PÉREZ ARJIZ C.D. OURELA

2 PAULA LAHOZ SABURIDO C.D. OURELA

 

REGIONAL ALEVÍN MASCULINO PONTEVEDRA

1 ARTAI GARCÍA RODRÍGUEZ C.P.A. CORUXO

2 MIGUEL FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ C.P.A. TEA

 

REGIONAL ALEVÍN FEMENINO PONTEVEDRA

1 NOA SILVA GONZÁLEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

2 ÁNXELA SEOANE REQUERA C.P.A. SOUTOMAIOR

3 SARA GONZÁLEZ CARNEIRO C.P.A. CONDADO

4 CARLA GÓMEZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

5 NOA DURÁN VILA C.P.A. VALLADARES

6 CARLOTA NEIRA PAZOS C.P.A. SOUTOMAIOR

7 SARAY MISA PÉREZ C.P.A. SOUTOMAIOR

8 LUJÁN CRESPO GÁMEZ C.P.A. SOUTOMAIOR

9 NAIA BUJÁN GONZÁLEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

10 CAYETANA PÉREZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

11 ANTÍA ALONSO MALVIDO ÁNFORA P.A.

12 ELIA PIRES PÉREZ C.P.A. VALLADARES

 

REGIONAL ALEVÍN FEMENINO OURENSE

1 UXÍA LAMAS LAMAS AEHDE

 

REGIONAL BENJAMÍN FEMENINI PONTEVEDRA

1 SABINA GÓMEZ VALLEJO C.P.A. AREALONGA CHAPELA

2 CLARA PÉREZ ALONSO C.P.A. AREALONGA CHAPELA

3 ANTÍA AIRA ALONSO C.P.A. AREALONGA CHAPELA

 

REGIONAL ABSOLUTA FEMENINO

1 LUCÍA ESPIÑEIRA VILLAR C.P.A. CORUXO

2 NEREA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA

3 LUCÍA SOTO GROBA C.P.A. CONDADO

4 ANDREA CAMPOS DÍAZ C.P.A. VALLADARES

5 NOELIA PÉREZ DAVILA C.P.A. AREALONGA CHAPELA

6 ALBA BOUZÓN ÁLVAREZ C.P.A. SOUTOMAIOR

7 PAULA RIAL PAZ EL OLIVO

8 LUCÍA CASTROSEIROS VILA CASTRELOS P.A.

9 PAULA CASTROSEIROS BARREIRO EL OLIVO

 

Regional Vigo (1) Regional Vigo (2) Regional Vigo (3) Regional Vigo (4)

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL