IMG_20210309_115845

Mar 17

Resultados dos Campionatos de preseleccións provinciais libre cadete-senior de patinaxe artística

O fin de semana disputáronse os Campionatos de preseleccións provinciais libre cadete senior de patinaxe artística Coruña-Lugo e Pontevedra-Ourense, organizados polo Club Patinaxe Ribeira o Clube Patinaxe Artística Condado, respectivamente.

 

Os resultados foron os seguintes:

 

CORUÑA-LUGO

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría xuvenil (masculina)

RODRIGO VIDAL CEREIJO C.P. COMPOSTELA

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría xuvenil (feminina)

 

(1 a 3, Categoría Nacional)

1 SARA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ C.P.A. OMEGA

2 LAURA MONTERO BOEDO C.P.A. MAXIA

3 MARTA PRADO RAMOS PATÍN OROSO

 

(4 a 9, Categoría Rexional)

4 ALEXIA MALLO CASANOVAS C.P.A. MAXIA

5 ALDARA TUBIO SANTOS C.P. SARELA

6 PAULA CORNES VIAÑO PATÍN OROSO

7 PATRICIA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA

8 ALBA FERREIRO PARENTE C.P.A. TEO

9 IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA

 

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría Junior (feminino)

(1 a 3, Categoría Nacional)

1 MARÍA PEÑA RODRÍGUEZ C.P. SARELA

2 IRENE CORRAL BLASCO C.P.A. MAXIA

3 ALBA DIEGUEZ VEIRAS C.P. GALIA

 

(4 a 13, Categoría Rexional)

4 ALBA CASCALLAR GARCÍA C.P. RIBEIRA

5 ANTÍA IGLESIAS BALSA C.P. COMPOSTELA

6 LUCÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

7 CAMILA FABREGUEZ LOPEZ C.P. BUXAINA

8 MARÍA ROMERO GARCÍA PATÍN OROSO

9 PILAR FERREIRO VILLAVERDE C.P. GALIA

10 PAULA SANTOS PENA C.P. SARELA

11 YAIZA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ C.P. BUXAINA

12 LÚA PATO VILLAR C.P. SARELA

13 LUCÍA MALAGÓN GÓMEZ C.P. LENDA

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

Categoría Cadete (masculino)

(1 a 4, Categoría Nacional)

1 ADRIÁN BLANCO DOMÍNGUEZ C.P. RIBEIRA

2 JORGE SANMARTÍN VILLANUEVA C.P. SARELA

3 MIGUEL SÁNCHEZ SÁNCHEZ C.P.A. MAXIA

4 ANTÓN VÁZQUEZ VIDAL C.P.A. MAXIA

 

Categoría Cadete (feminino) GRUPO A

(1 a 7, Categoría Nacional)

1 CLAUDIA PIÑEIRO CALVETE C.P.A. MAXIA

2 SUSANA AMOR CASTRO C.P.A. MAXIA

3 MARTINA BRETAÑA MÍGUEZ C.P.A. OMEGA

4 NATALIA RAMA TOJA PATÍN CONXURO

5 SARA GONZÁLEZ BOULLOSA PATÍN OROSO

6 INÉS PITA RODRÍGUEZ C.P. BUXAINA

7 MARTINA CREO MARIÑO C.P.A. OMEGA Ames 021,500

 

(8 a 22, Categoría Rexional)

8 IRENE CALVO SEIJO C.P. BUXAINA

9 NAIA DOMINGUEZ FREIRE PATÍN AXEL

10 IRENE ENRIQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA

11 BELÉN AGUILAR FERNÁNDEZ C.P. BUXAINA

12 CLAUDIA MÍGUEZ FERNÁNDEZ C.P. BUXAINA

13 UXÍA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

14 NURIA LAMAS RIAL C.P.A. OMEGA

15 CARLOTA MARÍA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ PATÍN AXEL

16 CARLA SOUTO FIGUEIRA C.P. GALIA

17 PAULA MOSQUERA MATO PATÍN OROSO

18 XULIA ARÁN PAREDES PATÍN CONXURO

19 CAROLINA LEMA PIÑEIRO C.P.A. OMEGA

20 ARANTXA SABEL BLANCO C.P. GALIA

21 VICTORIA LÓPEZ GARCÍA C.P. LENDA

22 IRENE ABAD LÓPEZ C.P. ALQUIMIA

 

Categoría Cadete (feminino) GRUPO B

(1 a 8, Categoría Nacional)

1 CARLA CABANA PÉREZ C.P. BUXAINA

2 IDARA PENSADO PEDREIRA C.P.A. OMEGA

3 MARTA LARIÑO IGLESIAS C.P.A. OMEGA

4 MARTA QUEVEDO MONTERO C.P. COMPOSTELA

5 MARTA ANDRADE FRAGA PATÍN CONXURO

6 INÉS PEÑA RODRIGUEZ C.P. SARELA

7 NOA ALVEDRO FLAMENCO C.P.A. MAXIA

8 DANIELA IGLESIAS GENDE C.P. GALIA

 

(9 a 23, Categoría Rexional)

 

9 SARA EIRIS BLANCO PATÍN AXEL

10 MARINA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

11 LUNA CORRAL MUIÑO C.P. GALIA

12 ICÍA LÓPEZ LEAL C.P.A. BRIÓN

13 CLAUDIA VILLAR HERMIDA C.P.A. OMEGA

14 CARLA GARCÍA GARABAL C.D. PATÍN BERENGUELA

15 ALBA VALLADARES ALONSO C.P. SARELA

16 MARÍA RODRIGUEZ RODRIGUEZ PATÍN OROSO

17 CELIA PORTO RODRÍGUEZ C.P. SARELA

17 CARMEN FANDIÑO GONZÁLEZ C.P.A. OMEGA

19 ANTÍA BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA

20 UXÍA RAMOS ALDREI C.P.A. OMEGA

21 ALBA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO

22 AINHOA BUJÁN CASTRO C.P. SARELA

23 MENCÍA CHOUZA BARREIRO C.D.P. BOIRO

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría Senior (masculino)

1 CARLO SIGNIORINI COTO C.P.A. ÁGORA

 

Categoría Senior (feminino)

(1 a 2, Categoría Nacional)

1 ANA ARIAS COSTAS C.P. COMPOSTELA

2 SUSANA FRANCOS FIDALGO C.P.A. MAXIA

 

(3 a 4, Categoría Rexional)

 

3 ALEJANDRA CALVO GARCÍA C.P.A. OMEGA

4 CLARA CARRIL BODELÓN C.P.A. BRIÓN

 

PONTEVEDRA-OURENSE

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría Cadete (feminino)

(1 a 10, Categoría Nacional)

1 ANDREA NÚÑEZ BORRAGUEIROS CARPA VIQUEIRA

2 INÉS POSE PENA C.P.A. CORUXO

3 PAULA GILSANZ IGLESIAS C.P.A. GONDOMAR

4 ADRIANA MIRANDA PÉREZ C.P.A. CORUXO

5 SARA ABAL GIRALDEZ C.P.A. GONDOMAR

6 NOA GARCÍA ÁLVAREZ C.P.A. CONDADO

7 ALIA BALBOA FERNÁNDEZ C.P.A. CONDADO

8 MARTA GOYANES SANGIAO C.P.A. GONDOMAR

9 CARLOTA BARCIA MANTILLA CASTRELOS

10 CARLA VILA ALONSO PATÍN PORRIÑO

 

(11 a 29, Categoría Rexional)

11 NOA QUEREIZAETA FERNÁNDEZ PATÍN VAGALUME

12 IDAIRA LÓPEZ GONZÁLEZ C.P.A. SALVATERRA

13 CARLA HERNÁNDEZ FILGUEIRA PATÍN VAGALUME

14 MARÍA DE SAA SIMÓN C.P.A. CONDADO

15 CARLA OTERO GONZÁLEZ PATÍN PORRIÑO

16 DUBRA OUTEIRO VEIGA C.P.A. CONDADO

17 NEFERET FAYA PIÑEIRO C.P.A. LUAR

18 BRENDA FIGUEIRAS VILA C.P.A. VALLADARES

19 PAULA PÉREZ SUÁREZ C.P.A. LUAR

20 XIANA ANTAS RODRÍGUEZ C.P.A. SALVATERRA

21 LORENA RODRÍGUEZ DÍAZ EL OLIVO

22 ZOE GARCÍA ÁLVAREZ C.P.A. CONDADO

23 NOA ESTÉVEZ PÉREZ COVELO P.A.

24 MARÍA MARTÍNEZ TORÍO CASTRELOS P.A.

25 CANDELA FERREIRA NIETO P.A. SALCEDA S

26 ANDREA ALONSO RIAL PATÍN PORRIÑO

27 CARLA PEREIRA FIGUEROA C.P.A. VALLADARES

28 ALICIA GÓMEZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

29 RAQUEL FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ C.P.A. TEA

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría Cadete (Masculina)

 

1 HUGO COSTAS LEDO C.P.A. SALVATERRA Salvaterra

(Categoría Rexional)

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría Junior (feminino)

(1 Categoría Nacional)

 

1 LEYRE DELGADO HERNÁNDEZ C.P.A. VALLADARES

 

(2 a 6, Categoría Rexional)

 

2 SHEILA NÚÑEZ BORRAGUEIROS CARPA VIQUEIRA

3 ANDREA CAMPOS DÍAZ C.P.A. VALLADARES

4 LUCÍA SOTO GROBA C.P.A. CONDADO

5 LAURA GARCÍA GARCÍA CASTRELOS

6 UXÍA RODRÍGUEZ CARRERA CASTRELOS P.A

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

 

Categoría Junior (masculina)

(1 a 3 Categoría Nacional)

1 MANUEL ESTÉVEZ RODRÍGUEZ C.P.A. GONDOMAR

2 ARTURO GARCÍA FERNÁNDEZ PATÍN VAGALUME

3 IVAN LAVOURAS BARROS C.P.A. LUAR

 

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

Categoría Xuvenil (feminina)

(1 a 5 Categoría Nacional)

1 LAURA PÉREZ DOMÍNGUEZ C.P.A. CONDADO

2 SOFÍA FERNÁNDEZ ALONSO C.P.A. GONDOMAR

3 MARA AMIL ARAUJO C.P.A. CONDADO

4 ALDARA BALBOA FERNÁNDEZ C.P.A. CONDADO

5 DANIELA RODRÍGUEZ IGLESIAS C.P.A. CONDADO

 

(6 a 12 Categoría Rexional)

6 LUCÍA CASTROSEIROS VILA CASTRELOS P.A.

7 NEREA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA

8 PAULA RIAL PAZ EL OLIVO

9 LUCÍA ESPIÑEIRA VILLAR C.P.A. CORUXO

10 ALBA BOUZÓN ÁLVAREZ C.P.A. SOUTOMAIOR

11 ANDREA MALVIDO COMESAÑA C.P.A. VALLADARES

12 PAULA CASTROSEIROS BARREIRO EL OLIVO

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL