PROTOCOLO SINISTRO ASISA
PROTOCOLO SINISTRO AXA
APP FGP
ELECCIONES FGP 2022
ELECCIONES FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE
IMG-20221022-WA0059

Oct 24

Resultados do Campionato Categoría Amateur, segunda fase, disputado en Sirves

Este fin de semana celebrouse o  Campionato Categoría Amateur segunda fase de patinaxe artística no pavillón municipal de Sirves, organizado polo CP Ribeira.

 

Os resultados foron os seguintes:

 

CAMPIONATO DE CATEGORÍA AMATEUR 2a FASE – 1o AÑO

AMATEUR CADETE feminino

1 SARA LOSADA LEDO PATÍN PORRIÑO Porriño
2 ANTÍA RODRÍGUEZ OJEA C.P.A. CONDADO Salvaterra
3 SORAYA VILLAR AMARELLE C. PATIART Coristanco
4 UXÍA PARADA PRADO C.P. RIBEIRA Riveira
5 DESIRÉE DOMINGO TRASMONTE C.P.A. INERCIA NARÓN Narón
6 PAULA MARTÍN VILLAVERDE C.P. BALAIDOS Vigo
7 CARLA PÉREZ ARJIZ C.D. OURELA Ourense
8 ALDARA OLVEIRA RÍOS C.P. RIBEIRA Riveira
9 CARLOTA UZAL SANTOS PATÍN AXEL Arteixo
10 INÉS FERNÁNDEZ MARTÍNEZ PATÍN PORRIÑO Porriño
11 LAURA LUACES VARELA C.P.A. INERCIA NARÓN Narón
12 ÉRIKA POSE DUARTE C.P. SARELA Bertamiráns
13 LUCÍA RODRÍGUEZ ESTÉVEZ C.P.A. CONDADO Salvaterra
14 ANA MARÍA DA SILVA FERREIRO C.P.A. LUAR Ponteareas
15 ALBA ROMERO PEREIRA C.D. TORRES DE ALTAMIRA Brión
16 CLARA CORNES VIAÑO PATÍN OROSO Oroso
17 PAULA QUEIRUGA GARCÍA C.P. RIBEIRA Riveira
18 CLAUDIA RIOTORTO SUBIELA PATÍN AXEL Arteixo
19 IRIA GÁNDARA VIEITO PATÍN PORRIÑO Porriño
20 JULIA RAMA GONZÁLEZ C.D. TORRES DE ALTAMIRA Brión
21 PAULA MIRAD COIRA PATÍN AS PONTES As Pontes
22 DANIELA SÁNCHEZ BUENO C.P. LENDA A Coruña
23 NOA ABELENDA CASTRO C.D. TORRES DE ALTAMIRA Brión
24 CRISTINA BERMÚDEZ CAO C.P. ALQUIMIA Carral

 

 

CAMPIONATO DE CATEGORÍA AMATEUR 2a FASE – 2o AÑO

AMATEUR CADETE feminino

1 LARA PÉREZ CHAPELA ÁNFORA P.A. Cangas
2 XIANA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO Boiro
3 SARA MIGUÉNS PIÑEIRO C.P.A. AREALONGA CHAPELA Redondela
4 NIEVES SÁNCHEZ-CABALLERO LÓPEZ C.P.A. VALLADARES Vigo
5 MARÍA REY VILLAR ESCOLA LUBIANS Carballo
6 ELIANNE FERNÁNDEZ DEL RÍO AEHDE Carballiño
7 MARTA ÁLVAREZ ÁLVAREZ C.P.A. CONDADO Salvaterra
8 LUA CANEIRO SABAJANES C.P.A. SOUTOMAIOR Soutomaior
9 ANTÍA FERNÁNDEZ NÚÑEZ C. PATIART Coristanco
10 ALEJANDRA NEIRA PAZOS C.P.A. SOUTOMAIOR Soutomaior
11 ANDREA ALONSO RIAL PATÍN PORRIÑO Porriño
12 ANDREA LÓPEZ LÓPEZ C.P.A. INERCIA NARÓN Narón
13 LORENA RIO GARCÍA C. PATIART Coristanco
14 XIANA NOYA HERMIDA C.D. PATÍN BERENGUELA Santiago
15 LARA RODRÍGUEZ LIÑARES PATÍN OROSO Oroso
16 CAYETANA PARDIÑO ANDRADE ESCOLA LUBIANS Carballo
17 LUCÍA IGLESIAS FARIÑA C.P. LENDA A Coruña
18 LUCÍA RODRÍGUEZ LAMAS ESCOLA LUBIANS Carballo
19 PAULA VIDAL RUIBAL PATÍN VELÚA Malpica
20 NEREA VÁZQUEZ MATO C.P.A. OMEGA Ames
21 MARTA VILLAVERDE VIEITEZ PATÍN OROSO Oroso
22 UXÍA RIVEIRO FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA Ames

 

CAMPIONATO DE CATEGORÍA AMATEUR 2a FASE

AMATEUR XUVENIL feminino

1 ANA CRUGEIRAS SAMPEDRO C.P. RIBEIRA Riveira
2 DANIELA REGUEIRA ÁLVAREZ PATÍN CONXURO A Laracha
3 MARÍA MARTÍNEZ GARCÍA C.P.A. SOUTOMAIOR Soutomaior
4 IVET SUÁREZ GALLEGO C.P. COMPOSTELA Santiago
5 ANNE GIL GALLEGO AEHDE Carballiño
6 SOFÍA VÁZQUEZ MARTÍNEZ PATÍN OROSO Oroso
7 ALBA ABRIL BRAVO C.P. COMPOSTELA Santiago
8 IREIA MASIDE LÓPEZ C.P. COMPOSTELA Santiago
9 MAURA GAREA FERNÁNDEZ C.D. TORRES DE ALTAMIRA Brión
10 ADA MERA VILLAVERDE C.P. COMPOSTELA Santiago
11 LOLA BOTANA PEDREIRA C.P. LENDA A Coruña
12 PAULA MONTERO GÓMEZ C.P.A. INERCIA NARÓN Narón
13 ZAIRA GONZÁLEZ PÉREZ PATÍN VAGALUME Vigo
14 IRENE FIGUEIRA PORTELA PATÍN OROSO Oroso
15 LUCÍA GÁNDARA ARA P.A. SALCEDA Salceda de Caselas
16 JIMENA SUAREZ LADERO C.P. COMPOSTELA Santiago
17 AITANA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA A Coruña

 

CAMPIONATO DE CATEGORÍA AMATEUR 2a FASE

AMATEUR ABSOLUTA masculina

1 PABLO CEREZO PÉREZ C.P. BOLBORETA REDONDELA Redondela

 

CAMPIONATO DE CATEGORÍA AMATEUR 2a FASE

AMATEUR ABSOLUTA feminina

1 SARA ROMAY SANTOS C.D.P. BOIRO Boiro
2 PAULA RIVAS VILA C.P. BOLBORETA REDONDELA Redondela
3 ALICIA GÓMEZ GÓMEZ C.P.A. ROSALEIRA Mos
4 DAIANA MARTÍNEZ CASELLA ÁNFORA P.A. Cangas
5 SAINZA SEOANE GARCÍA C.D. PATÍN BERENGUELA Santiago
6 MARIA MIRA CALVETE C. PATIART Coristanco
7 CANDELA SEOANE REGUEIRA C.P.A. SOUTOMAIOR Soutomaior
8 LIA JI MATA LEMA C. PATIART Coristanco
9 NEREA FERNÁNDEZ PENA ESCOLA LUBIANS Carballo
10 MARTA CARRIL BODELÓN C.P.A. BRIÓN Brión
11 ALBA FERREIRO PARENTE C.P. A ESTRADA A Estrada
12 ASTRID VIDAL GARCÍA C.P.A. AURA Culleredo
13 NURIA BAHAMONDE MALLOU C.D. PATÍN BERENGUELA Santiago
14 NAIARA LÓPEZ PEÓN C.P. LENDA A Coruña
15 ALICIA RIVAS PIÑÓN C.P. LENDA A Coruña
16 PAULA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO Boiro

 

IMG-20221022-WA0039 IMG-20221022-WA0043 IMG-20221022-WA0045 IMG-20221022-WA0055 IMG-20221022-WA0058 IMG-20221022-WA0059 IMG-20221022-WA0061 IMG-20221022-WA0062

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL