patinaxe

Nov 16

Resultados do Campionato Autónomico Cadete-Senior Libre y Solo Dance Categoría Nacional

O Campionato Autónomico Cadete-Senior Libre e Solo Dance categorìa Nacional disputouse o pasado fin de semana no pavillón de Sirves e organizadas polo Club Patinaje Ribeira en el Pabellón de Sirves.

 

O evento foi retransmitido de forma íntegra polo Facebook da FGP.

 

Libre Categoría Nacional

Cadete Masculino

1 DIEGO IÑIGUEZ LODEIRO C.PATIN AXEL (ARTEIXO) ESP 25.77 1

2 JORGE NOYA AGEITOS C.P. RIBEIRA (RIBEIRA) ESP 24.88 2

3 ANXO GIAO ESPIÑO C.D. FONTIÑAS (SANTIAGO) ESP 17.82 3

 

Cadete Feminino

1 SARA PRADO RAMOS C.P. OROSO (OROSO) ESP 32.61 1

2 ALEJANDRA OLVEIRA RIVAS C.P. RIBEIRA (RIBEIRA) ESP 31.55 2

3 LUCÍA ALONSO GARCÍA C.P.A. VALLADARES (VIGO) ESP 23.08 3

4 MARTA PRADO RAMOS C.P. OROSO (OROSO) ESP 22.70 4

5 NEREA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA (SALVATERRA DO MIÑO) ESP 20.45 5

6 SARA GONZALEZ BOULLOSA C.P. OROSO (OROSO) ESP 19.70 6

7 LUCÍA ESPIÑEIRA VILLAR C.P.A. CORUXO (VIGO) ESP 18.45 7

 

Junior femenino

 

1 AMINA FERNÁNDEZ 1 RODRÍGUEZ C.P.A. ÁGORA (BOQUEIXÓN) ESP 36.25

2 LEIRE FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ C.P.A. ÁGORA (BOQUEIXÓN) ESP 35.24 2

3 ANTÍA VIZCAYA SANLUIS C.P.A. BRIÓN (BRIÓN) ESP 34.16 3

4 NOA FARIÑA MONTERROSO C.P. COMPOSTELA (SANTIAGO) ESP 33.33 4

5 MARÍA PEÑA RODRÍGUEZ C.P. SARELA (AMES) ESP 30.11 5

6 LEYRE DELGADO HERNÁNDEZ C.P.A. VALLADARES (VIGO) ESP 28.49 6

7 ANDREA CAMPOS DÍAZ C.P.A. VALLADARES (VIGO) ESP 15.38 7

 

Junior masculino

1 XOSÉ ANDRÉS CRUZ ALONSO C.A.R.P.A. (VIGO) ESP 60.82 1

2 ALEJANDRO REDONDO 2 MARTÍNEZ C.P. LENDA (A CORUÑA) ESP 37.11

3 BORJA VARELA RIVEIRO C.P. COMPOSTELA (SANTIAGO) ESP 35.87 3

 

Free Skating Ladies Junior

1 ENYA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ C.P. ALQUIMIA (CARRAL) ESP 39.19 1

2 ANAHÍ ÁLVAREZ GUERNER C.P.A. VALLADARES (VIGO) ESP 37.94 2

3 ANTÍA IGLESIAS BALSA C.P. COMPOSTELA (SANTIAGO) ESP 27.72 3

 

Libre femenino Senior

1 ANDREA LLOVO FRADE C.P.A. CORUXO (VIGO) ESP 55.04 1

2 FLOR LAGO TORRES C.P. OROSO (OROSO) ESP 30.86 2

3 ANA ARIAS COSTAS C.P. COMPOSTELA (SANTIAGO) ESP 30.37 3

 

 

Solo Dance

Cadete masculino

  1. ANGEL LORENZO CASTAÑEDA C.D. FERVELLO 40,5

Cadete Feminino

1 SABELA SANTISO GREGORI C.P. ALQUIMIA 58,2

2 EDNA JUDITH FERNÁNDEZ BONILLA C.D. FERVELLO 50,7

3 NEREA ROMERO BARREIRA C.D. FERVELLO 51,1

4 ZAIDA LOURO SABIO C.P. ALQUIMIA 40,5

5 MARTA FRAGA SÁNCHEZ C.P. ALQUIMIA 36,7

6 TANIA MALLÓN ABELLÓN C.D. FERVELLO 35,7

 

Xuvenil  Masculino

1 BRAIS CANO FARIÑA C.P. ALQUIMIA 51,3

 

Junior Feminino

1 ENYA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ C.P. ALQUIMIA 66,2

2 ANDREA CASTAÑEDA MODÍA C.D. FERVELLO 58,8

3 ARIADNA PREGO CASÁS C.P. ALQUIMIA 46,4

4 IRIA REY SILVA C.D. FERVELLO 42,9 5 MARTA MATO NEIRA C.D. FERVELLO 38,8

6 PAULA SANTISO GREGORI C.P. ALQUIMIA 32,9

 

Senior Feminino

 

1 MARÍA BILBAO PALOMO C.D. FERVELLO 66,6

2 IRIA CANO FARIÑAS C.P. ALQUIMIA 32,1

 

patinaxe2

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL