IMG_20211123_125218

Dic 01

Resultados das III Fases de Niveis Libre Coruña-Norte, Coruña-Sur y Pontevedra

Este fin de semana disputáronse as III Fases de Niveis Libre Coruña-Norte, Coruña-Sur e Pontevedra de patinaxe artístico.

 

A sede de Coruña-Norte estivo organizada polo C. Patín Conxuro, disputouse no pavillón municipal de A Laracha e os resultados foron os seguintes:

NIVEL – 4

1 LARA SUÁREZ ANTONIO C. PATIART CORISTANCO APTO

2 NOELIA CEDEIRA VILA C. PATIN VELUA APTO

3 GABRIELA LAGO BOUZA C.P. BUXAINA APTO

4 MARTA RODRIGUEZ-VILLASANTE REDONDOC.P. BUXAINA APTO

5 SABELA CUPEIRO GUZMÀN C.P. BUXAINA APTO

6 CARLOTA ALVITE LOURIDO C.P. LENDA APTO

7 IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA APTO

8 AINHOA GONZÁLEZ MARTÍNEZ C.P.A. INERCIA APTO

9 ANTIA CLAVERA OLIVEIRA C.P.A. COSTA DA MORTE APTO

10 CARLA SANTÍN AÑON C.P.CONXURO A LARACHA APTO

11 GABRIELLA DE LA FUENTE TURIN C.PATIN AXEL APTO

12 NAYADE YARGUIT MACEIRA C.PATINAJE OLEIROS APTO

13 ANTIA ROEL FUNGUEIRIÑO C.PATINAJE OLEIROS APTO

14 IRENE NOCEDA PARDEIRO C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

15 GORETTI SAIZ BRIONES CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

16 PAULA BUYO REY CPA EIRIZ APTO

17 ANTÍA ÁLVAREZ BARDANCA C. PATIART CORISTANCO NON APTO

18 NURIA NIETO BOUZAS C.P. BUXAINA NON APTO

19 MANUELA MOSTEIRO RIVEIRO C.P. LENDA NON APTO

20 ADRIANA GONZÁLEZ MÉNDEZ C.P. LENDA NON APTO

21 NOA PRENAS RODRÍGUEZ C.P. LENDA NON APTO

22 LUCÍA ALVES PAZ C.P.A. INERCIA NON APTO

23 ALICIA CARRO EIRIZ C.P.A. INERCIA NON APTO

24 ISABELLA LÓPEZ ALONSO C.P.A. INERCIA NON APTO

25 LUCIA MANEIRO ESPERANTE C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO

26 INÉS LIAÑO CARVALHO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO

27 UXIA FELPETE ROMERO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO

28 ANDRÉ LIAÑO CARVALHO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO

29 CLAUDIA REGUEIRA ALVAREZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

30 LAURA VALIENTE EIROA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

31 ESTÍBALIZ RODRIGUEZ CILLERO C.PATIN AXEL NON APTO

32 ESTELA BARRAL IGLESIAS C.PATIN AXEL NON APTO

33 SARA COTELO RODRIGUEZ ESCOLA LUBIANS NON APTO

 

NIVEL – 5

1 EMMA RAMA FELIPEZ C. PATIART CORISTANCO APTO

2 ENRIQUE LÓPEZ-CANTARERO GONZÁLEZ-VILLAMIL C.P. AURA APTO

3 ALMUDENA RODRIGUEZ PEGO C.P. BUXAINA APTO

4 ALDARA FERREIRA LAGE C.P. BUXAINA APTO

5 PAOLA ARROYO ALVAREZ C.P. BUXAINA APTO

6 EVA DE LA FUENTE VÁZQUEZ C.P. LENDA APTO

7 DANIELA SÁNCHEZ BUENO C.P. LENDA APTO

8 MONICA INSUA TORRALBA C.P.CONXURO A LARACHA APTO

9 INÉS REY LÓPEZ C.PATIN AXEL APTO

10 IRIA FERREIRO BARRAL C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

11 LEIRE FRAGA VARELA C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

12 CRISTINA CORZÓN VERES C. PATIN VELUA NON APTO

13 AINHOA LÓPEZ CASTRO C. PATIN VELUA NON APTO

14 MARIÑA DÍAZ GARCÍA C. PATIN VELUA NON APTO

15 LUCÍA PÉREZ AMBRÓS C.P. AURA NON APTO

16 ELBA RAÑA CARRO C.P. AURA NON APTO

17 SARA SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA NON APTO

18 ANTHIA CAAMAÑO TRILLO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO

19 CECILIA MARTIN IGLESIAS C.PATIN AXEL NON APTO

20 MAR GARCIA BELVER C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO

21 SANDRA LAGO OTERO CPA EIRIZ NON APTO

22 SARA CASAL CASTRO CPA EIRIZ NON APTO

 

NIVEL – 6

1 HELENA RODRIGUEZ RODRIGUEZ C.P. BUXAINA APTO

2 ALICIA RIVAS PIÑÓN C.P. LENDA APTO

3 LARA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO

4 PAULA CANOSA CEDEIRA C.PATIN AXEL APTO

5 IRIA CALVETE VERGARA C.PATIN AXEL APTO

6 MARCOS VAZQUEZ POMBO C.PATIN AXEL APTO

7 NOA LOURO SABIO C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

8 ERMITAS FERREIRA CAL CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

9 MENCIA MAÑANA BALDOMIR ESCOLA LUBIANS APTO

10 NEREA FERNANDEZ PENA ESCOLA LUBIANS APTO

11 CANDELA TOURIÑAN BARBEITO C.P. AURA NON APTO

12 AITANA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA NON APTO

13 EVA GARRIDO RAMOS C.P. LENDA NON APTO

14 LUCÍA IGLESIAS FARIÑA C.P. LENDA NON APTO

15 AFRICA RODRIGUEZ NAYA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

16 CLAUDIA BUÑO FUENTES C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

17 LOLA COLLAZO COUTO C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

18 NOAH GARCIA VARELA C.PATIN AXEL NON APTO

19 NEREA ESPARZA VILLAVERDE C.PATIN AXEL NON APTO

 

NIVEL – 7

1 ELVIRA SÁNCHEZ RODRÍGUEZ C.P. AURA APTO

2 ANDREA CARDAMAS SEDES C.P. BUXAINA APTO

3 NOA MARTINEZ OUTES C.P.A. COSTA DA MORTE APTO

4 MARIA REY VILLAR ESCOLA LUBIANS APTO

5 LUCIA RODRIGUEZ LAMAS ESCOLA LUBIANS APTO

6 NURIA PAMPIN CARNOTA C.P. AURA NON APTO

7 LUANA PAYERO AMALRIC C.P. AURA NON APTO

8 ALICIA CHAMORRO GARCÍA C.P. AURA NON APTO

9 SARA CAGIAO TEIJEIRO C.P. BUXAINA NON APTO

10 LAURA QUINTANS CAAMAÑO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO

11 SABELA DE BARROS VEGA C.PATIN AXEL NON APTO

12 SARAY AÑÓN BELLO C.PATIN AXEL NON APTO

13 ADRIANA CANCELO SOBRINO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO

 

NIVEL – 8

1 ANDREA VILA AMADO C. PATIN VELUA NON APTO

2 PAULA CARRO PÉREZ C.P. AURA NON APTO

3 LAURA PERNAS SANTIAGO C.P. BUXAINA NON APTO

4 CLAUDIA RIOTORTO SUBIELA C.PATIN AXEL NON APTO

 

NIVEL – 9

1 MARÍA CAMBA VÁZQUEZ C.P. AURA NON APTO

Cartel III Fase Niveles 4-10 Coruña Norte

 

CP Ribeira foi o encargado da organización da sede Coruña-Sur no pavillón Sirves. Os resultados foron os seguintes:

 

NIVEL – 4

MAËLLE MELLA RODRÍGUEZ CPA TEO APTO

LUCÍA RODRÍGUEZ PEÑA C.P.A. BRIÓN APTO

ALBA LOIS GOMEZ C.P. OROSO APTO

SOFIA SUÁREZ PÉREZ C.D.P. BOIRO APTO

NEREA ARCA POUSO NOIA PATÍN APTO

CELIA SANZ FILGUEIRA C.P. OROSO APTO

CELIA MOSQUERA MIGUEZ C.P.A. ÁGORA APTO

NADIA CRESPO PENA C.P. OROSO APTO

MARIA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ C.P.A. BRIÓN APTO

MARA ROMERO PIÑEIRO C.D.P. BOIRO APTO

ANDREA BERMÚDEZ FERNÁNDEZ C.P. OROSO APTO

CARLOTA POUSO SAAVEDRA C.D.P. BOIRO APTO

CLAUDIA PÉREZ GONZÁLEZ NOIA PATÍN APTO

CAROLINA BARREIRO GARCIA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

SOFIA MARTÍNEZ PÉREZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

AROA MONTES SALGADO C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

LUCÍA CORTIZO MORENO C.P.A. OMEGA APTO

JULIA VIDAL GONZÁLEZ C.P. SARELA APTO

ALVARO CASTIÑEIRAS FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

SOFÍA BLANCO SILVA C.P. SARELA APTO

CARLA FERNÁNDEZ QUINTÁNS C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

MACARENA PAMPÍN REGUEIRO C.P. SARELA APTO

SOFÍA RIBAS ETCHEGARAY C.P. SARELA APTO

ANNA ALVAREZ GONZÁLEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

KARLA SENIN BARREIRO C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

ALEXANDRA VIGO RODRIGUEZ C.P. OROSO NO APTO

ALICIA FERNANDEZ FUENTES C.P. OROSO NO APTO

LARA BAZARRA SOUTO C.P.A. BRIÓN NO APTO

CARLOTA FIAÑO PENIDE CD TORRES DE ALTAMIRA NO APTO

IRATI MENDEZ ARISTIZABAL C.P.A. BRIÓN NO APTO

SORAYA CARREIRA CALVO C.P.A. BRIÓN NO APTO

VERONICA MOSQUERA VILLAVERDE C.P. OROSO NO APTO

UXÍA AGRELO BOUZAS CD TORRES DE ALTAMIRA NO APTO

ALAN LÓPEZ SAYANS C.D.P. BOIRO NO APTO

LOLA LOPEZ VIDAL C.P. OROSO NO APTO

MARTA LEMA ALVITE C.P.A. OMEGA NO APTO

CLARA BECERRA VAAMONDE C.P. SARELA NO APTO

ANAHI GRANDAL SEOANE C.D. PATÍN BERENGUELA NO APTO

SOFÍA TROITIÑO REBOREDO C.P. SARELA NO APTO

LÍA QUINTELA DURO C.P. SARELA NO APTO

 

NIVEL – 5

MARIA VAZQUEZ SIERRA C.P. OROSO APTO

LUCÍA SÁNCHEZ VARELA C.D.P. BOIRO APTO

PAULA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO APTO

SARA SANTOS SEIJAS CPA TEO APTO

MARTA UZAL LOPEZ C.P. OROSO APTO

INES BOTELLA RODRIGUEZ C.P. OROSO APTO

LIA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO APTO

NEREA PIÑEIRO BOUZÓN C.D.P. BOIRO APTO

AROA ANDRES RODRIGUEZ C.P. OROSO APTO

ALBA ESPAÑA BLANCO C.D.P. BOIRO APTO

ALEJANDRA LANDEIRA REY C.P. OROSO APTO

CELIA VIDAL VAZQUEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

JULIA AGRA RODRÍGUEZ C.P.A. OMEGA APTO

CARLA OUTEIRAL LAMAS PATINAXE A POBRA APTO

UXÍA OTERO FERNÁNDEZ C.P. SARELA APTO

RAQUEL SUAREZ FERNÁNDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTO

XIMENA DELGADO-GAMBINO LÓPEZ C.P. SARELA APTO

ENARA FACHADO FIGUEIRA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

MARIA DOMINGUEZ MARIÑO PATINAXE A POBRA APTO

XIANA NOYA HERMIDA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

LUA MARIÑO DIAZ C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

IRIA SERRALVO MAYO NOIA PATÍN NO APTO

UXÍA QUEIRUGA DÍEZ NOIA PATÍN NO APTO

ALEJANDRA NOYA MIGUEL C.P.A. BRIÓN NO APTO

ALMA MARTINEZ GULLUSCIO C.P. OROSO NO APTO

LAURA ARES TAJES C.P. OROSO NO APTO

LORENA LOZANO VÁZQUEZ CD TORRES DE ALTAMIRA NO APTO

CARMEN PORTOS GONZÁLEZ C.PATINAJE COMPOSTELA NO APTO

NOA VILASECO SANJURJO C.PATINAJE COMPOSTELA NO APTO

EVA REY VÁZQUEZ C.P. SARELA NO APTO

NOA SANCHEZ DOMINGUEZ C.D. PATÍN BERENGUELA NO APTO

LAURA FAGIN LODEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA NO APTO

VALERIA FERNÁNDEZ ESTEVEZ C. PATINAJE RIBEIRA NO APTO

 

NIVEL – 6

NURIA VEJO BUSTELO CPA TEO APTO

CARLA OUTEIRAL ROMERO C.D.P. BOIRO APTO

ANDREA MOROÑO LOMBA C.P.A. BRIÓN APTO

NEREA VÁZQUEZ MATO C.D.P. BOIRO APTO

ALBA GARCÍA BREA C.P.A. BRIÓN APTO

BIANCA CIBEIRA SANTOS C.D.P. BOIRO APTO

IRIA MUNÍN CARAMÉS C.P.A. ÁGORA APTO

CARLA GERPE PORCEL NOIA PATÍN APTO

NOA ABELENDA CASTRO CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

CLARA CORNES VIAÑO C.P. OROSO APTO

MANUEL VIDAL SANTOS C.D.P. BOIRO APTO

AROA PAZOS RODRÍGUEZ CPA TEO APTO

MARINA CAÑESTRO MIRANDA C.D.P. BOIRO APTO

ALBA CES DEL RIO C.D.P. BOIRO APTO

ALBA ROMERO PEREIRA CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

IRIA PIÑEIRO SANDE C.P. SARELA APTO

CELIA GÓMEZ CASTRO C.P.A. OMEGA APTO

PAOLA RODRIGUEZ BLANCO C. PATINAJE RIBEIRA APTO

BLANCA ENRIQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA APTO

ROSALÍA CORBAL VIDAL C.P.A. OMEGA APTO

ARA LAGO ROMERO C.P. SARELA APTO

JULIA PAIS MARTÍNEZ C.P. SARELA APTO

LAURA SEGADE RIOS PATINAXE A POBRA APTO

UXÍA RIVEIRO FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA APTO

CARLA ARUFE LÓPEZ C.P.A. OMEGA APTO

DANIELA SÓÑORA BUSTELO C.P. SARELA APTO

IRIA FERRO REY C.P. OROSO NO APTO

CARLA ROMAY SANTOS C.D.P. BOIRO NO APTO

NURIA RODRÍGUEZ PEÑA C.P.A. BRIÓN NO APTO

ANTÍA LADO POUSO NOIA PATÍN NO APTO

LUCIA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO NO APTO

ALICIA LOPEZ SERRANO CD TORRES DE ALTAMIRA NO APTO

NOELA MARTÍNEZ GARCÍA NOIA PATÍN NO APTO

MARIA BALO BUIDE C.P. OROSO NO APTO

PAULA GACIÑO DIOS C.P. SARELA NO APTO

 

NIVEL – 7

XIANA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO APTO

PAULA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO APTO

JULIA RAMA GONZALEZ CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

LAURA SIEIRA PÉREZ C.D.P. BOIRO APTO

PAULA FERNÁNDEZ NOGUEIRA CPA TEO APTO

IVET SUÁREZ GALLEGO C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

BRAIS LAGO ROMERO C.P. SARELA APTO

GABRIELA LEIS COSTA C.P.A. OMEGA APTO

PAULA QUEIRUGA GARCIA C. PATINAJE RIBEIRA APTO

JIMENA SUAREZ LADERO C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

ALDARA OLVEIRA RIOS PATINAXE A POBRA APTO

NEREA CALVELO CEBREIRO C.P. SARELA APTO

IREA MASIDE LÓPEZ C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

CAROLINA MARTÍNEZ FIGUEROA CPA TEO NO APTO

CLAUDIA SÓÑORA CASTRO C.D.P. BOIRO NO APTO

ALICIA DIEGUEZ CURROS CD TORRES DE ALTAMIRA NO APTO

CARMEN PAREDES DEVESA C.P.A. OMEGA NO APTO

CLAUDIA BUGALLO NIETO C.P. SARELA NO APTO

ÉRIKA POSE DUARTE C.P. SARELA NO APTO

CELIA LEMA ALVITE C.P.A. OMEGA NO APTO

NOA VARELA CANA C.P.A. OMEGA NO APTO

ADA MERA VILLAVERDE C.PATINAJE COMPOSTELA NO APTO

 

NIVEL – 8

NOELA LOIS GOMEZ C.P. OROSO APTO

CARLA GARCÍA BREA C.P.A. BRIÓN NO APTO

DANIELLA CARBAJALES PETEIRO C.P.A. BRIÓN NO APTO

NOA OUVIÑA CONSTANTINO C.P.A. OMEGA NO APTO

IRENE VÁZQUEZ CALVIÑO C.P.A. OMEGA NO APTO

ALBA ABRIL BRAVO C.PATINAJE COMPOSTELA NO APTO

SAÍNZA RUIZ SÁNCHEZ C.PATINAJE COMPOSTELA NO APTO

NIVEL – 9

SANDRA PITA RODIL C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

UXIA PARADA PRADO C. PATINAJE RIBEIRA APTO

IRENE CONDE MOURE C.P. SARELA NO APTO

 

IMG_20211123_125218

 

Mentres,  a sede de Pontevedra stivo organizada polo C.D. Eixo Gondomar no Municipal Bernabé Costas de Miranda.

 

Os resultados foron os seguintes:

Nivel 4
1 INÉS CASAS PAMPILLÓN C.A.R.P.A APTA
2 ZAIRA BASTERO ALVES C.A.R.P.A APTA
3 NORA BALBOA FERNANDEZ C.P.A. CONDADO APTA
4 UXIA GIL ALONSO C.P.A. CONDADO APTA
5 AINHOA PEREIRA MARQUEZ C.P.A. CONDADO APTA
6 LETICIA CASTRO ACUÑA C.P.A. CONDADO APTA
7 MENCIA FONTAN FERNANDEZ C.P.A. CONDADO APTA
8 SARAY FERNANDEZ PLAZA C.P.A. CONDADO APTA
9 ISAAC GONZALEZ ALONSO C.P.A. CONDADO APTO
10 VEGA PINTOR MORÁN C.P.A. RIBEX APTA
11 LUCÍA OJEA CAMAÑO C.P.A. SALVATERRA APTA
12 ALBA SOTO BERNÁRDEZ C.P.A. SALVATERRA APTA
13 DANIELA BLANCO FERNANDEZ C.PATIN PORRIÑO APTA
14 NOELIA OTERO VILAS C.PATIN PORRIÑO APTA
15 CAROLINA MOLARES PEREZ PA SALCEDA APTA
16 SARA GONZALEZ VEIGA C.A.R.P.A NON APTA
17 JULIA CANDELA PEREZ SANCHEZ C.A.R.P.A NON APTA
18 ALBA QUINTEIRO FERNANDEZ C.P.A. SALVATERRA NON APTA

 

Nivel 5
1 ANTIA FERNANDEZ REY C.A.R.P.A APTA
2 DANIELA GONZALEZ COUÑAGO C.P. ARTISTICO LUAR APTA
3 PAULA RODRIGUEZ CASTRO C.P.A. CONDADO APTA
4 IRENE ALONSO MARTINEZ C.P.A. CORUXO APTA
5 ALEXANDRA VARELA COUÑAGO C.P.A. SALVATERRA APTA
6 LUCÍA FEIJÓO GONZALEZ C.PATIN PORRIÑO APTA
7 JIMENA PEREZ FONTANEDA C.PATIN PORRIÑO APTA
8 EMMA SAEZ VILA C.PATIN PORRIÑO APTA
9 CLAUDIA MOREIRA BLANCO C.PATIN PORRIÑO APTA
10 CARLA MARTINEZ IGLESIAS C.PATIN PORRIÑO APTA
11 ESTELA GONZALEZ ALONSO C.PATIN PORRIÑO APTA
12 UXIA HERNANDEZ FILGUEIRA C.PATIN VAGALUME APTA
13 LARA GONZALEZ REY PA SALCEDA APTA
14 NAHIA TEIXEIRA GARRIDO C.A.R.P.A NON APTA
15 NOA LAGE SOTO C.E. ROSALÍA NON APTA
16 NORMA RIVERA COMESAÑA PA SALCEDA NON APTA

 

Nivel 6
1 AINHOA LAMAS LAMAS C.A.R.P.A APTA
2 DIANA GAGO GONZALEZ C.A.R.P.A APTA
3 LEIRE DURAN GALLAGA C.P. ARTISTICO LUAR APTA
4 AINHOA DE AMORIN UCHA C.P.A. CONDADO APTA5 NEREA CASTRO LALIN C.P.A. RIBEX APTA
6 CARLA EDREIRA RODRÍGUEZ C.P.A. SALVATERRA APTA
7 CARLA GUISANDE CABALEIRO C.P.A. VALLADARES APTA
8 MARA RODRÍGUEZ GARCÍA C.P.A. VALLADARES APTA
9 LAURA PORTELA MOREIRA C.PATIN PORRIÑO APTA
10 AMANDA CONDE LAGO C.PATIN PORRIÑO APTA
11 CARLA GARCÍA ALONSO C.E. ROSALÍA NON APTA
12 ZOE LAGE SOTO C.E. ROSALÍA NON APTA
13 MAITE SOLA CARRERA C.P. ARTISTICO LUAR NON APTA
14 NAIA PORTO DURÁN C.P. ARTISTICO LUAR NON APTA
15 ALBA TABOAS TABOAS C.P. ARTISTICO LUAR NON APTA
16 NEREA LOPEZ TIELAS C.PATIN PORRIÑO NON APTA
17 MARTA LEMOS MUÑOZ PA SALCEDA NON APTA

 

Nivel 7
1 NOA PORCEL PÉREZ C.E. ROSALÍA APTA
2 MARIA VEIGA OYA C.P.A. CONDADO APTA
3 BLANCA MARTINEZ FERNANDEZ C.P.A. CONDADO APTA
4 SARA RODRIGUEZ ESTEVEZ C.P.A. CONDADO APTA
5 ALEXIA MATA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA APTA
6 LUCIA VAZ CONDE C.PATIN PORRIÑO APTA
7 ALDARA PRESA PEREZ C.PATIN PORRIÑO APTA
8 IRIA GANDARA VIEITO C.PATIN PORRIÑO APTA
9 ANA MARIA DA SILVA FERREIRO C.P. ARTISTICO LUAR NON APTA
10 LARA MOVILLA VALADO C.P.A. CONDADO NON APTA
11 SARA MARTÍNEZ SIO C.P.A. SALVATERRA NON APTA
12 DIANA CALVIÑO RODRIGUEZ C.PATIN PORRIÑO NON APTA
13 LUCIA MUIÑOS ALEJOS C.PATIN VAGALUME NON APTA

 

Nivel 8
1 JULIA ABREU ALVES C.A.R.P.A APTA
2 MARTA ALVAREZ ALVAREZ C.P.A. CONDADO APTA
3 MARTA CABALEIRO FERNANDEZ C.P.A. CONDADO APTA
4 TALÍA GONZÁLEZ PIÑEIRO C.P.A. VALLADARES APTA
5 SARA LOSADA LEDO C.PATIN PORRIÑO APTA
6 ZAIRA GONZALEZ ALONSO C.P.A. CONDADO NON APTA
7 MARIA SOUTO GUERREIRO C.P.A. RIBEX NON APTA
8 SARA DAVILA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA NON APTA
9 SABELA MATA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA NON APTA
10 DANIELA MUÑOZ VAZQUEZ C.PATIN PORRIÑO NON APTA
11 LIDIA BOULLOSA PEREZ PA SALCEDA NON APTA
12 LUCIA GANDARA ARA PA SALCEDA NON APTA

 

Nivel 9
1 NAIARA BARCIELA NOGUEIRA C.A.R.P.A NON APTA
2 LAURA SILVA PEREIRA C.P.A. RIBEX NON APTA
3 ANTÍA RODRÍGUEZ OJEA C.P.A. CONDADO NON APTA
4 LUCÍA RODRÍGUEZ ESTÉVEZ C.P.A. CONDADO NON APTA

 

Nivel 4
1 SAMUEL ROZAS CARBALLO AEHDE APTO
2 CELIA SOUSA QUINTERO AREALONGA CHAPELA APTA
3 NAYARA SUÁREZ SANTOS AREALONGA CHAPELA APTA
4 MARIA ARNOSI SEOANE AREALONGA CHAPELA APTA
5 KIARA TOMBO GÓMEZ AREALONGA CHAPELA APTA
6 PEDRO FONTAN COMESAÑA C. CASTRELOS P.A. APTO
7 AINARA BARRIO CONDE C.D. OURELA APTA
8 CHIARA LÓPEZ-ZAMORA BLANCO C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTA
9 LUCIA GIRALDEZ OLARZA C.P.A. GONDOMAR APTA
10 LUNA MATEO ARAUJO C.P.A. GONDOMAR APTA
11 ANTIA FARIÑAS GONZALEZ C.P.A. GONDOMAR APTA
12 CARLA BLANCO BALLESTEROS C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
13 MIA CANEIRO SABAJANES C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
14 RAQUEL GARCIA PEREZ C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
15 MARIÑA SANTIAGO PAZO CLUB ANFORA APTA
16 DANIELA PIÑEIRO VERDE CLUB ANFORA APTA
17 SABELA CANCELAS ESTEVEZ CLUB ANFORA APTA
18 ZAIRA PORTELA FERNANDEZ CLUB ANFORA APTA
19 NATALIA CAMPOS VALCÁRCEL CP A ESTRADA APTA
20 IRIA IGLESIAS FERNÁNDEZ CP BALAIDOS APTA
21 SABELA CASTIÑEIRAS ÁLVAREZ EL OLIVO APTA
22 SARA LÓPEZ GONZÁLEZ AEHDE NON APTA
23 XIANA CASTRO FERNANDEZ AEHDE NON APTA
24 LUNA PÉREZ OLIVEIRA AEHDE NON APTA
25 LUCIA SANTERVÁS ACUÑA AREALONGA CHAPELA NON APTA
26 CATALINA FERNÁNDEZ YÁNEZ AREALONGA CHAPELA NON APTA
27 SOFÍA DARROZA VILLÁN C.P. BOLBORETA-REDONDELA NON APTA
28 PAULA CELA JORGE CP BALAIDOS NON APTA
29 AMARA FRANCISCO TINOCO EL OLIVO NON APTA

 

Nivel 5
1 SARA SILVOSO FERNÁNDEZ AREALONGA CHAPELA APTA
2 NEREA MARÍA ARIAS VENTÍN AREALONGA CHAPELA APTA
3 VEGA MANGANA PÉREZ C.D. OURELA APTA
4 MARTINA QUINTAS ALONSO C.D. OURELA APTA
5 LUIS CEDEIRA FIGUEROA C.P.A. GONDOMAR APTO
6 MARTIN FERNANDEZ DOMINGUEZ C.P.A. GONDOMAR APTO
7 CANDELA GIRALDEZ OLARZA C.P.A. GONDOMAR APTA
8 CARLA RODRIGUEZ RODRIGUEZ C.P.A. SOUTOMAIOR APTA
9 AROA MARTÍNEZ ROSENDE CP A ESTRADA APTA
10 NATALIA FERNANDEZ COSTAS EL OLIVO APTA
11 PAOLA RODRIGUEZ FERNANDEZ EL OLIVO APTA

12 LIA MUÑIZ COSTAS EL OLIVO APTA
13 NOA GOMEZ OTERO EL OLIVO APTA
14 LELENA PEREZ CHOREN EL OLIVO APTA
15 CARLA TUMBEIRO FERNANDEZ AEHDE NON APTA
16 PAULA TUMBEIRO FERNÁNDEZ AEHDE NON APTA
17 MIREYA SORIA ASOREY AEHDE NON APTA
18 IRIA RAMOS PAZ C. CASTRELOS P.A. NON APTA
19 AINHOA DOMINGUEZ MARTINEZ C.D. EIXO GONDOMAR NON APTA
20 SOFÍA MENOR REGUEIRA C.D. OURELA NON APTA
21 LUNA REGUEIRO VUELTA C.P. BOLBORETA-REDONDELA NON APTA
22 UXIA FERNANDEZ SENRA C.P.A. GONDOMAR NON APTA
23 FÁTIMA RODRÍGUEZ PÉREZ C.P.A. SOUTOMAIOR NON APTA
24 LOLA ALVAREZ ARZA C.P.A. SOUTOMAIOR NON APTA
25 CARMEN GARCIA GARCIA CLUB APOSTOL SANTIAGO NON APTA
26 UXIA BERNARDEZ QUINTANS EL OLIVO NON APTA
27 DANIELA RODRIGUEZ FERNANDEZ EL OLIVO NON APTA

 

Nivel 6
1 CLOE DURÁN FERNÁNDEZ AREALONGA CHAPELA APTA
2 SARA VILAR CARREIRA C. CASTRELOS P.A. APTA
3 LARA ABELENDA ALONSO C. CASTRELOS P.A. APTA
4 ZOILA CEBALLOS MISA C.P.A. GONDOMAR APTA
5 NOA PENEDO VEIGA C.P.A. GONDOMAR APTA
6 SARA CHAMORRO GÓMEZ C.P.A. GONDOMAR APTA
7 XIANA FERNANDEZ IGLESIAS C.P.A. GONDOMAR APTA
8 AROA OTERO PEREIRA C.P.A. GONDOMAR APTA
9 FATIMA OREJUELA GONZALEZ CLUB ANFORA APTA
10 ANA HERBELLO VIEITEZ CLUB ANFORA APTA
11 ALBA PEREZ PERALES CLUB ANFORA APTA
12 PAULA MARTÍN VILLAVERDE CP BALAIDOS APTA
13 CARLA TOUCEDA AMOEDO C.P. BOLBORETA-REDONDELA NON APTA
14 PAULA MOLDES GONZALEZ CLUB ANFORA NON APTA
15 AROA RODRIGUEZ GONZALEZ CLUB ANFORA NON APTA
16 YASMIN ROBOA MARTINEZ CLUB ANFORA NON APTA
17 LEYRE BERNARDEZ SEOANE CLUB ANFORA NON APTA
18 LUCIA SEIJO PEREZ EL OLIVO NON APTA
19 SARA RODRIGUEZ SOUTO EL OLIVO NON APTA

 

Nivel 7
1 ALBA GONZALEZ TERLEIRO C. CASTRELOS P.A. APTA
2 SANDRA GÓMEZ GÓMEZ C.D. OURELA APTA
3 LAURA COSTOYA FIGUEROA C.P.A. GONDOMAR APTA
4 MANON DE SOUSA PINHEIRO DERUMEZ C.P.A. GONDOMAR APTA
5 ANA LOPEZ HERMIDA C.P.A. GONDOMAR APTA
6 PAULA LOPEZ HERMIDA C.P.A. GONDOMAR APTA
7 ALDARA VÁZQUEZ VELASCO C.D. OURELA NON APTA
8 ADRIANA VIEIRA GONZÁLEZ C.D. OURELA NON APTA
9 ZAIRA ALVAREZ CARRERA EL OLIVO NON APTA

 

Cartel III Fase Niveles 4-10 Pontevedra

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL