IMG_20210512_184740

May 18

Resultados das I Fase de Niveis Libre do 4 ó 10 de Patinaxe Artística Coruña-Norte, Coruña-Sur e Pontevedra

Este fin de semana disputáronse as primeiras fases de niveis libre do 4 ó 10 Coruña-Norte, Coruña-Sur e Pontevedra.

 

A fase de Coruña-Norte estivo organizada polo CP Lenda e disputpuse no pavillón de Monte Alto.

 

Os resultados foron os seguintes:

 

NIVEL 4

XION FERNANDEZ FREIRE BUXAINA  APTO

ALDARA FERREIRA LAGE BUXAINA  APTO

ALMUDENA RODRIGUEZ PEGO BUXAINA  APTO

PAULA MIRAD COIRA C PATIN AS PONTES APTO

VERA FERNÁNDEZ CAO C PATIN AS PONTES APTO

FÁTIMA VARELA PENA C. PATIN VELUA APTO

DANIELA SÁNCHEZ BUENO C.P. LENDA APTO

SABELA GARCÍA LÓPEZ C.P. LENDA APTO

LUCÍA GONZÁLEZ MÉNDEZ C.P. LENDA APTO

EVA DE LA FUENTE VÁZQUEZ C.P. LENDA APTO

ALICIA RODRÍGUEZ LÓPEZ C.P. MAXIA APTO

LOLA COLLAZO COUTO C.P.CONXURO A LARACHA APTO

MONICA INSUA TORRALBA C.P.CONXURO A LARACHA APTO

LARA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO

ANTÍA CACHEIRO SEOANE C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

MARTA RODRIGUEZ-VILLASANTE REDONDO BUXAINA NO APTO

NURIA NIETO BOUZAS BUXAINA NO APTO

DARIIA VANKHOLSKA C PATIN AS PONTES NO APTO

UXÍA PITA PARDO C PATIN AS PONTES NO APTO

LARA SUÁREZ ANTONIO C. PATIART CORISTANCO NO APTO

LOLA VILA NUÑEZ C. PATIART CORISTANCO NO APTO

CARLA FRAGA GRAIÑO C. PATIART CORISTANCO NO APTO

NOELIA CEDEIRA VILA C. PATIN VELUA NO APTO

LARA VERDES RODRÍGUEZ C. PATIN VELUA NO APTO

LETICIA CHOUCIÑO VARELA C. PATIN VELUA NO APTO

CANDELA CASTRO PÉREZ C.P. LENDA NO APTO

IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA NO APTO

CARLOTA ALVITE LOURIDO C.P. LENDA NO APTO

ADRIANA GONZÁLEZ MÉNDEZ C.P. LENDA NO APTO

ADRIANA FIDALGO ALBERTINO C.P. LENDA NO APTO

ARÁNZAZU RAMALLO ARES C.P. LENDA NO APTO

LUCÍA ALVES PAZ C.P.A. INERCIA NO APTO

ALICIA CARRO EIRIZ C.P.A. INERCIA NO APTO

AINHOA GONZÁLEZ MARTÍNEZ C.P.A. INERCIA NO APTO

AITANA RUA GARCÍA C.P.A. INERCIA NO APTO

ISABELLA LÓPEZ ALONSO C.P.A. INERCIA NO APTO

LUCIA MANEIRO ESPERANTE C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

INÉS LIAÑO CARVALHO C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

ANDRÉ LIAÑO CARVALHO C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

UXIA FELPETE ROMERO C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

UXIA IGLESIAS PEREZ C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

CARLA SANTÍN AÑON C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

CLAUDIA REGUEIRA ALVAREZ C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

CRISTINA VALIENTE EIROA C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

PAULA FERNANDEZ CARRON C.PATINAJE OLEIROS NO APTO

ALEJANDRA NUÑEZ IGLESIAS C.PATINAJE OLEIROS NO APTO

GORETTI SAIZ BRIONES CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

NEREA FERREIRO PEREZ CPA CORGO NO APTO

SARA CASAL CASTRO CPA EIRIZ NO APTO

PAULA BUYO REY CPA EIRIZ NO APTO

ESTRELA RONG REI PENA CPA EIRIZ NO APTO

CELIA FERNANDEZ MONTERO ESCOLA LUBIANS NO APTO

 

 

NIVEL 5

CANDELA TOURIÑAN BARBEITO C.P. AURA APTO

AINHOA VIEITES CALVO C.P. LENDA APTO

EVA GARRIDO RAMOS C.P. LENDA APTO

NAYARA GONZÁLEZ CARRO C.P. LENDA APTO

LUCÍA IGLESIAS FARIÑA C.P. LENDA APTO

AFRICA RODRIGUEZ NAYA C.P.CONXURO A LARACHA APTO

IRIA VILA PARGA C.P.CONXURO A LARACHA APTO

NOA LOURO SABIO C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

MENCIA MAÑANA BALDOMIR ESCOLA LUBIANS APTO

ANDREA ALLO CASTRO ESCOLA LUBIANS APTO

PAOLA ARROYO ALVAREZ BUXAINA NO APTO

SORAYA VILLAR AMARELLE C. PATIART CORISTANCO NO APTO

AINHOA LÓPEZ CASTRO C. PATIN VELUA NO APTO

JIMENA BASTÓN ROJO C. PATIN VELUA NO APTO

MARIÑA DÍAZ GARCÍA C. PATIN VELUA NO APTO

CRISTINA CORZÓN VERES C. PATIN VELUA NO APTO

ELBA RAÑA CARRO C.P. AURA NO APTO

EMMA PÉREZ FREIRE C.P. LENDA NO APTO

SABELA COTROFE CRIADO C.P. LENDA NO APTO

CLAUDIA CORZO AGRA C.P. LENDA NO APTO

CLARA SEGRET VARELA C.P. LENDA NO APTO

EVA VILARIÑO ASTRAY C.P. LENDA NO APTO

CLAUDIA COTROFE CRIADO C.P. LENDA NO APTO

INES DE LA FUENTE DÍAZ C.P. LENDA NO APTO

LUCÍA ALVITE LOURIDO C.P. LENDA NO APTO

SARA SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA NO APTO

LAURA LUACES VARELA C.P.A. INERCIA NO APTO

ELENA RODRÍGUEZ DOPICO C.P.A. INERCIA NO APTO

ERIKA ALVAREZ EDREIRA C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

ANTHIA CAAMAÑO TRILLO C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

MARIÑA ANDRADE AÑON C.P.CONXURO A LARACHA NO APTO

IRIA CALVETE VERGARA C.PATIN AXEL NO APTO

NEREA ESPARZA VILLAVERDE C.PATIN AXEL NO APTO

PAULA CANOSA CEDEIRA C.PATIN AXEL NO APTO

MARCOS VAZQUEZ POMBO C.PATIN AXEL NO APTO

IRENE REDONDO PITA C.PATINAJE OLEIROS NO APTO

IRIA FERREIRO BARRAL C.PATINAXE ALQUIMIA NO APTO

CRISTINA RODRIGUEZ PEREZ C.PATINAXE ALQUIMIA NO APTO

LEIRE FRAGA VARELA C.PATINAXE ALQUIMIA NO APTO

PALOMA LEIS VELA CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

CLAUDIA SANCHEZ BODELON CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

LUCIA RODRIGUEZ ALVAREZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

 

NIVEL 6

ANDREA CARDAMAS SEDES BUXAINA APTO

ANDREA DÍAZ LÓPEZ C. PATIART CORISTANCO  APTO

ELBA CALVO FERREIRA C.P. LENDA APTO

NOA MARTINEZ OUTES C.P.A. COSTA DA MORTE APTO

SARAY AÑÓN BELLO C.PATIN AXEL APTO

MARINA JANEIRO OUTEIRIÑO C.PATINAJE OLEIROS APTO

SARA FRAGA SANCHEZ C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

MARIA REY VILLAR ESCOLA LUBIANS APTO

MARIANA GOMEZ GRACIA ESCOLA LUBIANS APTO

HELENA RODRIGUEZ RODRIGUEZ BUXAINA NO APTO

AITANA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA NO APTO

NAIARA FORMOSO ROMERO C.P.A. INERCIA NO APTO

NOAH GARCIA VARELA C.PATIN AXEL NO APTO

AMELIA VAZQUEZ GÓMEZ C.PATIN AXEL NO APTO

SANDRA RODRIGUEZ ALVAREZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

ERMITAS FERREIRA CAL CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

MARIOLA LEIS VELA CLUB COMPAÑIA DE MARIA NO APTO

GABRIELA COSTA CIRISOLA ESCOLA LUBIANS NO APTO

NEREA FERNANDEZ PENA ESCOLA LUBIANS NO APTO

 

NIVEL 7

ALICIA RODRIGUEZ GARCIA BUXAINA APTO

NOA ROMERO LEIRA BUXAINA APTO

LAURA PERNAS SANTIAGO BUXAINA APTO

ANDREA VILA AMADO C. PATIN VELUA APTO

MARÍA CAMBA VÁZQUEZ C.P. AURA APTO

PAULA CARRO PÉREZ C.P. AURA APTO

DESIRÉE DOMINGO TRASMONTE CPA EIRIZ APTO

SARA CAGIAO TEIJEIRO BUXAINA NO APTO

ELVIRA SÁNCHEZ RODRÍGUEZ C.P. AURA NO APTO

LAURA QUINTANS CAAMAÑO C.P.A. COSTA DA MORTE NO APTO

CLAUDIA RIOTORTO SUBIELA C.PATIN AXEL NO APTO

CAYETANA PARDIÑO ANDRADE ESCOLA LUBIANS NO APTO

 

A fase Coruña-Sur estivo organizada polo CP A Pobra e disputouse no pavillón de Sirves (Ribeira)

 

NIVEL 4

MARIÑO DIAZ LUA C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

CORZON GOMEZ MARIA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

LAPIDO SAMPEDRO UXIA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

VARELA MILLAN ALBA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

QUEIRUGA GARCÍA LUISA C. PATINAJE RIBEIRA APTO

FAGIN LODEIRO LAURA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

CES DEL RIO ALBA C.D.P. BOIRO APTO

CAÑESTRO MIRANDA MARINA C.D.P. BOIRO APTO

CORNES VIAÑO CLARA C.P. OROSO APTO

FERRO REY IRIA C.P. OROSO APTO

REY VÁZQUEZ EVA C.P. SARELA APTO

LAGO ROMERO ARA C.P. SARELA APTO

MUNÍN CARAMÉS IRIA C.P.A. ÁGORA APTO

GARCÍA BREA ALBA C.P.A. BRIÓN APTO

RODRÍGUEZ PEÑA NURIA C.P.A. BRIÓN APTO

ARUFE LÓPEZ CARLA C.P.A. OMEGA APTO

ENRÍQUEZ RODRÍGUEZ LUCÍA C.P.A. OMEGA APTO

ABELENDA CASTRO NOA CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

LOPEZ SERRANO ALICIA CD TORRES DE ALTAMIRA  APTO

MARTÍNEZ ROSENDE AROA CPA TEO APTO

GERPE PORCEL CARLA NOIA PATÍN APTO

LADO POUSO ANTÍA NOIA PATÍN APTO

OUTEIRAL LAMAS CARLA PATINAXE A POBRA  APTO

MALLO PENAS CARMEN C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

OTERO MOSQUERA CARME C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

VARELA MILLAN ANTIA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

VILA VAZQUEZ LUCIA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

CAMPOS NEIRA ADELA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

CAMPOS NEIRA PAULA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

RAMOS LLOVO ROCIO C. PATINAJE RIBEIRA NON APTO

FREIRE MARTIN AMANDA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

FAGIN LODEIRO MARTA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

NOYA HERMIDA XIANA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

MONTES SALGADO AROA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

FACHADO FIGUEIRA ENARA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

ESPAÑA BLANCO ALBA C.D.P. BOIRO NON APTO

LÓPEZ SAYANS ALAN C.D.P. BOIRO NON APTO

DIESTE GONZÁLEZ PAULA C.D.P. BOIRO NON APTO

SANCHEZ VARELA LUCÍA C.D.P. BOIRO NON APTO

PENA RIVERA ANDREA C.P. OROSO NON APTO

SANZ FILGUEIRA CELIA C.P. OROSO NON APTO

CRESPO PENA NADIA C.P. OROSO NON APTO

MARTINEZ GULLUSCIO ALMA C.P. OROSO NON APTO

VAZQUEZ SALGADO SABELA C.P. OROSO NON APTO

BERMÚDEZ FERNÁNDEZ ANDREA C.P. OROSO NON APTO

BOTELLA RODRIGUEZ INES C.P. OROSO NON APTO

ANDRES RODRIGUEZ AROA C.P. OROSO NON APTO

ARES TAJES LAURA C.P. OROSO NON APTO

POL MERA LUCIA C.P.A. ÁGORA NON APTO

FERNÁNDEZ QUINTÁNS CARLA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

LOZANO VAZQUEZ LORENA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO S

ANTOS SEIJAS SARA CPA TEO NON APTO

SÁNCHEZ GARCÍA NAIARA CPA TEO NON APTO

 

NIVEL 5

SOUTO PEREIRO ALMUDENA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

RODRIGUEZ BLANCO PAOLA C. PATINAJE RIBEIRA  APTO

QUEIRUGA GARCIA PAULA C. PATINAJE RIBEIRA APTO

HERVERA LOZANO PAULA C.D. PATÍN BERENGUELA APTO

DIESTE GONZÁLEZ LUCIA C.D.P. BOIRO APTO

ALCALDE PATIÑO XIANA C.D.P. BOIRO APTO

VÁZQUEZ MATO NEREA C.D.P. BOIRO APTO

SÓÑORA CASTRO CLAUDIA C.D.P. BOIRO APTO

CALVELO CEBREIRO NEREA C.P. SARELA APTO

POSE DUARTE ÉRIKA C.P. SARELA APTO

CASTRO MAYO FLAVIA C.P. SARELA APTO

MOROÑO LOMBA ANDREA C.P.A. BRIÓN APTO

LEMA ALVITE CELIA C.P.A. OMEGA APTO

GÓMEZ CASTRO CELIA C.P.A. OMEGA APTO

PAREDES DEVESA CARMEN C.P.A. OMEGA APTO

RIVEIRO FERNÁNDEZ UXÍA C.P.A. OMEGA APTO

VARELA CANA NOA C.P.A. OMEGA APTO

LEIS COSTA GABRIELA C.P.A. OMEGA APTO

LUSTRES ARGIBAY CELTIA C.P.A. OMEGA APTO

ENRIQUEZ RIVAS BLANCA C.P.A. OMEGA APTO

DIEGUEZ CURROS ALICIA CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

ROMERO PEREIRA ALBA CD TORRES DE ALTAMIRA  APTO

RAMA GONZALEZ JULIA CD TORRES DE ALTAMIRA  APTO

FERNÁNDEZ NOGUEIRA PAULA CPA TEO APTO

VEJO BUSTELO NURIA CPA TEO APTO

PAZOS RODRÍGUEZ AROA CPA TEO APTO

MARTÍNEZ FIGUEROA CAROLINA CPA TEO APTO

MARTÍNEZ GARCÍA NOELA NOIA PATÍN  APTO

SEGADE RIOS LAURA PATINAXE A POBRA  APTO

OLVEIRA RIOS ALDARA PATINAXE A POBRA APTO

CARBALLEIRO RAMOS SARA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

MURADO VIEITES LAURA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

VIDAL VAZQUEZ CELIA C. PATINAJE RIBEIRA NON APTO

SUAREZ FERNÁNDEZ RAQUEL C. PATINAJE RIBEIRA NON APTO

SANCHEZ DOMINGUEZ NOA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

CIBEIRA SANTOS BIANCA C.D.P. BOIRO NON APTO

SANTAMARÍA CASTRELO NOA C.D.P. BOIRO NON APTO

ROMAY SANTOS CARLA C.D.P. BOIRO NON APTO

UZAL LOPEZ MARTA C.P. OROSO NON APTO

BALO BUIDE MARIA C.P. OROSO NON APTO

VALIÑO PEREZ HELENA C.P. OROSO NON APTO

VAZQUEZ SIERRA MARIA C.P. OROSO NON APTO

PIÑEIRO SANDE IRIA C.P. SARELA NON APTO

SÓÑORA BUSTELO DANIELA C.P. SARELA NON APTO

BURÉS FRANQUEIRA ANTÍA C.P. SARELA NON APTO

PAIS MARTÍNEZ JULIA C.P. SARELA NON APTO

LOJO MALLÓN NORAH C.P.A. OMEGA NON APTO

CORBAL VIDAL ROSALÍA C.P.A. OMEGA NON APTO

PORTOS GONZÁLEZ CARMEN C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

VILASECO SANJURJO NOA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

RAÑA MIRÁS NEREA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

QUEIRUGA DÍEZ UXÍA NOIA PATÍN NON APTO

DOMINGUEZ MARIÑO MARIA PATINAXE A POBRA NON APTO

 

NIVEL 6

PEREZ ALVAREZ ANDREA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

ADAN PEREIRA ADRIANA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

MILLÁN SANTOS PAULA C.D.P. BOIRO APTO

LOIS GOMEZ NOELA C.P. OROSO APTO

GARCÍA BREA CARLA C.P.A. BRIÓN APTO

CARBAJALES PETEIRO DANIELLA C.P.A. BRIÓN APTO

SUAREZ LADERO JIMENA C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

SOLIÑO MOSQUERA CAROLINA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

DE LA FUENTE SALGADO LAURA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

FUSTES SANTIAGO CLOE C. PATINAJE RIBEIRA NON APTO

BUGALLO NIETO CLAUDIA C.P. SARELA NON APTO

TOUCEDA PIÑEIRO LUCÍA SARELA NON APTO

VIDAL SANTOS MANUEL C.D.P. BOIRO NON APTO

 

NIVEL 7

IGLESIAS FERNANDEZ ANGELA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTO

PARADA PRADO UXIA C. PATINAJE RIBEIRA APTO

CONDE MOURE IRENE C.P. SARELA APTO

RUIZ SÁNCHEZ SAÍNZA C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

PEREZ VIDAL CARLA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

CRISMAN QUINTELA EMMA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTO

LAGO ROMERO BRAIS C.P. SARELA NON APTO

VÁZQUEZ CALVIÑO IRENE C.P.A. OMEGA NON APTO

OUVIÑA CONSTANTINO NOA C.P.A. OMEGA NON APTO

MASIDE LÓPEZ IREA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

SEOANE GONZALEZ NURIA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

CRESPO CONDE SARA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

SUÁREZ GALLEGO IVET C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

ABRIL BRAVO JIMENA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

MERA VILLAVERDE ADA C.PATINAJE COMPOSTELA NON APTO

 

NIVEL 8

PITA RODIL SANDRA C.PATINAJE COMPOSTELA APTO

ABRIL BRAVO ALBA C.PATINAJE COMPOSTELA NO APTO

 

Mentres, a fase de Pontevedra estivo organizada polo CP Condado no pavillón Municipal Cándido Carrera.

 

NIVEL 4

QUINTAS ALONSO MARTINA C.D. OURELA APTA

MENOR REGUEIRA SOFIA C.D. OURELA APTA

LAGE SOTO NOA C.E. ROSALÍA APTA

MARTINEZ CONDE CARLA C.PATIN VAGALUME APTA

ROMERO YAÑEZ UXÍA C.A.R.P.A APTA

NUÑEZ IGLESIAS INES C.A.R.P.A APTA

RODRIGUEZ CIVIDANES PALOMA C.P.A. GONDOMAR APTA

FERNANDEZ SENRA UXIA C.P.A. GONDOMAR APTA

CEDEIRA FIGUEROA LUIS C.P.A. GONDOMAR APTO

RODAL MONTEAGUDO NOA C.P.A. CORUXO APTA

VILAR CARREIRA SARA C. CASTRELOS P.A. APTA

PRIETO RIOS NURIA EL OLIVO APTA

GOMEZ OTERO NOA EL OLIVO APTA

ARIAS VENTÍN NEREA MARÍA AREALONGA CHAPELA  APTA

SILVOSO FERNÁNDEZ SARA AREALONGA CHAPELA  APTA

MILLARA RODRIGUEZ ALBA CP BALAIDOS APTA

ALVAREZ ARZA LOLA C.P.A. SOUTOMAIOR APTA

OREJUELA GONZALEZ FÁTIMA CLUB ANFORA  APTA

DIAZ RIVEIRO SANDRA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

FEIJÓO GONZALEZ LUCÍA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

BUGARIN GONZALEZ ALOIA C.P. ARTISTICO LUAR NO APTA

BALBOA FERNANDEZ NORA C.P.A. CONDADO NO APTA

CASTRO ACUÑA LETICIA C.P.A. CONDADO NO APTA

VILLAR REY MARTIN C.E. ROSALÍA NO APTO

RIVERA COMESAÑA NORMA PA SALCEDA NO APTA

FERNANDEZ ACUÑA LARA PA SALCEDA NO APTA

TUMBEIRO FERNÁNDEZ CARLA C.P.A. FÉNIX NO APTA

TUMBEIRO FERNANDEZ PAULA C.P.A. FÉNIX NO APTA

GIRALDEZ OLARZA LUCIA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

FARIÑAS GONZALEZ ANTIA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

MATEO ARAUJO LUNA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

QUINTERO RODRÍGUEZ CANDELA C.P.A. SALVATERRA NO APTA

COSTAS BRUNO LILIA C.A.R.P.A NO APTA

CAMPOS VALCÁRCEL NATALIA CP A ESTRADA NO APTA

FRANCISCO TINOCO AMARA EL OLIVO NO APTA

CASTIÑEIRAS ÁLVAREZ SABELA EL OLIVO NO APTA

GALLEGO RODRIGUEZ CAROLINA EL OLIVO NO APTA

IGLESIAS FERNÁNDEZ IRIA CP BALAIDOS NO APTA

CASTRO FERNANDEZ XIANA AEHDE NO APTA

GARCIA PEREZ RAQUEL C.P.A. SOUTOMAIOR NO APTA

BLANCO BALLESTEROS CARLA C.P.A. SOUTOMAIOR NO APTA

CANEIRO SABAJANES MIA C.P.A. SOUTOMAIOR NO APTA

DOMINGUEZ MARTINEZ AINHOA C.D. EIXO GONDOMAR NO APTA

REGUEIRO VUELTA LUNA C.P. BOLBORETA-REDONDELA NO APTA

 

NIVEL 5

VILLAR REY CLOE C.E. ROSALÍA APTA

LAGE SOTO ZOE C.E. ROSALÍA APTA

VAZ CONDE LUCÍA C.PATIN PORRIÑO APTA

CALVIÑO RODRÍGUEZ DIANA C.PATIN PORRIÑO APTA

PÉREZ RODRÍGUEZ NOA C.D. OURELA APTA

VÁZQUEZ VELASCO ALDARA C.D. OURELA APTA

PEQUEÑO SUEIRO CANDELA VAGALUME APTA

CASTRO LALIN NEREA C.P.A. RIBEX APTA

DURÁN GALLAGA LEIRE C.P. ARTISTICO LUAR APTA

SOLA CARRERA MAITE C.P. ARTISTICO LUAR APTA

PORTO DURÁN NAIA C.P. ARTISTICO LUAR APTA

DE AMORÍN UCHA AINHOA C.P.A. CONDADO APTA

DOMÍNGUEZ ESTÉVEZ SHEILA C.A.R.P.A  APTA

LAMAS LAMAS AINHOA C.A.R.P.A APTA

GAGO GONZÁLEZ DIANA C.A.R.P.A  APTA

CHAMORRO GÓMEZ SARA C.P.A. GONDOMAR APTA

DACUÑA SUAREZ NAHIR C.P.A. GONDOMAR APTA

AREVALO HERMIDA IRENE C.P.A. GONDOMAR APTA

FERNÁNDEZ IGLESIAS XIANA C.P.A. GONDOMAR APTA

OTERO PEREIRA AROA C.P.A. GONDOMAR APTA

LEMOS MUÑOZ MARTA PA SALCEDA APTA

ÁLVAREZ CARRERA ZAIRA EL OLIVO APTA

CARIDE PIÑEIRO NOA CLUB ANFORA  APTA

PÉREZ PERALES ALBA CLUB ANFORA  APTA

RODRÍGUEZ GONZÁLEZ AROA CLUB ANFORA  APTA

HERBELLO VIEITEZ ANA CLUB ANFORA  APTA

FERRADANES BARCIA LOLA C.P.A. SOUTOMAIOR APTA

DURAN FERNÁNDEZ CLOE C.P.A. SOUTOMAIOR APTA

GARCÍA CONDE AROA C.P.A. SOUTOMAIOR APTA

TOUCEDA AMOEDO CARLA C.P. BOLBORETA-REDONDELA  APTA

TABOAS TABOAS ALBA C.P. ARTISTICO LUAR NO APTA

CASTRO SANTISO CARMEN C.P. ARTISTICO LUAR NO APTA

GONZALEZ COUÑAGO DANIELA C.P. ARTISTICO LUAR NO APTA

DOALLO DEVESA NOELA C.D. OURELA NO APTA

MANGANA PÉREZ VEGA C.D. OURELA NO APTA

PÉREZ FONTANEDA JIMENA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

PORTELA MOREIRA LAURA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

LÓPEZ TIELAS NEREA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

RAMOS FONTÁN SANDRA C.P.A. RIBEX NO APTA

BARROS DÁVILA SHEILA C.P.A. ROSALEIRA MOS NO APTA

GIL CAMPELOS IRIA C.PATIN VAGALUME NO APTA

DEL PINO DE LA TORRE LAURA C.PATIN VAGALUME NO APTA

HERNANDEZ FILGUEIRA UXÍA C.PATIN VAGALUME NO APTA

RODRÍGUEZ CASTRO PAULA C.P.A. CONDADO NO APTA

GARCÍA ALONSO CARLA C.E. ROSALÍA NO APTA

GUISANDE CABALEIRO CARLA C.P.A. VALLADARES NO APTA

GIRÁLDEZ OLARZA CANDELA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ MARTÍN C.P.A. GONDOMAR NO APTO

VARELA COUÑAGO ALEXANDRA C.P.A. SALVATERRA NO APTA

FERNÁNDEZ REY ANTÍA C.A.R.P.A NO APTA

SOTO DOMÍNGUEZ MARTA C.P.A. FÉNIX NO APTA

CID GALLARDO ANDREA C.P.A. FÉNIX NO APTA

GONZÁLEZ REY LARA PA SALCEDA NO APTA

BERNÁRDEZ SEOANE LEYRE CLUB ANFORA NO APTA

MARTÍNEZ BERNÁRDEZ ARIADNA CLUB ANFORA NO APTA

ROBOA MARTÍNEZ YASMIN CLUB ANFORA NO APTA

MONTALBÁN DE ANDRES IRIA C.P. BOLBORETA-REDONDELA NO APTA

DOVAL CASTRO CARLA C.P. BOLBORETA-REDONDELA NO APTA

RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ CARLA C.P.A. SOUTOMAIOR NO APTA

RODRÍGUEZ PÉREZ FÁTIMA C.P.A. SOUTOMAIOR NO APTA

RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ DANIELA EL OLIVO NO APTA

BERNÁRDEZ QUINTÁNS UXÍA EL OLIVO NO APTA

FERNÁNDEZ COSTAS NATALIA EL OLIVO NO APTA

RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ PAOLA EL OLIVO NO APTA

IGLESIAS VIEITEZ IRIA EL OLIVO NO APTA

PÉREZ CHOREN ELENA EL OLIVO NO APTA

RODRÍGUEZ SOUTO SARA EL OLIVO NO APTA

RODRÍGUEZ CAYETANO AROA EL OLIVO NO APTA

VIEITEZ NOVOA ALBA EL OLIVO NO APTA

RAMOS PAZ IRIA C. CASTRELOS P.A. NO APTA

GARCÍA GARCÍA CARMEN CLUB APOSTOL SANTIAGO NO APTA

MARTÍN VILLAVERDE PAULA CP BALAIDOS NO APTA

 

NIVEL 6

VEIGA OYA MARÍA C.P.A. CONDADO APTA

MOVILLA VALADO LARA C.P.A. CONDADO APTA

RODRÍGUEZ ESTÉVEZ SARA C.P.A. CONDADO APTA

MARTÍNEZ FERNÁNDEZ BLANCA C.P.A. CONDADO APTA

PRESA PÉREZ ALDARA C.PATIN PORRIÑO APTA

COSTOYA FIGUEROA LAURA C.P.A. GONDOMAR APTA

LÓPEZ PECHERSKY BIANCA C.P.A. SALVATERRA APTA

DAVILA ÁLVAREZ SARA C.P.A. SALVATERRA APTA

ABREU ALVES JULIA C.A.R.P.A APTA

ÁLVAREZ FERNÁNDEZ SABELA C.P.A. CORUXO APTA

ROSALES IGLESIAS SABELA CLUB ANFORA APTA

GONZÁLEZ TERLEIRO ALBA C. CASTRELOS P.A. APTA

BARREIRO RODRÍGUEZ MARINA C.PATIN VAGALUME NO APTA

MUIÑOS ALEJOS LUCÍA C.PATIN VAGALUME NO APTA

VIEIRA GONZÁLEZ ADRIANA C.D. OURELA NO APTA

TRIGO CRESPO YAIZA C.D. OURELA NO APTA

GÓMEZ GÓMEZ SANDRA C.D. OURELA NO APTA

MATA ÁLVAREZ ALEXIA C.P.A. SALVATERRA NO APTA

EDREIRA RODRÍGUEZ CARLA C.P.A. SALVATERRA NO APTA

CEBALLOS MISA ZOILA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

PENEDO VEIGA NOA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

LÓPEZ HERMIDA JULIA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

ÁLVAREZ SOUSA NAIARA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

COMESÑA RODRÍGUEZ LUNA C.P.A. GONDOMAR NO APTA

RODRÍGUEZ GARCÍA MARA C.P.A. VALLADARES NO APTA

FEIJOO ALBERTE SARA C.P.A. FÉNIX NO APTA

SEIJO PÉREZ LUCÍA EL OLIVO NO APTA

GONZÁLEZ BLANCO MARTA EL OLIVO NO APTA

MARTÍNEZ VIDAL NOA EL OLIVO NO APTA

ABELENDA ALONSO LARA C. CASTRELOS P.A. NO APTA

ÁLVAREZ IGLÉSIAS UXÍA C. CASTRELOS P.A. NO APTA

NOGUEIRA PORTELA MARTA CLUB APOSTOL SANTIAGO NO APTA

DOURAL PEREIRA AIXA C.P. BOLBORETA-REDONDELA NO APTA

MORENO ÁLVAREZ ISIS C.P. BOLBORETA-REDONDELA NO APTA

MOLDES GONZÁLEZ PAULA CLUB ANFORA NO APTA

 

NIVEL 7

GONZALEZ ALONSO ZAIRA C.P.A. CONDADO APTA

CABALEIRO FERNÁNDEZ MARTA C.P.A. CONDADO APTA

GROBA LORENZO ESTELA C.P.A. CONDADO APTA

BOUZÓ REY NEREA C.P.A. RIBEX APTA

RODRÍGUEZ CASTELO LUCÍA C.P.A. ROSALEIRA MOS APTA

MUÑOZ VÁZQUEZ DANIELA C.PATIN PORRIÑO APTA

BARCIELA NOGUEIRA NAIARA C.A.R.P.A APTA

GARCÍA SALGUEIRO GRETA C.P.A. VALLADARES APTA

MATA ÁLVAREZ SABELA C.P.A. SALVATERRA APTA

GÁNDARA VIEITO IRIA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

LOSADA LEDO SARA C.PATIN PORRIÑO NO APTA

DÍAZ CARNEIRO DANA CAMILA C.P.A. RIBEX NO APTA

DA SILVA FERREIRO ANA MARÍA C.P. ARTISTICO LUAR NO APTA

GRANDA VELASCO MARUXA C.PATIN VAGALUME NO APTA

PORCEL PÉREZ NOA C.E. ROSALÍA NO APTA

PÉREZ CID CAROLINA C.E. ROSALÍA NO APTA

SALGADO SOTO XIANA C.P.A. FÉNIX NO APTA

BOULLOSA PÉREZ LIDIA PA SALCEDA NO APTA

GÁNDARA ARA LUCÍA PA SALCEDA NO APTA

CAMBRA MARTÍNEZ NOA C.P.A. SALVATERRA NO APTA

MARTÍNEZ SIO SARA C.P.A. SALVATERRA NO APTA

GONZÁLEZ PIÑEIRO TALÍA C.P.A. VALLADARES NO APTA

OCAMPO PÉREZ LARA C.P.A. VALLADARES NO APTA

GARCÍA SALGUEIRO ALOIA C.P.A. VALLADARES NO APTA

DE SOUSA PINHEIRO DERUMEZ MANON C.P.A. GONDOMAR NO APTA

 

NIVEL 8

RODRÍGUEZ ESTÉVEZ LUCÍA C.P.A. CONDADO APTA

RODRÍGUEZ OJEA ANTÍA C.P.A. CONDADO APTA

SILVA PEREIRA LAURA C.P.A. RIBEX NO APTA

SOUTO GUERREIRO MARÍA C.P.A. RIBEX NO APTA

ÁLVAREZ ÁLVAREZ MARTA C.P.A. CONDADO NO APTA

RODRÍGUEZ RAMALLO CANDELA C.PATIN VAGALUME NO APTA

IMG_20210512_184721IMG_20210512_184809

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL