PROTOCOLO SINISTRO ASISA
PROTOCOLO SINISTRO AXA
APP FGP
ELECCIONES FGP 2022
ELECCIONES FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE
III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (3) copia

Oct 19

Resultados da III Fase de Niveis 1 a 3 Pontevedra de patinaxe artística celebrada no Carballiño

O pavillón do Carballiño acolleu este fin de semana a III Fase de Niveis 1 a 3 de Pontevedra de patinaxe artística, organizada polo AEHDE.

 

Os resultados foron os seguintes:

ABRIL ROCA DE GABRIEL C.A.R.P.A APTO
MARTINA SALGUEIRO ALVAREZ C.A.R.P.A APTO
MARTINA FERNÁNDEZ GARCÍA C.A.R.P.A APTO
NOA BALADO NÚÑEZ C.A.R.P.A. APTO
MANUELA VÁZQUEZ OTERO C.COVELO P.A. APTO
MARTÍN PASCUAL DÍAZ C.P.A. CORUXO APTO
ZOE CASTIÑEIRA NOVOA C.P.A. CORUXO APTO
XIANA COMESAÑA PEDRIDO C.P.A. CORUXO APTO
LIA BARREIRO RODRIGUEZ C.P.A. RIBEX APTO
ANIA PAZO CAO C.P.A. TEA APTO
LIA COMESAÑA VIGO CLUB INDALO P.A. APTO
VALENTINA FERNÁNDEZ MARTÍNEZ CP BALAIDOS APTO
SOFÍA ESTÉVEZ DAUZÓN PA SALCEDA APTO
ZOE MARTÍNEZ VILA PA SALCEDA APTO
MARTÍN FERNÁNDEZ CALLES C.E. ROSALÍA APTO
SARA CONTRERA VALES C.A.R.P.A NON APTO
CLAUDIA FERNANDEZ HERNANDEZ C.E. ROSALÍA NON APTO
LARA ALONSO PEREIRO C.P.A. CORUXO NON APTO
ARIADNA CARRO BLANCO C.P.A. CORUXO NON APTO
NOA LÓPEZ GIL C.P.A. CORUXO NON APTO
XIANA RODRIGUEZ HERNANDEZ CLUB INDALO P.A. NON APTO
ANA ALVAREZ DIAZ CLUB INDALO P.A. NON APTO
CARLA SEGADE ESTÉVEZ CP BALAIDOS NON APTO
LARA NÚÑEZ CAÑEDO PA SALCEDA NON APTO
AROA CARRERA OLIVEIRA C.COVELO P.A. APTO
LARA CASAS GONZÁLEZ C.D. EIXO GONDOMAR APTO
LAIA NOVOA ALVAREZ C.D. OURELA APTO
MYRIAM FEIJOO GAVILANES C.D. OURELA APTO
MAIA CASTIÑEIRA NOVOA C.P.A. CORUXO APTO
LAIA FERNANDEZ GARCIA C.P.A. RIBEX APTO
CAROLINA GONZALEZ FERNANDEZ C.P.A. RIBEX APTO
AIMAR JOSE ROMERO C.P.A. RIBEX APTO
NAIARA FERNÁNDEZ DÍAZ C.P.A. VALLADARES APTO
VALENTINA FERNANDEZ BARBOSA C.PATIN PORRIÑO APTO
ANTIA VARELA ALVAREZ CLUB INDALO P.A. APTO
CLAUDIA ROMÁN TRIGUEROS CP BALAIDOS APTO
YAIZA VIDAL MONTEIRO CP BALAIDOS APTO
CELIA GIL ARIAS CP BALAIDOS APTO
REBECA CABELEIRO GONZALEZ PA SALCEDA APTO
VALERY CAÑON ORDOÑEZ C.D. EIXO GONDOMAR NON APTO
NOA COUSO PEREIRA C.P. NIGRÁN NON APTO
LEIRE ROMÁN SUAREZ C.P.A. CORUXO NON APTO
KAYLA ROMERO DAVILA C.P.A. VALLADARES NON APTO
EREA UCHA COMESAÑA CP BALAIDOS NON APTO
DIANA VIDAL LEBOREIRO CP BALAIDOS NON APTO
ELENA MARTINEZ VERGARA CP BALAIDOS NON APTO
GEMMA MOLINA PIERUCCI C.A.R.P.A APTO
ALMA REBOLLO FERNÁNDEZ C.A.R.P.A APTO
MARIA RODRIGUEZ LOPEZ C.COVELO P.A. APTO
LEIRE CASTRO COSTAS C.D. EIXO GONDOMAR APTO
IRENE ÁLVAREZ RODRÍGUEZ C.D. OURELA APTO
MARTA RODRIGUEZ GARCÍA C.D. OURELA APTO
CLAUDIA MOREIRO ALVAREZ C.D. OURELA APTO
ANA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ C.P. NIGRÁN APTO
LAURA PÉREZ CABANA C.P.A. CORUXO APTO
MARTA VARELA RODRÍGUEZ C.P.A. CORUXO APTO
CARLA CALVIÑO ALVAREZ C.P.A. CORUXO APTO
LEIRE PIÑEIRO LALIN C.P.A. RIBEX APTO
ANGELA SANJUAN FERNANDEZ C.P.A. RIBEX APTO
LOLA ESTEVEZ ALVAREZ C.P.A. RIBEX APTO
SARA PENEDO ROMERO C.P.A. RIBEX APTO
AROA BERNARDEZ SABORIDO C.P.A. SALVATERRA APTO
LÍA CASAS BLANCO C.P.A. SALVATERRA APTO
ADRIANA CONDE COMESAÑA C.P.A. VALLADARES APTO
AITANA NUÑEZ PEREZ C.PATIN PORRIÑO APTO
AITANA SOUTO GONZALEZ C.PATIN PORRIÑO APTO
UXIA DOMINGUEZ CAMPOS C.PATIN PORRIÑO APTO
XANA TAPIA DENIS CLUB INDALO P.A. APTO
LUA CASTRO GONZALEZ CLUB INDALO P.A. APTO
AROA SUAREZ FERNANDEZ CLUB INDALO P.A. APTO
PAULA ZANFIR GOMEZ CP BALAIDOS APTO
DANIELA PEREZ CHAO C.COVELO P.A. NON APTO
MARTA RODRÍGUEZ VIEIRA C.E. ROSALÍA NON APTO
ALBA IGLESIAS RODRIGUEZ C.P.A. CORUXO NON APTO
ELIAS TRAPERO CARRAMAL C.P.A. CORUXO NON APTO
ALBA COSTAS FERNÁNDEZ C.P.A. CORUXO NON APTO
ICIA FERNANDEZ ESTEVEZ PA SALCEDA NON APTO
ELENA BARREIRO BESADA PA SALCEDA NON APTO
SARA ESTEVEZ DAUZON PA SALCEDA NON APTO
KEILY CRUZ CHAVEZ AEHDE APTO
SOFÍA GONZÁLEZ RODRÍGUEZ AREALONGA CHAPELA APTO
VANESA CHAN FRAGUEIRO AREALONGA CHAPELA APTO
CHENG DAI C. CASTRELOS P.A. APTO
AROA RODRIGUEZ GOMEZ C. CASTRELOS P.A. APTO
LUCIA RODRIGUEZ ALVAREZ C. CASTRELOS P.A. APTO
ZULEMA BARCIELA KAJONA C.P. ARTISTICO LUAR APTO
MARINA SOUTO MENESES C.P.A. GONDOMAR APTO
ALICIA LÓPEZ MARTÍNEZ C.P.A. GONDOMAR APTO
VALENTINA SANROMÁN CABELLO C.P.A. GONDOMAR APTO
NOELIA ALONSO CARRERA C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO
INES GARRIDO RUBIDO C.P.A. SOUTOMAIOR APTO
DUNA GONZALEZ OTERO C.PATIN VAGALUME APTO
AYSHA REBOREDO PUENTE CP A ESTRADA APTO
ALEJANDRA HERNANDEZ BARBEITO C. CASTRELOS P.A. NON APTO
ADRIANA ABELLEIRA PEREIRA EL OLIVO NON APTO
MARIANA PEDROUZO TORRES AEHDE APTO
CARMEN OTERO CARBALLO AEHDE APTO
TERESA RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ AREALONGA CHAPELA APTO
UXIA VILA CID AREALONGA CHAPELA APTO
CARMEN PRIETO PEDROL AREALONGA CHAPELA APTO
ALBA RODRÍGUEZ COSTAS AREALONGA CHAPELA APTO
NOA NOGUEIRA RODRIGUEZ AREALONGA CHAPELA APTO
ELBA ALFONSO DIÉGUEZ AREALONGA CHAPELA APTO
ALEXIA SANTERVÁS ACUÑA AREALONGA CHAPELA APTO
DUBRA COVELOS PARIS AREALONGA CHAPELA APTO
AINHOA FERNÑANDEZ GONZÁLEZ AREALONGA CHAPELA APTO
PAULA ALONSO CARREIRA AREALONGA CHAPELA APTO
ÉRICA GARRIDO ARCHEL C.P. ARTISTICO LUAR APTO
ANTIA FREIRE FERNANDEZ C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO
PAULA VIDAL TOURIÑO C.P.A. GONDOMAR APTO
GAEL FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ C.P.A. GONDOMAR APTO
IRIA PUJOL BODELÓN C.P.A. GONDOMAR APTO
ALEJANDRA HERMIDA VELOSO C.P.A. GONDOMAR APTO
CARLA MARTINEZ PAZOS C.P.A. SOUTOMAIOR APTO
LOLA ALVAREZ CABALEIRO C.P.A. SOUTOMAIOR APTO
EIRE RIVAS LAGO EL OLIVO APTO
MARTINA ANDUJAR VILLAR C. CASTRELOS P.A. NON APTO
ELUNEY PIÑEIRO PEREZ C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO
SAMARA RODRIGUEZ DELGADO C.P.A. SOUTOMAIOR NON APTO
PAULA GOMEZ FRAGUEIRO C.P.A. SOUTOMAIOR NON APTO
ADRIANA PIÑEIRO PEREZ C.P.A. SOUTOMAIOR NON APTO
MARTINA ESTEVEZ GONZALEZ C.PATIN VAGALUME NON APTO
CAROLINA OTERO CARBALLO AEHDE APTO
JIMENA PEREIRA RODRÍGUEZ AEHDE APTO
CARLA LOMBAR GARCÍA AREALONGA CHAPELA APTO
LIA CALVAR SILVA AREALONGA CHAPELA APTO
MARTA TORRON GIRÁLDEZ AREALONGA CHAPELA APTO
NEREA FERNANDEZ CARPIO AREALONGA CHAPELA APTO
NOA FERNANDEZ MACIA AREALONGA CHAPELA APTO
JULIA TORRON GIRÁLDEZ AREALONGA CHAPELA APTO
LAURA CARMODY RODRIGUEZ C. CASTRELOS P.A. APTO
PAULA ALONSO COMESAÑA C. CASTRELOS P.A. APTO
HUGO PINO LORENZO C.P. ARTISTICO LUAR APTO
ZOE ANDRES BOULLOSA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO
ÁFRICA ÁLVAREZ GALLEGO C.P.A. GONDOMAR APTO
NOELIA BRONCOS ESTEVEZ C.P.A. SOUTOMAIOR APTO
CARMEN CASTRO REY C.PATIN VAGALUME APTO
ALMUDENA LOPEZ ALVES C.PATIN VAGALUME APTO
LIA ABELLEIRA IGLESIAS CP A ESTRADA APTO
MARIÑA BARREIRO GÓMEZ CP A ESTRADA APTO
VALERIA MONZON DOMINGUEZ EL OLIVO APTO
SARA CREO NEBRA EL OLIVO APTO
CANDELA REY GONZALEZ EL OLIVO APTO
NEREA REIGADA PAZOS EL OLIVO APTO
MARA IGLESIAS GONZALEZ C. CASTRELOS P.A. NON APTO
AFRICA CONDE DOS SANTOS C. CASTRELOS P.A. NON APTO
CARLA FERNANDEZ GONZALEZ C. CASTRELOS P.A. NON APTO
LIA BERNARDEZ ABRIL C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO

 

III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (1) III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (2) III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (3) III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (4) III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (5) III Fase Niveis 1-3 Pontevedra (6)

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL