PROTOCOLO SINISTRO ASISA
PROTOCOLO SINISTRO AXA
APP FGP
ELECCIONES FGP 2022
ELECCIONES FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE
III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (9) copia

Oct 19

Resultados da III Fase de Niveis 1 a 3 Coruña Sur de patinaxe artística disputada en Oroso

pavillón municipal de Oroso foi a sé este fin de semana da III Fase de Niveis 1 a 3 Coruña Surorganizada polo C. Patín Oroso.

 

Os resultados foron os seguintes:

Sábado mañá

Nivel 1

1 LUCIA RODRIGUEZ AREÑAS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
2 CAYETANA RIVERA LEON C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
3 DANIELA VILARIÑO FERNÁNDEZ C.P. GALIA APTA
4 EVA QUINTANA TURIEL C.P. GALIA APTA
5 ALEXANDRO MOSQUERA VILLAVERDE C.P. OROSO APTO
6 NURIA CRESPO PENA C.P. OROSO APTA
7 CARLA TORREIRA JUÁREZ C.P. OROSO APTA
8 LOLA CALVO CASTRO C.P. OROSO APTA
9 CARLA VÁZQUEZ DÍAZ C.P. SARELA APTA
10 ITXASNE FERNÁNDEZ EIMIL C.P. SARELA APTA
11 ALBA SALGUEIRO RODRÍGUEZ C.P.A. BRIÓN APTA
12 CARMEN AYGUAVIVES BRUM C.P.A. OMEGA APTA
13 CELIA VARELA MILLAN C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
14 LARA QUINTANA TURIEL C.P. GALIA NON APTA
15 CELIA AROSA SUAREZ C.P. OROSO NON APTA
16 ESPERANZA VIVEIRO PENA C.P. OROSO NON APTA
17 MARTA FERRO REY C.P. OROSO NON APTA
18 PAULA RIOS VARGA C.P. OROSO NON APTA
19 SAÍNZA VAZQUEZ CALVIÑO C.P.A. OMEGA NON APTA
20 VERA NOVO PEON C.P.A. OMEGA NON APTA

 

Nivel 2 

1 CLAUDIA SANCHEZ OTERO C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
2 SABELA RIVAS LEIS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
3 SARA DEL RIO IGLESIAS C.P. GALIA APTA
4 IRENE RAÑA VAZQUEZ C.P. GALIA APTA
5 MARTINA PAZ RAÑA C.P. GALIA APTA
6 SARA MARTINEZ FRANQUEIRA C.P. GALIA APTA
7 OLALLA PEREIRA GONZÁLEZ C.P. OROSO APTA
8 VALERIA CASTRO PÉREZ C.P. SARELA APTA
9 LÍA SILVA RODRÍGUEZ C.P.A. BRIÓN APTA
10 NOA BLANCO PATO C.P.A. BRIÓN APTA
11 CARLOTA NOYA MIGUEL C.P.A. BRIÓN APTA
12 LARA CACHEIRO PERNAS C.P.A. OMEGA APTA
13 CAROLINA GARCIA QUINTEIRO C.P.A. OMEGA APTA
14 CANDELA SANMARTIN RIOS C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
15 IRIS MOAR MANTEIGA C.P. GALIA NON APTA
16 DANIELLA SUÁREZ SANTIAGO C.P.A. BRIÓN NON APTA
17 SARELA GARCÍA SOUTO C.P.A. BRIÓN NON APTA

 

Nivel 3

1 SARA SIXTO BALOIRA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
2 ENMA SUAREZ RODRIGUEZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
3 CLAUDIA RIVERA LEON C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
4 MARIA DE GRACIA RODRIGUEZ AREÑAS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
5 ZAIDA RODRIGUEZ PAMPIN C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
6 ICIA VILLAVERDE CASTRO C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
7 AIA ETXEPETELEKU FREIRE C.P. OROSO APTA
8 ENMA ANDRES RODRIGUEZ C.P. OROSO APTA
9 ANGELA RECAREY ROBLES C.P. OROSO APTA
10 ALICIA TABORA ALVAREZ-SANTULLANO C.P. OROSO APTA
11 MIREIA SEÑARIS VIQUEIRA C.P. OROSO APTA
12 CARLOTA RICO CEPEDA C.P. OROSO APTA
13 IRIA REY PENA C.P. OROSO APTA
14 NOA MAROÑO FERRO C.P. OROSO APTA
15 CARLA BLANCO SOUTO C.P. OROSO APTA
16 CRISTINA PAREDES CEBREIRO C.P. SARELA APTA
17 SARA QUINTÁNS RIVAS C.P. SARELA APTA
18 UXÍA ANICETO MARTÍNEZ C.P. SARELA APTA
19 LEIRE AGUIÓN LOIS C.P. SARELA APTA
20 UXÍA SOBRIDO CALVO C.P.A. BRIÓN APTA
21 ELENA RODRÍGUEZ ABEL C.P.A. BRIÓN APTA
22 MARTINA UBEIRA BARRIOS C.P.A. BRIÓN APTA
23 VALERIA VENTO FREIRE C.P.A. BRIÓN APTA
24 SHAILA GUERRA ZAS C.P.A. OMEGA APTA
25 VALERIA SANTAMARÍA BOUZAS C.P.A. OMEGA APTA
26 ADELA TARRIO VIDAL C.P.A. OMEGA APTA
27 ROSALIA MARTINEZ FILGUEIRA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
28 ALICIA LOPEZ FRAILE C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
29 GABRIELA SEÑARIS RIVADULLA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
30 LOLA SANTIAGO BREA C.P. OROSO NON APTA
31 MARIA SANCHEZ TOURIÑO C.P. OROSO NON APTA
32 CARLA RODRÍGUEZ CALVO C.P. SARELA NON APTA
33 ALEJANDRA VIDAL VIQUEIRA C.P. SARELA NON APTA
34 UXÍA FERNÁNDEZ REIMUNDEZ C.P.A. BRIÓN NON APTA

 

Sábado tarde 

Nivel 1

1 LIA SANMIGUEL BLANCO C. PATINAJE RIBEIRA APTA
2 EMILY IGLESIAS OUJO C. PATINAJE RIBEIRA APTA
3 CARMEN GONZALEZ SANTOS C. PATINAJE RIBEIRA APTA
4 EMMA BRUZOS GONZALEZ C.P.A. ÁGORA APTA
5 SILVIA RODRIGUEZ BEN C.P.A. ÁGORA APTA
6 MARA OTERO ANTÚNEZ C.P.A. ÁGORA APTA
7 VALERIA ARMINIO DOMINGUEZ C.P.A. ÁGORA APTA
8 VALENTINA VÁZQUEZ GÓMEZ C.P.A. ÁGORA APTA
9 NOA BRAÑA RODRIGUEZ CPA TEO APTA
10 PAULA CARBALLO SIGUEIRO CPA TEO APTA
11 ALEJANDRO LAGO HERMIDA NOIA PATÍN APTO
12 AINARA GUERRA PÉREZ C.D.P. BOIRO NON APTA
13 CARLA FERREIROS GARCIA C.P.A. ÁGORA NON APTA

Nivel 2

1 VALERIA MUÑIZ TUBIO C.D.P. BOIRO APTA
2 CLAUDIA MARÍA ÁLVAREZ PEREIRA C.P.A. ÁGORA APTA
3 JENNIFER BALO CAMPOS C.P.A. ÁGORA APTA
4 NOELIA ALVAREZ OROSA C.P.A. ÁGORA APTA
5 MARA FREIRE PEDRARES CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
6 AROA SANTOS SANTAMARIA NOIA PATÍN APTA
7 NAIALA SANTOS SANTAMARÍA NOIA PATÍN APTA
8 UXIA BARREIRO PENSADO PATINAXE A POBRA APTA
9 PAULA SAR BOUZAS CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTA
10 JULIETA MARTINEZ BARROS NOIA PATÍN NON APTA

 

 

Nivel 3

1 ELLA CALO FERNANDEZ C. PATINAJE RIBEIRA APTA
2 LAIA PÉREZ PIÑEIRO C.D.P. BOIRO APTA
3 JULIA NOAL FAJARDO C.D.P. BOIRO APTA
4 GABRIEL ÁLVAREZ MIRANDA C.D.P. BOIRO APTO
5 SOFIA ORDÓÑEZ MUÑIZ C.D.P. BOIRO APTA
6 IRAILA IGLESIAS PARDO C.P.A. ÁGORA APTA
7 IARA IGLESIAS PARDO C.P.A. ÁGORA APTA
8 ADRIANA COSTAS ARTEAGABELTIA CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
9 ALICIA ARES GONZÁLEZ CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
10 ANTIA FREIRE ALBOR CPA TEO APTA
11 NAIARA GUIBELALDE FAORO CPA TEO APTA
12 LEIRE RIOS LOPEZ CPA TEO APTA
13 RUBEN MALLO MELLA CPA TEO APTO
14 CARLOTA LADO POUSO NOIA PATÍN APTA
15 DANIELA FRAGUA MARIÑO PATINAXE A POBRA APTA
16 IRIA MARIÑO SANZ PATINAXE A POBRA APTA
17 NOELA FREIRE NOVOA PATINAXE A POBRA APTA
18 MARTA OLVEIRA VARELA PATINAXE A POBRA APTA
19 YASMINA RIOS BLANCO C.D.P. BOIRO NON APTA
20 DAFNE MUÑIZ OTERO C.D.P. BOIRO NON APTA
21 SANDRA IGLESIAS GONZALEZ C.P.A. ÁGORA NON APTA
22 SHEILA RODRIGUEZ CARREIRA CPA TEO NON APTA
23 ANTIA MIGUÉLEZ SUAREZ CPA TEO NON APTA
24 NOA TÚÑEZ TRONCOSO NOIA PATÍN NON APTA

III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (1) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (2) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (3) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (4) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (5) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (6) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (7) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (8) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (9) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (10) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (11) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (12) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (13) III Fase Niveis 1-3 Coruña Sur (14)

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL