Cto Regional Coruña (4)

Oct 19

Resultados da II fase categoría rexional Coruña-Lugo de patinaxe artístico

Este pasado fin de semana disputouse a II fase da categoría rexional Coruña-Lugo de patinaxe artístico no pavillón Os Tilos-Teo, organizado polo CPA Teo.

 

Os resultados foron os seguintes:

CLASIFICACION PROGRAMA CORTO INDIVIDUAL

BENJAMÍN FEMININO

NATALIA VALENTINA VECINO SEIJO C.P. BUXAINA

MARA FEIJO PRENDES C.P.A. ÁGORA

 

ALEVÍN FEMININO

DANIELA BARRAL FARIÑA C.P.A. MAXIA

SARA MOLINERO DEL RÍO C.P.A. MAXIA

JULIA TELLA PARAJES C.D.P. BOIRO

VERA FERNÁNDEZ MARTÍS C.D.P. BOIRO

LOLA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

CANDELA GARCÍA IGLESIAS C.P.A. MAXIA

AROA CONDE MOURE C.P. SARELA

NOA ROMERO LEIRA C.P. BUXAINA

XIANA GARCÍA FERREIROS C.D.P. BOIRO

NOA MÉNDEZ RIVERA PATÍN OROSO

LAURA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

ANAHI RAMA BLANCO C.P.A. OMEGA

CLOE FUESTES SANTIAGO C.P. RIBEIRA

CELIA TORRES FONTAO C.P. CAMPUS STELLAE

SARA MOSQUERA MIGUEZ C.P.A. ÁGORA

ALBA IGLESIAS GÓMEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

LUISA QUEIRUGA GARCÍA C.P. RIBEIRA

SILVIA AÑÓN BELLO PATÍN AXEL

UXURI ETXEPETELEKU FREIRE PATÍN OROSO

ADRIANA SEGADE FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

ANTÍA SÁNCHEZ GARCÍA C.P.A. TEO Gallega

AINHOA CRESPO IGLESIAS C.P.A. BRIÓN

ANDREA DÍAZ LÓPEZ C. PATIART

 

 

INFANTIL MASCULINO

ORIEL RIVAS PAZOS C.P. COMPOSTELA

DAVID RAMA GARCÍA C.P.A. MAXIA

 

INFANTIL FEMININO LUGO 1º AÑO

LEIRE LOUREIRO DÍAZ PATÍN OROSO

IREA GÓMEZ VIEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA

CARMEN CALVELO PÉREZ PATÍN OROSO

IRIA DEL RÍO LÓPEZ PATÍN NOIA

DANIELA MEIRÁS PINTOS PATÍN AXEL

ANTIA CASABELLA CAYAZZO C.P.A. OMEGA

NOA MESIAS SANTOS C.P. COMPOSTELA

ALBA LUCÍA SANTAMARÍA GONZÁLEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

AINHOA GARCÍA LEMA C.P.A. AURA

VALERIA VALDES CHOREN C.D. TORRES DE ALTAMIRA

PAULA HERVERA LOZANO C.D. PATÍN BERENGUELA

PAULA MARTÍNEZ PARRADO C.P. LENDA

NAIARA ANTELO REY C.P.A. BRIÓN

IRIA CAO OUBIÑA C.D. PATÍN BERENGUELA

DANIELA VILLASENIN FERNÁNDEZ C.P. GALIA

JULIA PORTO GARCÍA C.P. GALIA

NAIDA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ C.P.A. ÁGORA

 

INFANTIL FEMENINO LUGO 2º AÑO

CARMEN ELENA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

CARLA CASÁS JUSTO C.P. CAMPUS STELLAE

MARTA CANOSA GARCÍA C.D.P. BOIRO

LAURA GÓMEZ RODRÍGUEZ C.P.A. X.EIRIZ

MARÍA CASCALLAR GARCÍA C.P. RIBEIRA

ALICIA RODRÍGUEZ GARCÍA C.P. BUXAINA

CARLA FIGUEIRA OLVEIRA C.P. COMPOSTELA

ANDREA CENDAL IGLESIAS C.P. GALIA

ALEJANDRA FERNÁNDEZ CAPELO C.P.A. ÁGORA

PAULA ANDRADE LÓPEZ C.P.A. BRIÓN

MARÍA SEGADE LÓPEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

ANA SUEIRO REY C.P. RIBEIRA

YAISA LAGO BAAMEIRO C.P.A. BRIÓN

NEREA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

FLAVIA RODRÍGUEZ RAMOS C.P.A. BRIÓN

CAROLINA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA

ANDREA BAZARRA DOSIL C.P.A. OMEGA

PAULA REY VALIÑO PATÍN CONXURO

LIA BLANCO BARCIA PATÍN OROSO

SABELA SOUTO SAAVEDRA C.P.A. MAXIA

SORAYA VILLAR AMARELLE C. PATIART

 

CADETE MASCULINO

MAURO MILLÁN HERMO PATÍN NOIA

 

CADETE FEMININO

LUCÍA RODRÍGUEZ LÓPEZ ANCA

 

CADETE FEMENINO LUGO 1º AÑO

IRENE ENRÍQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA

NAIA DOMÍNGUEZ FREIRE PATÍN AXEL

UXIA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

NURIA LAMAS RIAL C.P.A. OMEGA

ALBA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO

ANTIA BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA

LUNA CORRAL MUIÑO C.P. GALIA

ICIA LÓPEZ LEAL C.P.A. BRIÓN

CARMEN FANDIÑO GONZÁLEZ C.P.A. OMEGA

SARA EIRÍS BLANCO PATÍN AXEL

PAULA MOSQUERA MATO PATÍN OROSO

IRENE CALVO SEIJO C.P. BUXAINA

CLAUDIA VILLAR HERMIDA C.P.A. OMEGA

MARÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

MENCÍA CHOUZA BARREIRO C.D.P. BOIRO

ANTIA CALVO MIRÁS C.P.A. BRIÓN

PAULA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ C.P.A. BRIÓN

LUCÍA FORNÍS SENRA PATÍN NOIA

CAROLINA LEMA PIÑEIRO C.P.A. OMEGA

AINHOA BUJÁN CASTRO C.P. SARELA

LUCÍA IGLESIAS VILASECO PATÍN OROSO

CARMEN REY CREO PATÍN NOIA

 

CADETE FEMININO LUGO 2º AÑO

BELÉN AGUILAR FERNÁNDEZ C.P. BUXAINA

CARLA SOUTO FIGUEIRA C.P. GALIA

ALBA VALLADARES ALONSO C.P. SARELA

MARINA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

UXIA RAMOS ALDREY C.P.A. OMEGA

CARLA GARCÍA CARABAL C.D. PATÍN BERENGUELA

NOA FERNÁNDEZ RÚA C.P.A. X.EIRIZ

CELIA PORTO RODRÍGUEZ C.P. SARELA

AIDA FONTICOBA HEDESA C.P. BUXAINA

VICTORIA LÓPEZ GARCÍA C.P. LENDA

 

ABSOLUTA MASCULINA

RODRIGO VIDAL CEREIJO C.P. COMPOSTELA

CARLO SIGNIORINI COTO C.P.A. ÁGORA

 

ABSOLUTA FEMININA

LUCÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

ALEJANDRA CALVO GARCÍA C.P.A. OMEGA

ALEXIA MALLO CASANOVAS C.P.A. MAXIA

PAULA SANTOS PENA C.P. SARELA

PATRICIA SANZ FLOREZ C.P. COMPOSTELA

PAULA CORNES VIAÑO PATÍN OROSO

IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA

CLARA CARRIL BODELÓN C.P.A. BRIÓN

Cto Regional Coruña (1) Cto Regional Coruña (2) Cto Regional Coruña (3) Cto Regional Coruña (4) Cto Regional Coruña (5) Cto Regional Coruña (6) Cto Regional Coruña (7) Cto Regional Coruña (8) Cto Regional Coruña (9) Cto Regional Coruña (10)

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL