IMG_20220424_140304

Abr 26

Resultados da Fase de Niveis Coruña Norte, do 4 ó 10 disputada en Malpica

O pasado fin de semana disputouse no pavillón Municipal de Malpica, organizado polo C. Patín Velúa a Fase de Niveis Coruña Norte, do 4 ó 10.

 

Os resultados foron os seguintes:

 

Nivel 4

1 LAURA PEREIRA MONTERO C PATIN AS PONTES APTO
2 NOELA VIGO PENABAD C PATIN AS PONTES APTO
3 DANIELA LEDO MIERES C PATIN AS PONTES APTO
4 CARMEN VEIRA GARCIA C. PATIART CORISTANCO APTO
5 SARA ZURRO GRILLE C. PATIART CORISTANCO APTO
6 NOA CAAMAÑO LEMA C. PATIART CORISTANCO APTO
7 CANDELA SANTOS LISTA C. PATIART CORISTANCO APTO
8 NOA PRENAS RODRÍGUEZ C.P. LENDA APTO
9 MANUELA MOSTEIRO RIVEIRO C.P. LENDA APTO
10 LEYRE DE SANTIAGO LÓPEZ C.P. LENDA APTO
11 VALENTINA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA APTO
12 ADRIANA GONZÁLEZ MÉNDEZ C.P. LENDA APTO
13 PATRICIA OURO CANOSA C.P. LENDA APTO
14 JIMENA GARCIA SEOANE C.P. MAXIA APTO
15 CAROLINA VÁZQUEZ PATO C.P. MAXIA APTO

1 2
15 CAROLINA VÁZQUEZ PATO C.P. MAXIA APTO
16 MARTINA SALGADO RAMA C.P. MAXIA APTO
17 IRIA TORRENTE RODRÍGUEZ C.P.A. INERCIA APTO
18 DAVID PAINCEIRAS MÉNDEZ C.P.A. INERCIA APTO
19 LARA ROCA ARES C.P.CONXURO A LARACHA APTO
20 CLAUDIA REGUEIRA ALVAREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
21 JULIA ABELAIRAS LOPEZ C.PATINAJE OLEIROS APTO
22 CANDELA RIAL DIZ C.PATINAJE OLEIROS APTO
23 ANA VELO RODRIGUEZ ESCOLA LUBIANS APTO
24 SARA COTELO RODRIGUEZ ESCOLA LUBIANS APTO
25 NEREA DIÉGUEZ RODRÍGUEZ C.P. LENDA NON APTO
26 ADRIANA FIDALGO ALBERTINO C.P. LENDA NON APTO
27 ROSALÍA VÁZQUEZ TORRES C.P. LENDA NON APTO
28 ANTÍA MATA VALEIRO C.P. LENDA NON APTO
29 LUNA BARRAL BREIJO C.P. LENDA NON APTO
30 PATRICIA VAZQUEZ REGOS C.P. MAXIA NON APTO
31 OLALLA DÍAZ LÓPEZ C.P.A. INERCIA NON APTO
32 ALICIA CARRO EIRIZ C.P.A. INERCIA NON APTO
33 LUCÍA ALVES PAZ C.P.A. INERCIA NON APTO
34 IRIA BUSTELO GARCÍA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
35 CLAUDIA TRIGO SUAREZ ESCOLA LUBIANS NON APTO
36 MARIA LOBERA LISTA ESCOLA LUBIANS NON APTO
37 VALERIA TASENDE BELLO ESCOLA LUBIANS NON APTO

 

Nivel 5

1 LARA SUÁREZ ANTONIO C. PATIART CORISTANCO APTO
2 SARA SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA APTO
3 IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA APTO
4 ANTIA ROEL FUNGUEIRIÑO C.PATINAJE OLEIROS APTO
5 CELIA FERNANDEZ MONTERO ESCOLA LUBIANS APTO

6 SABELA GARCÍA LÓPEZ C.P. LENDA NON APTO
7 AINHOA GONZÁLEZ MARTÍNEZ C.P.A. INERCIA NON APTO
8 CARLA SANTÍN AÑON C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
9 MARA RODRIGUEZ GARDA ESCOLA LUBIANS NON APTO

 

Nivel 6

1 EVA DE LA FUENTE VÁZQUEZ C.P. LENDA APTO
2 CLARA SEGRET VARELA C.P. LENDA APTO
3 AFRICA RODRIGUEZ NAYA C.P.CONXURO A LARACHA APTO
4 ANDREA ALLO CASTRO ESCOLA LUBIANS APTO
5 EMMA RAMA FELIPEZ C. PATIART CORISTANCO NON APTO
6 EMMA PÉREZ FREIRE C.P. LENDA NON APTO
7 EVA GARRIDO RAMOS C.P. LENDA NON APTO
8 CLAUDIA BUÑO FUENTES C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
9 LOLA COLLAZO COUTO C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

 

Nivel 4

1 LETICIA CHOUCIÑO VARELA C. PATIN VELUA APTO
2 UXIA FELPETE ROMERO C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
3 LUCIA MANEIRO ESPERANTE C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
4 ESTÍBALIZ RODRIGUEZ CILLERO C.PATIN AXEL APTO
5 ESTELA BARRAL IGLESIAS C.PATIN AXEL APTO
6 ALBA UZAL SANTOS C.PATIN AXEL APTO
7 ANDREA TEIJEIRA MAÑÉ C.PATIN AXEL APTO
8 MARTA GARCIA PALACIO CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
9 LAURA VALIENTE EIROA C. PATIN VELÚA NON APTO
10 AITANA MONTERO VILASUSO C.P. BUXAINA NON APTO
11 SABELA FERNANDEZ BABIO C.PATIN AXEL NON APTO

 

Nivel 5
1 MARTA RODRIGUEZ-VILLASANTE REDONDO C.P. BUXAINA APTO
2 SABELA CUPEIRO GUZMÀN C.P. BUXAINA APTO
3 IRENE NOCEDA PARDEIRO C.PATINAXE ALQUIMIA APTO
4 CRISTINA CORZÓN VERES C. PATIN VELUA NON APTO
5 MARIÑA DÍAZ GARCÍA C. PATIN VELUA NON APTO
6 NOELIA CEDEIRA VILA C. PATIN VELUA NON APTO
7 AINHOA LÓPEZ CASTRO C. PATIN VELUA NON APTO
8 LAURA REGUEIRO COSTA C.P. AURA NON APTO
9 LUCÍA PÉREZ AMBRÓS C.P. AURA NON APTO
10 ELBA RAÑA CARRO C.P. AURA NON APTO
11 GABRIELA LAGO BOUZA C.P. BUXAINA NON APTO
12 ANTHIA CAAMAÑO TRILLO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
13 CECILIA MARTIN IGLESIAS C.PATIN AXEL NON APTO
14 MAR GARCIA BELVER C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
15 GORETTI SAIZ BRIONES CLUB COMPAÑIA DE MARIA NON APTO

 

Nivel 6
1 PAOLA ARROYO ALVAREZ C.P. BUXAINA APTO
2 ALMUDENA RODRIGUEZ PEGO C.P. BUXAINA APTO
3 NOAH GARCIA VARELA C.PATIN AXEL APTO
4 CRISTINA RODRIGUEZ PEREZ C.PATINAXE ALQUIMIA APTO
5 LEIRE FRAGA VARELA C.PATINAXE ALQUIMIA APTO
6 LUCIA RODRIGUEZ ALVAREZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
7 MÓNICA ÍNSUA TORRALBA C. PATIN VELUA NON APTO
8 ENRIQUE LÓPEZ-CANTARERO GONZÁLEZ-VILLAMIL C.P. AURA NON APTO
9 CANDELA TOURIÑAN BARBEITO C.P. AURA NON APTO
10 INÉS REY LÓPEZ C.PATIN AXEL NON APTO
11 CLAUDIA SANCHEZ BODELON CLUB COMPAÑIA DE MARIA NON APTO

 

Nivel 7
1 LUANA PAYERO AMALRIC C.P. AURA APTO
2 HELENA RODRIGUEZ RODRIGUEZ C.P. BUXAINA APTO
3 PAULA CANOSA CEDEIRA C.PATIN AXEL APTO
4 MARCOS VÁZQUEZ POMBO C.PATIN AXEL APTO
5 SABELA DE BARROS VEGA C.PATIN AXEL APTO
6 ERMITAS FERREIRA CAL CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO
7 NURIA PAMPIN CARNOTA C.P. AURA NON APTO
8 LAURA QUINTANS CAAMAÑO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
9 IRIA CALVETE VERGARA C.PATIN AXEL NON APTO
10 NOA LOURO SABIO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
Nivel 8
1 NOA MARTINEZ OUTES C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
2 ANDREA VILA AMADO C. PATIN VELUA NON APTO
3 PAULA CARRO PÉREZ C.P. AURA NON APTO
4 ANDREA CARDAMAS SEDES C.P. BUXAINA NON APTO
Nivel 9
1 MARÍA CAMBA VÁZQUEZ C.P. AURA NON APTO

 

IMG_20220423_105719 copia IMG_20220423_105719 IMG_20220423_155807 (1) IMG_20220424_140304 IMG-20220423-WA0026 IMG-20220423-WA0033 IMG-20220423-WA0035 IMG-20220423-WA0036 IMG-20220424-WA0007

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL