1650894196533

Abr 26

Resultados da Fase de Niveis Coruña Sur, do 4 ó 10 celebrada en Brión

Este fin de semana  no Pavillón Municipal tivo lugar Fase de Niveis Coruña Sur, do 4 ó 10, organizada por C.D. Torres de Altamira.

 

Os resultados da competición foron os seguintes:

Nivel 4

1 ALBA SOTELO ZAS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
2 CARME OTERO MOSQUERA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
3 ANTIA VARELA MILLAN C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
4 NOA BASCOY GOMEZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
5 LUCIA FREIRE PENAS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
6 PAULA CAMPOS NEIRA C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
7 ADRIANA MERA CODESIDO C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
8 SOFIA GODINO AGRA C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
9 PAULA GÓMEZ MOURE C.P. OROSO APTA
10 ALICIA FERNANDEZ FUENTES C.P. OROSO APTA
11 SIRA VIDAL SOTO C.P.A. ÁGORA APTA
12 LARA BAZARRA SOUTO C.P.A. ÁGORA APTA
13 UXÍA AGRELO BOUZAS CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
14 CARLOTA FIAÑO PENIDE CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
15 NATALIA HERMO NEMIÑA NOIA PATÍN APTA
16 LAURA GIL RODRIGUEZ NOIA PATÍN APTA
17 KIARA NIETO SENANDE NOIA PATÍN APTA
18 PAULA BALO LOUZAO C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
19 ALDARA DIAZ PEREIRAS C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
20 AINHOA FERRIN QUINTELA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
21 ANAHI GRANDAL SEOANE C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
22 ROCIO DIAZ GONZALEZ C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
23 ANIRA FAJARDO COSTAS C.D.P. BOIRO NON APTA
24 ALAN LÓPEZ SAYANS C.D.P. BOIRO NON APTO
25 NOA CAAMAÑO BATALLA C.D.P. BOIRO NON APTA
26 LUCAS RIVAS MURILLO C.D.P. BOIRO NON APTO
27 LOLA LOPEZ VIDAL C.P. OROSO NON APTA
28 ALEXANDRA VIGO RODRIGUEZ C.P. OROSO NON APTA
29 CARLOTA VAZQUEZ SIERRA C.P. OROSO NON APTA
30 YARA MARTINEZ CASTRO C.P. OROSO NON APTA
31 TERESA FUENTES CORTIZO C.P. OROSO NON APTA
32 VERONICA MOSQUERA VILLAVERDE C.P. OROSO NON APTA
33 LIA FREIRE PEDRARES CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTA

 

Nivel 5
1 ALBA VARELA MILLAN C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
2 SARA CARBALLEIRO RAMOS C. DEPORTIVO FONTIÑAS APTA
3 MARTA FAGIN LODEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
4 CAROLINA BARREIRO GARCIA C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
5 KARLA SENIN BARREIRO C.D. PATÍN BERENGUELA APTA
6 CARLOTA POUSO SAAVEDRA C.D.P. BOIRO APTA
7 SOFIA SUÁREZ PÉREZ C.D.P. BOIRO APTA

8 MARA ROMERO PIÑEIRO C.D.P. BOIRO APTA
9 NADIA CRESPO PENA C.P. OROSO APTA
10 ANDREA BERMÚDEZ FERNÁNDEZ C.P. OROSO APTA
11 CELIA MOSQUERA MIGUEZ C.P.A. ÁGORA APTA
12 LORENA LOZANO VAZQUEZ CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
13 UXÍA QUEIRUGA DÍEZ NOIA PATÍN APTA
14 IRIA SERRALVO MAYO NOIA PATÍN APTA
15 LARA JIMENEZ FERNANDEZ C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
16 NOA SANCHEZ DOMINGUEZ C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
17 LAURA FAGIN LODEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
18 LAURA ARES TAJES C.P. OROSO NON APTA
19 ANDREA PENA RIVERA C.P. OROSO NON APTA
20 ALBA LOIS GOMEZ C.P. OROSO NON APTA
21 CELIA SANZ FILGUEIRA C.P. OROSO NON APTA

 

Nivel 6
1 PAULA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO APTA
2 LIA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO APTA
3 LUCIA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO APTA
4 ALBA ESPAÑA BLANCO C.D.P. BOIRO APTA
5 LUCÍA SÁNCHEZ VARELA C.D.P. BOIRO APTA
6 ALICIA LOPEZ SERRANO CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
7 ANTÍA LADO POUSO NOIA PATÍN APTA
8 LAURA DE LA FUENTE SALGADO C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
9 CAROLINA SOLIÑO MOSQUERA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
10 XIANA NOYA HERMIDA C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTA
11 CARLA ROMAY SANTOS C.D.P. BOIRO NON APTA
12 NEREA PIÑEIRO BOUZÓN C.D.P. BOIRO NON APTA
13 ALEJANDRA LANDEIRA REY C.P. OROSO NON APTA
14 MARIA VAZQUEZ SIERRA C.P. OROSO NON APTA
15 IRIA FERRO REY C.P. OROSO NON APTA
16 MARIA BALO BUIDE C.P. OROSO NON APTA
17 MARTA UZAL LOPEZ C.P. OROSO NON APTA

 

Nivel 7
1 BIANCA CIBEIRA SANTOS C.D.P. BOIRO APTA
2 MARINA CAÑESTRO MIRANDA C.D.P. BOIRO APTA
3 IRIA MUNÍN CARAMÉS C.P.A. ÁGORA APTA
4 ALICIA DIEGUEZ CURROS CD TORRES DE ALTAMIRA APTA
5 EMMA CRISMAN QUINTELA C. DEPORTIVO FONTIÑAS NON APTA
6 ALBA CES DEL RIO C.D.P. BOIRO NON APTA
7 CARLA GERPE PORCEL NOIA PATÍN NON APTA

 

Nivel 4
1 CALO FERNANDEZ EIZAN C. PATINAJE RIBEIRA APTO
2 TROITIÑO REBOREDO SOFÍA C.P. SARELA APTA
3 OTERO FERNÁNDEZ DANIELA C.P. SARELA APTA
4 RODRÍGUEZ AMADO MARA C.P.A. BRIÓN APTA
5 BOQUETE TOUCEDA MARA C.P.A. BRIÓN APTA
6 VAZQUEZ BREA CINTHIA C.P.A. OMEGA APTA
7 BUJÁN CONTRERAS SOFÍA C.P.A. OMEGA APTA
8 SÓÑORA HOMBRE MARIA C.P.A. OMEGA APTA
9 VIGO CASTRO SARA C.P.A. OMEGA APTA
10 CORTIZO MORENO MARTA C.P.A. OMEGA APTA
11 RODRIGUEZ SEIJAS VALENTINA C.PATINAJE COMPOSTELA APTA
12 VIEITES SANGIAO ANTÍA CPA TEO APTA
13 MUNIN BARREIRO CANDELA CPA TEO APTA
14 VALIÑO GARCIA BRAIS CPA TEO APTA
15 ABELLEIRA SANLES EMMA PATINAXE A POBRA APTA
16 FRAGUA MARIÑO CARLA PATINAXE A POBRA APTA
17 OTERO DIESTE MARTINA PATINAXE A POBRA APTA
18 BECERRA VAAMONDE CLARA C.P. SARELA NON APTA
19 REY RUBIO ANTÍA C.P. SARELA NON APTA
20 QUINTELA DURO LÍA C.P. SARELA NON APTA
21 ABALO SANTAMARÍA CARMEN C.P. SARELA NON APTA
22 CARREIRA CALVO SORAYA C.P.A. BRIÓN NON APTA
23 BERTO JORGE SOFÍA C.P.A. BRIÓN NON APTA
24 FERREIRA REY PAULA C.P.A. BRIÓN NON APTA
25 PORTO FERNÁNDEZ CLARA C.P.A. OMEGA NON APTA
26 VRHOVSKI CARBALLEIRA HUGO C.P.A. OMEGA NON APTO
27 IGLESIAS DURO SARA C.P.A. OMEGA NON APTA
28 VIEITES SANGIAO SARA CPA TEO NON APTA
29 REGUEIRA DIOS VALERIA PATINAXE A POBRA NON APTA

 

Nivel 5
1 FERNÁNDEZ ESTEVEZ VALERIA C. PATINAJE RIBEIRA APTA
2 MARTÍNEZ PÉREZ SOFIA C. PATINAJE RIBEIRA APTA
3 CASTIÑEIRAS FERNANDEZ ALVARO C. PATINAJE RIBEIRA APTO
4 RIBAS ETCHEGARAY SOFÍA C.P. SARELA APTA
5 REY VÁZQUEZ EVA C.P. SARELA APTA
6 BLANCO SILVA SOFÍA C.P. SARELA APTA
7 MARTÍNEZ FERNÁNDEZ MARIA C.P.A. BRIÓN APTA
8 ENRÍQUEZ RODRÍGUEZ LUCÍA C.P.A. OMEGA APTA
9 CORTIZO MORENO LUCÍA C.P.A. OMEGA APTA
10 VILASECO SANJURJO NOA C.PATINAJE COMPOSTELA APTA
11 PORTOS GONZÁLEZ CARMEN C.PATINAJE COMPOSTELA APTA
12 MELLA RODRIGUEZ MAËLLE C.PATINAJE COMPOSTELA APTA
13 FERNÁNDEZ QUINTÁNS CARLA C.PATINAJE COMPOSTELA APTA
14 ALVAREZ GONZÁLEZ ANNA C. PATINAJE RIBEIRA NON APTA
15 VIDAL GONZÁLEZ JULIA C.P. SARELA NON APTA
16 RODRÍGUEZ PEÑA LUCÍA C.P.A. BRIÓN NON APTA

 

Nivel 6
1 OUTEIRAL LAMAS CARLA C. PATINAJE RIBEIRA APTA
2 VIDAL VAZQUEZ CELIA C. PATINAJE RIBEIRA APTA
3 DELGADO-GAMBINO LÓPEZ XIMENA C.P. SARELA APTA
4 RODRÍGUEZ PEÑA NURIA C.P.A. BRIÓN APTA
5 LUSTRES ARGIBAY CELTIA C.P.A. OMEGA APTA
6 MARIÑO DIAZ LUA C.PATINAJE COMPOSTELA APTA
7 OTERO FERNÁNDEZ UXÍA C.P. SARELA NON APTA
8 AGRA RODRÍGUEZ JULIA C.P.A. OMEGA NON APTA
9 SANTOS SEIJAS SARA CPA TEO NON APTA

 

Nivel 7
1 BUGALLO NIETO CLAUDIA C.P. SARELA APTA
2 GARCÍA BREA ALBA C.P.A. BRIÓN APTA
3 VARELA CANA NOA C.P.A. OMEGA APTA
4 GÓMEZ CASTRO CELIA C.P.A. OMEGA APTA
5 PAZOS RODRÍGUEZ AROA CPA TEO APTA
6 SEGADE RIOS LAURA PATINAXE A POBRA APTA
7 RODRIGUEZ BLANCO PAOLA C. PATINAJE RIBEIRA NON APTA
8 SÓÑORA BUSTELO DANIELA C.P. SARELA NON APTA
9 POSE DUARTE ÉRIKA C.P. SARELA NON APTA
10 LAGO ROMERO ARA C.P. SARELA NON APTA
11 ARUFE LÓPEZ CARLA C.P.A. OMEGA NON APTA
12 LEMA ALVITE CELIA C.P.A. OMEGA NON APTA
13 VEJO BUSTELO NURIA CPA TEO NON APTA
14 MARTÍNEZ FIGUEROA CAROLINA CPA TEO NON APTA

 

Nivel 8
1 QUEIRUGA GARCIA PAULA C. PATINAJE RIBEIRA APTA
2 GARCÍA BREA CARLA C.P.A. BRIÓN APTA
3 LEIS COSTA GABRIELA C.P.A. OMEGA APTA
4 FERNÁNDEZ NOGUEIRA PAULA CPA TEO APTA
5 LAGO ROMERO BRAIS C.P. SARELA NON APTA
6 VÁZQUEZ CALVIÑO IRENE C.P.A. OMEGA NON APTA

1650894196422 1650894196438 1650894196453 1650894196470 1650894196486 1650894196502 1650894196518 1650894196533

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL