PROTOCOLO SINISTRO ASISA
PROTOCOLO SINISTRO AXA
APP FGP
ELECCIONES FGP 2022
ELECCIONES FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE
Cartel

May 14

Orden de saída da III parada do circuito galego de skate junior, modalidade street, que se disputa este 17 de maio en Pontevedra

Este martes 17 de maio dispútase a terceira parada do Circuito de Skate junior, modalidade street.

Estará organizado polo Xtreme Club a través da súa Escola Barrier, e pola Federación Galega de Patinaxe no Skatepark As Pedriñas de Pontevedra en horario de 12:00 a 14:00 y de 15:00 a 18:00.

 

O horario de saída será o seguinte:

SUB-7: Sub7 – nacidos/as en 2015 y posteriores.

HEAT 1: 12:00 HORAS

 Celia Montes Pena

 Clara Carnero Gonzalez Sierra

 Xela Couto Viqueira

HEAT 2: 12:15 HORAS

 Mateo Sampedro García

 Mael Vila Suarez

 Lucas Perez Cacabelos

 Enzo Vázquez Placer

 Nicolás Leira Vidal

ENTREGA DE TROFEOS SUB-7 (Masc. y Fem.) 12:30

 

 

 

SUB-10: Sub10 – nacidos/as en 2012, 2013 y 2014.

HEAT 1: 12:40 HORAS

 Vera Arias Rivera

 Aitana Ramos Salgado

 Marcela Sobrino Da Silva

 Sara Vicente Cividanes

HEAT 2: 12:55 HORAS

 Hugo Carnero Gonzalez Sierra

 Leo Martínez Guillén

 Bieito Rodríguez Álvarez

 Jorge García Fernández

 Gael Cepeda de Navas

HEAT 3: 13:10 HORAS

 Árán López Díez

 Brais Pinto Rivera

 Mario Pardo Varela

 Joel Verde González

 Juan Naya Ocampo

HEAT 4: 13:25 HORAS

 Álvaro Casariego Couto

 Antón Rodriguez Castro

 Luca Souto Dominguez

 Iago Cabarcos Méndez

HEAT FINAL (6): 13:45

HORAS ENTREGA DE TROFEOS SUB-10 (Masc. y Fem.) 14:00

 

 

SUB-12: Sub12 – nacidos/as en 2010 y 2011.

HEAT 1: 15:35 HORAS

 Irene Quintián Cameán

 Uxía Verde González

 Zoe Rocha Martínez

 Sabela Fernandez Villarquide

HEAT 2: 15:50 HORAS

 Pablo González Prieto

 Brais Torres Fernández

 Gabriel Martínez Guillén

 Nicolás Rodríguez Domínguez

 Sergio Lago Souto

HEAT 3: 16:05 HORAS

 Xian Couto Viqueira

 Andre Pérez Castro

 Manuel Soto Sanchez

 Alberto Pérez Barreiro

 Álvaro San Martín Lariño

HEAT 4: 16:20 HORAS

 Rodrigo Cordeiro Andrade

 Bruno Martínez Novo

 Jose Luis Cabarcos Méndez

 Samu Piñeiro Duran

HEAT FINAL (6): 16:40

HORAS ENTREGA DE TROFEOS SUB-12 (Masc. y Fem.) 16:55 HORAS

 

 

 

SUB-15: Sub15 – nacidos/as en 2007, 2008 y 2009.

HEAT 1: 17:00 HORAS

 Ángela Vicente Cividanes

 Ana Álvarez Lomba

 Xabela García Rionegro

 Valentina Planes Neira

HEAT 2: 17:15 HORAS

 Adrián Varela Teijeiro

 Alejandro Cordeiro Andrade

 Andres Pece Lorenzo

 Rodrigo Braña Esporas

 Xacobe Gil Pena

 Luis Martínez Martínez

ENTREGA DE TROFEOS SUB-15 (Masc. y Fem.) 17:35

 

 

SUB-18: Sub18 – nacidos/as en 2004, 2005 y 2006.

HEAT 1: 17:40 HORAS

 Lucía Couñago Queijeiro

 Andrés Gento Blanco

 Angel López Momoh

 Lucas Meijoeiro Navaza

 Lucas Alvarez García

 

ENTREGA DE TROFEOS SUB-18 (Masc. y Fem.) 18:00 HORAS

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL