IMG_20210512_184740

May 12

Este fin de semana dispútanse as I Fase de Niveis Libre do 4 ó 10 de Patinaxe Artística Coruña-Norte, Coruña-Sur e Pontevedra

Este fin de semana dispútanse as primeiras fases de niveis libre do 4 ó 10 Coruña-Norte, Coruña-Sur e Pontevedra.

 

A fase de Coruña-Norte estará organizada polo CP Lenda e disputarase no pavillón de Monte Alto.

 

HORARIO
Mañá
Clubs: Conxuro, Eiríz, Escola Lubians, Aura, Axel, Buxaina, Costa da Morte, Velúa

10:00h. – 11:15 h. Nivel 4
11:15 h. – 12:15 h. Nivel 5
12:15 h. – 12:50 h. Nivel 6
12:50 h. – 13:30 h. Nivel 7

Tarde
Clubs: As Pontes, Patiart, Compañía María, Lenda, Maxia, Inercia, O Corgo, Alquimia, Oleiros

16:00 h. – 17:30 h. Nivel 4
17:30 h. – 18:45 h. Nivel 5
18:45 h. – 19:15 h. Nivel 6

 

A fase Coruña-Sur estará organizada polo CP A Pobra e disputarase no pavillón de Sirves (Ribeira)

 

HORARIO
Mañá
Clubs: Fontiñas, Ribeira, Oroso, Sarela, Omega

10:00h. – 11:20 h. Nivel 4
11:20 h. – 12:50 h. Nivel 5
12:50 h. – 13:15 h. Nivel 6
13:15 h. – 13:45 h. Nivel 7

 

 

Tarde
Clubs: Torres Altamira, Teo, Noia Patín, A Pobra, Ágora, Berenguela, Compostela, Boiro, Brión

16:00 h. – 17:20 h. Nivel 4
17:20 h. – 18:40 h. Nivel 5
18:40 h. – 19:00 h. Nivel 6
19:00 h. – 19:20 h. Nivel 7
19:20 h. – 19:30 h. Nivel 8

 

A fase de Pontevedra estará organizada polo CP Condado no pavillón Municipal Cándido Carrera.

 

HORARIO
Sábado 15 Mañá
Clubs: Rosaleira Mos, Vagalume, Ourela, Patín Porriño, Luar, Ribex, Rosalía, Condado

10:00h. – 10:35 h. Nivel 4
10:35 h. – 12:00 h. Nivel 5
12:00 h. – 12:35 h. Nivel 6
12:35 h. – 13:20 h. Nivel 7
13:20 h. – 13:40 h. Nivel 8

 

 

Sábado 15 Tarde
Clubs: Gondomar, Salceda, Carpa, Valladares, Fénix, Salvaterra

16:00 h. – 16:50 h. Nivel 4
16:50 h. – 17:45 h. Nivel 5
17:45 h. – 18:30 h. Nivel 6
18:30 h. – 19:10 h. Nivel 7

 

Domingo 16 Mañá
Clubs: AEHDE, Arealonga, Bolboreta Redondela, Coruxo, Soutomaior,
Castrelos, Eixo Gondomar, Ánfora, Apostol Santiago, Balaidos, El Olivo, Estrada

10:00 h. – 11:15 h. Nivel 4
11:15 h. – 12:45 h. Nivel 5
12:45 h. – 13:30 h. Nivel 6

 

IMG_20210512_184721 IMG_20210512_184740 IMG_20210512_184809

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL