Cartel II Fase Niveles 4-10 Pontevedra

Sep 29

A II Fase de Niveis 4 a 10 Pontevedra este fin de semana no pavillón Óscar Pereiro

Este sábado 2 de outubro dispútase a II Fase de Niveis 4 a 10 Pontevedra no Municipal Óscar Pereiro, organizado polo C. Rosaleira Mos.

A orde de saída da mañá será a seguinte;

Mañá
Clubs: AEHDE, Castrelos, Ánfora, Balaídos, Ourela, El Olivo, Luar, Bolboreta Redondela,
Eixo Gondomar, Rosalía, Coruxo e Salceda
NIVEL – 4
1 TUMBEIRO FERNANDEZ CARLA AEHDE
2 FERNANDEZ ACUÑA LARA PA SALCEDA
3 PÉREZ OLIVEIRA LUNA AEHDE
4 REGUEIRO VUELTA LUNA C.P. BOLBORETA-REDONDELA
5 ALONSO VILLAR NOA EL OLIVO
6 VEIGA FERNANDEZ XABI PA SALCEDA
7 RODRIGUEZ NUÑEZ SARAY C.P. ARTISTICO LUAR
8 ALONSO MARTINEZ IRENE C.P.A. CORUXO
9 BUGARIN GONZALEZ ALOIA C.P. ARTISTICO LUAR
10 IBAÑEZ PINTOS DANIELLA EL OLIVO
11 ALONSO MARTINEZ MARA EL OLIVO
12 TUMBEIRO FERNÁNDEZ PAULA AEHDE
13 RIVERA COMESAÑA NORMA PA SALCEDA
14 LÓPEZ GONZÁLEZ SARA AEHDE
15 CASTRO FERNANDEZ XIANA AEHDE
16 SORIA ASOREY MIREYA AEHDE
17 IGLESIAS FERNÁNDEZ IRIA CP BALAIDOS
18 DOMINGUEZ MARTINEZ AINHOA C.D. EIXO GONDOMAR
19 PEREZ MOSQUERA MAURO CLUB ANFORA
20 BAZ RODRIGUEZ ESTELA C.D. EIXO GONDOMAR
21 PEREZ CHOREN OSCAR EL OLIVO
22 GALLEGO RODRIGUEZ CAROLINA EL OLIVO

 

NIVEL – 5
1 VILAR CARREIRA SARA C. CASTRELOS P.A.
2 RODAL MONTEAGUDO NOA C.P.A. CORUXO
3 LAGE SOTO NOA C.E. ROSALÍA
4 MENOR REGUEIRA SOFÍA C.D. OURELA
5 OREJUELA GONZALEZ FATIMA CLUB ANFORA
6 FERNANDEZ COSTAS NATALIA EL OLIVO
7 GARCÍA ALONSO CARLA C.E. ROSALÍA
8 QUINTAS ALONSO MARTINA C.D. OURELA
9 BERNARDEZ SEOANE LEYRE CLUB ANFORA
10 RAMOS PAZ IRIA C. CASTRELOS P.A.
11 DOVAL CASTRO CARLA C.P. BOLBORETA-REDONDELA
12 MUÑIZ COSTAS LIA EL OLIVO
13 CASTRO SANTISO CARMEN C.P. ARTISTICO LUAR
14 TABOAS TABOAS ALBA C.P. ARTISTICO LUAR
15 GONZALEZ COUÑAGO DANIELA C.P. ARTISTICO LUAR
16 ROBOA MARTINEZ YASMIN CLUB ANFORA
17 MARTINEZ BERNARDEZ ARIADNA CLUB ANFORA
18 MARTÍN VILLAVERDE PAULA CP BALAIDOS
19 MANGANA PÉREZ VEGA C.D. OURELA
20 RODRIGUEZ SOUTO SARA EL OLIVO
21 GONZALEZ REY LARA PA SALCEDA
22 DOALLO DEVESA NOELA C.D. OURELA

 

NIVEL – 6
1 RODRIGUEZ GONZALEZ AROA CLUB ANFORA
2 VÁZQUEZ VELASCO ALDARA C.D. OURELA
3 GÓMEZ GÓMEZ SANDRA C.D. OURELA
4 SOLA CARRERA MAITE C.P. ARTISTICO LUAR
5 MOLDES GONZALEZ PAULA CLUB ANFORA
6 DURAN GALLAGA LEIRE C.P. ARTISTICO LUAR
7 ABELENDA ALONSO LARA C. CASTRELOS P.A.
8 LEMOS MUÑOZ MARTA PA SALCEDA
9 PORTO DURÁN NAIA C.P. ARTISTICO LUAR
10 VIEIRA GONZÁLEZ ADRIANA C.D. OURELA
11 ALVAREZ CARRERA ZAIRA EL OLIVO
12 LAGE SOTO ZOE C.E. ROSALÍA
13 PEREZ PERALES ALBA CLUB ANFORA
14 CARIDE PIÑEIRO NOA CLUB ANFORA
NIVEL – 7
1 GANDARA ARA LUCIA PA SALCEDA
2 GONZALEZ TERLEIRO ALBA C. CASTRELOS P.A.
3 BOULLOSA PEREZ LIDIA PA SALCEDA
4 DA SILVA FERREIRO ANA MARIA C.P. ARTISTICO LUAR
5 ALVAREZ FERNANDEZ SABELA C.P.A. CORUXO
6 PORCEL PÉREZ NOA C.E. ROSALÍA

 

Tarde
Clubs: Salvaterra, Rosaleira Mos, Ribex, Valladares, Patín Porriño, Carpa, Vagalume,
A Estrada e Arealonga Chapela
NIVEL – 4
1 GONZALEZ ALONSO ESTELA C.PATIN PORRIÑO
2 QUINTERO RODRÍGUEZ CANDELA C.P.A. SALVATERRA
3 COSTAS BRUNO LILIA C.A.R.P.A
4 MOREIRA BLANCO CLAUDIA C.PATIN PORRIÑO
5 FERNÁNDEZ GONÇALVES UXÍA C.P.A. SALVATERRA
6 BLANCO FERNANDEZ DANIELA C.PATIN PORRIÑO
7 SAEZ VILA EMMA C.PATIN PORRIÑO
8 QUINTEIRO FERNANDEZ ALBA C.P.A. SALVATERRA
9 MARTINEZ IGLESIAS CARLA C.PATIN PORRIÑO
10 FEIJÓO GONZALEZ LUCÍA C.PATIN PORRIÑO
11 CAMPOS VALCÁRCEL NATALIA CP A ESTRADA

 

NIVEL – 5
1 DEL PINO DE LA TORRE LAURA C.PATIN VAGALUME
2 HERNANDEZ FILGUEIRA UXIA C.PATIN VAGALUME
3 LOPEZ TIELAS NEREA C.PATIN PORRIÑO
4 MARTINEZ CONDE CARLA C.PATIN VAGALUME
5 PEREZ FONTANEDA JIMENA C.PATIN PORRIÑO
6 FERNANDEZ REY ANTIA C.A.R.P.A
7 PORTELA MOREIRA LAURA C.PATIN PORRIÑO
8 TEIXEIRA GARRIDO NAHIA C.A.R.P.A
9 GIL CAMPELOS IRIA C.PATIN VAGALUME
10 GUISANDE CABALEIRO CARLA C.P.A. VALLADARES
11 ROMERO YAÑEZ UXÍA C.A.R.P.A
NIVEL – 6
1 BARREIRO RODRIGUEZ MARINA C.PATIN VAGALUME
2 MUIÑOS ALEJOS LUCIA C.PATIN VAGALUME
3 CALVIÑO RODRIGUEZ DIANA C.PATIN PORRIÑO
4 RODRÍGUEZ GARCÍA MARA C.P.A. VALLADARES
5 EDREIRA RODRÍGUEZ CARLA C.P.A. SALVATERRA
6 LAMAS LAMAS AINHOA C.A.R.P.A
7 MATA ÁLVAREZ ALEXIA C.P.A. SALVATERRA
8 VAZ CONDE LUCIA C.PATIN PORRIÑO
9 SOLLA GIL IRIA C.P.A. SALVATERRA
10 PEQUEÑO SUEIRO CANDELA C.PATIN VAGALUME

 

NIVEL – 7
1 PRESA PEREZ ALDARA C.PATIN PORRIÑO
2 GONZÁLEZ PIÑEIRO TALÍA C.P.A. VALLADARES
3 GANDARA VIEITO IRIA C.PATIN PORRIÑO
4 LÓPEZ PECHERSKY BIANCA C.P.A. SALVATERRA
5 ABREU ALVES JULIA C.A.R.P.A
6 GARCÍA SALGUEIRO ALOIA C.P.A. VALLADARES
7 MARTÍNEZ SIO SARA C.P.A. SALVATERRA
8 DAVILA ÁLVAREZ SARA C.P.A. SALVATERRA
9 LOSADA LEDO SARA C.PATIN PORRIÑO
10 GRANDA VELASCO MARUXA C.PATIN VAGALUME
NIVEL – 8
1 BARCIELA NOGUEIRA NAIARA C.A.R.P.A
2 MATA ÁLVAREZ SABELA C.P.A. SALVATERRA
3 MUÑOZ VAZQUEZ DANIELA C.PATIN PORRIÑO
4 RODRIGUEZ CASTELO LUCIA C.P.A. ROSALEIRA MOS
5 GARCÍA SALGUEIRO GRETA C.P.A. VALLADARES
6 SILVA PEREIRA LAURA C.P.A. RIBEX

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL