Cartel Niveis

Sep 29

A II Fase de Niveis 4 a 10 Coruña Norte e Sur este fin de semana no Municipal de Bertamiráns

Este sábado 2 de outubro dispútase a II Fase de Niveis 4 a 10 Coruña Norte e Sur no Municipal de Bertamiráns, organizado polo CP Sarela.

A orde de saída da mañá será a seguinte;

Sábado 2 Mañá Clubs: Patín Axel, Lenda, Noia Patín, Ágora, Compostela, Boiro, Conxuro, Berenguela, Teo, Patiart Coristanco e Torres de Altamira

 

NIVEL – 4

1 ENARA FACHADO FIGUEIRA C.D. PATÍN BERENGUELA

2 CAROLINA BARREIRO GARCIA C.D. PATÍN BERENGUELA

3 ARÁNZAZU RAMALLO ARES C.P. LENDA

4 IRIA SERRALVO MAYO NOIA PATÍN

5 EMMA RAMA FELIPEZ C. PATIART CORISTANCO

6 CRISTINA VALIENTE EIROA C.P.CONXURO A LARACHA

7 LORENA LOZANO VAZQUEZ CD TORRES DE ALTAMIRA

8 FABIOLA MARTÍNEZ FIGUEROA CPA TEO

9 LIA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO

10 ANTÍA ÁLVAREZ BARDANCA C. PATIART CORISTANCO

11 LOLA VILA NUÑEZ C. PATIART CORISTANCO

12 XIANA NOYA HERMIDA C.D. PATÍN BERENGUELA

13 ALBA ESPAÑA BLANCO C.D.P. BOIRO

14 CARLA SANTÍN AÑON C.P.CONXURO A LARACHA

15 IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA

16 LARA SUÁREZ ANTONIO C. PATIART CORISTANCO

17 CLAUDIA PÉREZ GONZÁLEZ NOIA PATÍN

18 MARTA FAGIN LODEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA

19 CECILIA MARTIN IGLESIAS C.PATIN AXEL

20 SARA SANTOS SEIJAS CPA TEO

21 PAULA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO

22 LUCÍA SÁNCHEZ VARELA C.D.P. BOIRO

23 ALAN LÓPEZ SAYANS C.D.P. BOIRO

NIVEL – 5

1 MONICA INSUA TORRALBA C.P.CONXURO A LARACHA

2 EVA VILARIÑO ASTRAY C.P. LENDA

3 CARLA GERPE PORCEL NOIA PATÍN

4 NOA ABELENDA CASTRO CD TORRES DE ALTAMIRA

5 CLAUDIA BUÑO FUENTES C.P.CONXURO A LARACHA

6 LAURA FAGIN LODEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA

7 EMMA PÉREZ FREIRE C.P. LENDA

8 MARCOS VAZQUEZ POMBO C.PATIN AXEL

9 NEREA PIÑEIRO BOUZÓN C.D.P. BOIRO

10 CLARA SEGRET VARELA C.P. LENDA

11 UXÍA QUEIRUGA DÍEZ NOIA PATÍN

12 CLAUDIA CORZO AGRA C.P. LENDA

13 CARLA ROMAY SANTOS C.D.P. BOIRO

14 IRIA CALVETE VERGARA C.PATIN AXEL

15 PAULA CANOSA CEDEIRA C.PATIN AXEL

16 ALICIA LOPEZ SERRANO CD TORRES DE ALTAMIRA

17 INES DE LA FUENTE DÍAZ C.P. LENDA

18 IRIA MUNÍN CARAMÉS C.P.A. ÁGORA

19 NEREA ESPARZA VILLAVERDE C.PATIN AXEL

20 NEREA RAÑA MIRÁS CD TORRES DE ALTAMIRA

21 ALICIA RIVAS PIÑÓN C.P. LENDA

22 NOA SANTAMARÍA CASTRELO C.D.P. BOIRO

23 CARLA OUTEIRAL ROMERO C.D.P. BOIRO

24 LOLA COLLAZO COUTO C.P.CONXURO A LARACHA

25 LARA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA

26 MARINA CAÑESTRO MIRANDA C.D.P. BOIRO

27 ALBA CES DEL RIO C.D.P. BOIRO

28 ANTÍA LADO POUSO NOIA PATÍN

29 BIANCA CIBEIRA SANTOS C.D.P. BOIRO

 

NIVEL – 6

1 AMELIA VAZQUEZ GÓMEZ C.PATIN AXEL

2 JULIA RAMA GONZALEZ CD TORRES DE ALTAMIRA

3 SABELA DE BARROS VEGA C.PATIN AXEL

4 AROA PAZOS RODRÍGUEZ CPA TEO

5 MANUEL VIDAL SANTOS C.D.P. BOIRO

6 CAROLINA MARTÍNEZ FIGUEROA CPA TEO

7 NEREA VÁZQUEZ MATO C.D.P. BOIRO

8 CLAUDIA SÓÑORA CASTRO C.D.P. BOIRO

9 EVA GARRIDO RAMOS C.P. LENDA

10 ALBA ROMERO PEREIRA CD TORRES DE ALTAMIRA

11 NURIA VEJO BUSTELO CPA TEO

12 LUCIA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO

13 PAULA FERNÁNDEZ NOGUEIRA CPA TEO

14 AITANA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA

15 AFRICA RODRIGUEZ NAYA C.P.CONXURO A LARACHA

16 NOAH GARCIA VARELA C.PATIN AXEL

17 LUCÍA IGLESIAS FARIÑA C.P. LENDA

18 NAYARA GONZÁLEZ CARRO C.P. LENDA

19 ALICIA DIEGUEZ CURROS CD TORRES DE ALTAMIRA

20 XIANA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO

 

NIVEL – 7

1 ELBA CALVO FERREIRA C.P. LENDA

2 SARAY AÑÓN BELLO C.PATIN AXEL

3 CLAUDIA RIOTORTO SUBIELA C.PATIN AXEL

4 PAULA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO

 

Sábado 2 Tarde Clubs: Eiriz, A Pobra, Ribeira, Aura, Sarela, Omega, Oroso, Compañía María, Alquimia, Escola Lubians e Brión

 

NIVEL – 4

1 SABELA VAZQUEZ SALGADO C.P. OROSO

2 LAURA ARES TAJES C.P. OROSO

3 XIMENA DELGADO-GAMBINO LÓPEZ C.P. SARELA

4 CELIA FERNANDEZ MONTERO ESCOLA LUBIANS

5 NADIA CRESPO PENA C.P. OROSO

6 ALICIA FERNANDEZ FUENTES C.P. OROSO

7 PAULA BUYO REY CPA EIRIZ

8 SARA CASAL CASTRO CPA EIRIZ

9 ALMA MARTINEZ GULLUSCIO C.P. OROSO

10 VALERIA FERNÁNDEZ ESTEVEZ C. PATINAJE RIBEIRA

11 UXÍA OTERO FERNÁNDEZ C.P. SARELA

12 ENRIQUE LÓPEZ-CANTARERO GONZÁLEZ-VILLAMIL C.P. AURA

13 INES BOTELLA RODRIGUEZ C.P. OROSO

14 ANDREA PENA RIVERA C.P. OROSO

15 YEILI DEL CARMEN BAUTIS FELIZ C.P.A. OMEGA

16 AROA ANDRES RODRIGUEZ C.P. OROSO

17 IRENE NOCEDA PARDEIRO C.PATINAXE ALQUIMIA

18 ALEXANDRA VIGO RODRIGUEZ C.P. OROSO

19 JULIA AGRA RODRÍGUEZ C.P.A. OMEGA

20 LUCÍA PÉREZ AMBRÓS C.P. AURA

21 ANDREA BERMÚDEZ FERNÁNDEZ C.P. OROSO

22 CELIA SANZ FILGUEIRA C.P. OROSO

23 SANDRA LAGO OTERO CPA EIRIZ

24 ROCIO RAMOS LLOVO C. PATINAJE RIBEIRA

25 GORETTI SAIZ BRIONES CLUB COMPAÑIA DE MARIA

26 MARA RODRIGUEZ GARDA ESCOLA LUBIANS

27 LUCÍA RODRÍGUEZ PEÑA C.P.A. BRIÓN

28 ESTRELA RONG REI PENA CPA EIRIZ

 

NIVEL – 5

1 LUCÍA ENRÍQUEZ RODRÍGUEZ C.P.A. OMEGA

2 MARIA VAZQUEZ SIERRA C.P. OROSO

3 MARIA BALO BUIDE C.P. OROSO

4 JULIA PAIS MARTÍNEZ C.P. SARELA

5 PAULA GACIÑO DIOS C.P. SARELA

6 CLAUDIA SANCHEZ BODELON CLUB COMPAÑIA DE MARIA

7 ARA LAGO ROMERO C.P. SARELA

8 ALBA GARCÍA BREA C.P.A. BRIÓN

9 NORAH LOJO MALLÓN C.P.A. OMEGA

10 IRIA PIÑEIRO SANDE C.P. SARELA

11 CARLA ARUFE LÓPEZ C.P.A. OMEGA

12 LUISA QUEIRUGA GARCÍA C. PATINAJE RIBEIRA

13 LUCIA RODRIGUEZ ALVAREZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA

14 NURIA RODRÍGUEZ PEÑA C.P.A. BRIÓN

15 LEIRE FRAGA VARELA C.PATINAXE ALQUIMIA

16 IRIA FERRO REY C.P. OROSO

17 MARTA UZAL LOPEZ C.P. OROSO

18 DANIELA SÓÑORA BUSTELO C.P. SARELA

19 CRISTINA RODRIGUEZ PEREZ C.PATINAXE ALQUIMIA

20 ROSALÍA CORBAL VIDAL C.P.A. OMEGA

21 ALEJANDRA NOYA MIGUEL C.P.A. BRIÓN

22 IRIA FERREIRO BARRAL C.PATINAXE ALQUIMIA

23 CLARA CORNES VIAÑO C.P. OROSO

24 MARIA DOMINGUEZ MARIÑO PATINAXE A POBRA

25 RAQUEL SUAREZ FERNÁNDEZ C. PATINAJE RIBEIRA

26 MAR GARCIA BELVER C.PATINAXE ALQUIMIA

27 EVA REY VÁZQUEZ C.P. SARELA

 

NIVEL – 6

1 NEREA CALVELO CEBREIRO C.P. SARELA

2 ANDREA MOROÑO LOMBA C.P.A. BRIÓN

3 CELIA LEMA ALVITE C.P.A. OMEGA

4 NEREA FERNANDEZ PENA ESCOLA LUBIANS

5 PAOLA RODRIGUEZ BLANCO C. PATINAJE RIBEIRA

6 CELIA GÓMEZ CASTRO C.P.A. OMEGA

7 BLANCA ENRIQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA

8 CELTIA LUSTRES ARGIBAY C.P.A. OMEGA

9 ÉRIKA POSE DUARTE C.P. SARELA

10 NOA VARELA CANA C.P.A. OMEGA

11 CLAUDIA BUGALLO NIETO C.P. SARELA

12 CLOE FUSTES SANTIAGO C. PATINAJE RIBEIRA

13 LAURA SEGADE RIOS PATINAXE A POBRA

14 CARMEN PAREDES DEVESA C.P.A. OMEGA

15 ERMITAS FERREIRA CAL CLUB COMPAÑIA DE MARIA

16 PAULA QUEIRUGA GARCIA C. PATINAJE RIBEIRA

17 ALDARA OLVEIRA RIOS PATINAXE A POBRA

18 LUCÍA TOUCEDA PIÑEIRO C.P. SARELA

19 UXÍA RIVEIRO FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

20 NOA LOURO SABIO C.PATINAXE ALQUIMIA

21 GABRIELA LEIS COSTA C.P.A. OMEGA

 

NIVEL – 7

1 ADRIANA CANCELO SOBRINO C.PATINAXE ALQUIMIA

2 NOELA LOIS GOMEZ C.P. OROSO

3 IRENE VÁZQUEZ CALVIÑO C.P.A. OMEGA

4 DANIELLA CARBAJALES PETEIRO C.P.A. BRIÓN

5 CAYETANA PARDIÑO ANDRADE ESCOLA LUBIANS

6 ELVIRA SÁNCHEZ RODRÍGUEZ C.P. AURA

7 LUCIA RODRIGUEZ LAMAS ESCOLA LUBIANS

8 BRAIS LAGO ROMERO C.P. SARELA

9 NOA OUVIÑA CONSTANTINO C.P.A. OMEGA

10 MARIA REY VILLAR ESCOLA LUBIANS

11 CARLA GARCÍA BREA C.P.A. BRIÓN

 

NIVEL – 8

1 UXIA PARADA PRADO C. PATINAJE RIBEIRA

2 MARÍA CAMBA VÁZQUEZ C.P. AURA

3 IRENE CONDE MOURE C.P. SARELA

4 DESIRÉE DOMINGO TRASMONTE CPA EIRIZ

5 PAULA CARRO PÉREZ C.P. AURA

 

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL