IMG-20211007-WA0052

Oct 14

A II fase categoría rexional Coruña-Lugo de patinaxe artístico dispútase este fin de semana en Teo

Este fin de semana disputarase a II fase categoría rexional Coruña-Lugo de patinaxe artístico dispútase este fin de semana no pavillón Os Tilos-Teo, organizado polo CPA Teo.

 

Os horarios serán os seguintes:

HORARIOS
Sábado día 16
MAÑÁ Grupos
10:00 h. – 10:10 h. Contacto Pista (2) Benjamín femenino
10:10 h. – 10:20 h. Contacto Pista (3) Infantil masculino y Cadete masculino
10:20 h. – 10:50 h. Contacto Pista (8+8+7) Alevín femenino
10:50 h. – 11:05 h. Competición Benjamín femenino
11:05 h. – 11:20 h. Competición Infantil masculino y Cadete masculino
11:20 h. – 13:40 h. Competición Alevín femenino
TARDE
16:00 h. – 16:10 h. Contacto Pista (2) Absoluta masculino
16:10 h. – 16:50 h. Contacto Pista (7+6+6+6) Cadete 1o año femenino
16:50 h. – 17:05h. Competición Absoluta masculino
17:05 h. – 19:35 h. Competición Cadete 1o año femenino

Domingo día 17
MAÑÁ Grupos
10:00 h. – 10:20 h. Contacto Pista (5+5) Cadete 2o año femenino
10:20 h. – 11:00 h. Contacto Pista (6+6+5+5) Infantil 2o año femenino
11:00 h. – 12:00 h. Competición Cadete 2o año femenino
12:00 h. – 13:50 h. Competición Infantil 2o año femenino
TARDE
16:00 h. – 16:30 h. Contacto Pista (7+6+6) Infantil 1o año femenino
16:30 h. – 16:50 h. Contacto Pista (6+6) Absoluta femenino
16:50 h. – 18:30 h. Competición Infantil 1o año femenino
18:30 h. – 19:45 h. Competición Absoluta femenino

 

ORDEN DE SALIDA PROGRAMA CORTO

REGIONAL BENJAMÍN FEMENINO

NATALIA VALENTINA VECINO SEIJO C.P. BUXAINA

MARA FEIJO PRENDES C.P.A. ÁGORA

 

REGIONAL ALEVÍN FEMENINO

JULIA TELLA PARAJES C.D.P. BOIRO

AROA CONDE MOURE C.P. SARELA

ALBA IGLESIAS GÓMEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

SILVIA AÑÓN BELLO PATÍN AXEL

CLOE FUESTES SANTIAGO C.P. RIBEIRA

VERA FERNÁNDEZ MARTÍS C.D.P. BOIRO

AINHOA CRESPO IGLESIAS C.P.A. BRIÓN

NOA MÉNDEZ RIVERA PATÍN OROSO

LOLA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

XIANA GARCÍA FERREIROS C.D.P. BOIRO

ANTÍA SÁNCHEZ GARCÍA C.P.A. TEO

SARA MOLINERO DEL RÍO C.P.A. MAXIA

DANIELA BARRAL FARIÑA C.P.A. MAXIA

CELIA TORRES FONTAO C.P. CAMPUS STELLAE

LAURA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

CANDELA GARCÍA IGLESIAS C.P.A. MAXIA

UXURI ETXEPETELEKU FREIRE PATÍN OROSO

SARA MOSQUERA MIGUEZ C.P.A. ÁGORA

ANAHI RAMA BLANCO C.P.A. OMEGA

AROA ROMERO LEIRA C.P. BUXAINA

LUISA QUEIRUGA GARCÍA C.P. RIBEIRA

ADRIANA SEGADE FERNÁNDEZ C.P.A. OMEGA

023 ANDREA DÍAZ LÓPEZ C. PATIART

 

REGIONAL INFANTIL MASCULINO

ORIEL RIVAS PAZOS C.P. COMPOSTELA

DAVID RAMA GARCÍA C.P.A. MAXIA

 

REGIONAL INFANTIL FEMENINO 1º AÑO

CARLA FRAGA GRAIÑO C. PATIART

AINHOA GARCÍA LEMA C.P.A. AURA

IREA GÓMEZ VIEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA

PAULA HERVERA LOZANO C.D. PATÍN BERENGUELA

NAIARA ANTELO REY C.P.A. BRIÓN

LEIRE LOUREIRO DÍAZ PATÍN OROSO

ANTIA CASABELLA CAYAZZO C.P.A. OMEGA

DANIELA MEIRÁS PINTOS PATÍN AXEL

IRIA DEL RÍO LÓPEZ PATÍN NOIA

ALBA MORALES PEDREIRA C.P. ALQUIMIA

VALERIA VALDES CHOREN C.D. TORRES DE ALTAMIRA

PAULA MARTÍNEZ PARRADO C.P. LENDA

NOA MESIAS SANTOS C.P. COMPOSTELA

ALBA LUCÍA SANTAMARÍA GONZÁLEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

DANIELA VILLASENIN FERNÁNDEZ C.P. GALIA

IRIA CAO OUBIÑA C.D. PATÍN BERENGUELA

NAIDA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ C.P.A. ÁGORA

CARMEN CALVELO PÉREZ PATÍN OROSO

JULIA PORTO GARCÍA C.P. GALIA

 

REGIONAL INFANTIL FEMENINO 2º AÑO

ALEJANDRA FERNÁNDEZ CAPELO C.P.A. ÁGORA

MARÍA CASCALLAR GARCÍA C.P. RIBEIRA

ANA SUEIRO REY C.P. RIBEIRA

FLAVIA RODRÍGUEZ RAMOS C.P.A. BRIÓN

CARLA FIGUEIRA OLVEIRA C.P. COMPOSTELA

MARTA CANOSA GARCÍA C.D.P. BOIRO

SORAYA VILLAR AMARELLE C. PATIART

ALICIA RODRÍGUEZ GARCÍA C.P. BUXAINA

YAISA LAGO BAAMEIRO C.P.A. BRIÓN

LIA BLANCO BARCIA PATÍN OROSO

CAROLINA SANZ FLORES C.P. COMPOSTELA

CARLA CASÁS JUSTO C.P. CAMPUS STELLAE

NEREA SIXTO SANTIAGO C.P.A. OMEGA

MARÍA SEGADE LÓPEZ C.D. PATÍN BERENGUELA

LAURA GÓMEZ RODRÍGUEZ C.P.A. X.EIRIZ

ANDREA CENDAL IGLESIAS C.P. GALIA

CARMEN ELENA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

ANDREA BAZARRA DOSIL C.P.A. OMEGA

PAULA REY VALIÑO PATÍN CONXURO

CARME BALSA IGLESIAS PATÍN OROSO

PAULA ANDRADE LÓPEZ C.P.A. BRIÓN

SABELA SOUTO SAAVEDRA C.P.A. MAXIA

 

REGIONAL CADETE MASCULINO

MAURO MILLÁN HERMO PATÍN NOIA

 

REGIONAL CADETE FEMENINO

LUCÍA RODRÍGUEZ LÓPEZ ANCA

 

REGIONAL CADETE FEMENINO 1º AÑO

ANTIA BLANCO VILLAVERDE C.P. SARELA

PAULA MOSQUERA MATO PATÍN OROSO

LUCÍA FORNÍS SENRA PATÍN NOIA

NAIA DOMÍNGUEZ FREIRE PATÍN AXEL

IRENE CALVO SEIJO C.P. BUXAINA

SARA EIRÍS BLANCO PATÍN AXEL

CAROLINA LEMA PIÑEIRO C.P.A. OMEGA

ALBA MILLÁN SANTOS C.D.P. BOIRO

LUCÍA IGLESIAS VILASECO PATÍN OROSO

MENCÍA CHOUZA BARREIRO C.D.P. BOIRO

CARLOTA MARÍA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ PATÍN AXEL

NURIA LAMAS RIAL C.P.A. OMEGA

CLAUDIA VILLAR HERMIDA C.P.A. OMEGA

LUNA CORRAL MUIÑO C.P. GALIA

UXIA FREIRE VILAR PATÍN CONXURO

IRENE ENRÍQUEZ RIVAS C.P.A. OMEGA

CARMEN REY CREO PATÍN NOIA

CARMEN FANDIÑO GONZÁLEZ C.P.A. OMEGA

AINHOA BUJÁN CASTRO C.P. SARELA

MARÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

CIA LÓPEZ LEAL C.P.A. BRIÓN

PAULA MARTÍNEZ FERNÁNDEZ C.P.A. BRIÓN

ANTIA CALVO MIRÁS C.P.A. BRIÓN

 

REGIONAL CADETE FEMENINO 2º AÑO

CELIA PORTO RODRÍGUEZ C.P. SARELA

CARLA GARCÍA CARABAL C.D. PATÍN BERENGUELA

VICTORIA LÓPEZ GARCÍA C.P. LENDA

CARLA SOUTO FIGUEIRA C.P. GALIA

MARINA LAMELO VALLEJO C.P.A. ÁGORA

AIDA FONTICOBA HEDESA C.P. BUXAINA

BELÉN AGUILAR FERNÁNDEZ C.P. BUXAINA

UXIA RAMOS ALDREY C.P.A. OMEGA

NOA FERNÁNDEZ RÚA C.P.A. X.EIRIZ

ALBA VALLADARES ALONSO C.P. SARELA

 

REGIONAL ABSOLUTA MASCULINA

CARLO SIGNIORINI COTO C.P.A. ÁGORA

RODRIGO VIDAL CEREIJO C.P. COMPOSTELA

 

REGIONAL ABSOLUTA FEMENINA

PILAR FERREIRO VILLAVERDE C.P. GALIA

ALEXIA MALLO CASANOVAS C.P.A. MAXIA

IRENE SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA

PATRICIA SANZ FLOREZ C.P. COMPOSTELA

PAULA CORNES VIAÑO PATÍN OROSO

PAULA SANTOS PENA C.P. SARELA

LUCÍA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ PATÍN OROSO

MARÍA ROMERO GARCÍA PATÍN OROSO

ALEJANDRA CALVO GARCÍA C.P.A. OMEGA

CAMILA FABREGUES LÓPEZ C.P. BUXAINA

CLARA CARRIL BODELÓN C.P.A. BRIÓN

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL