PROTOCOLO SINISTRO ASISA
PROTOCOLO SINISTRO AXA
APP FGP
ELECCIONES FGP 2022
ELECCIONES FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE
III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (11) copia

Oct 19

Resultados da III Fase de Niveis 1 a 3 Coruña Norte disputada o fin de semana en Malpica

Este fin de semana disputouse a III Fase de Niveis 1 a 3 Coruña Norte de Patinaxe Artística este fin de semana, no pavillón de Malpica, organizada polo C. Patín Velúa.

 

Os resultados foron os seguintes:
NIVEL – 1
1 DANIELA SUAREZ GARCIA C PATIN AS PONTES APTO
2 SARA SANTALLA GONZALEZ C PATIN AS PONTES APTO
3 ALBA SUAREZ GARCIA C PATIN AS PONTES APTO
4 LAURA RIVERA CASTRO C PATIN AS PONTES APTO
5 DANA SOFÍA CABALEIRO DÍAZ C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
6 YASHIRA RODRIGUEZ VIVANCO C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
7 VALENTINA SUÁREZ ORDÓÑEZ C. PATIN VELUA APTO
8 CANDELA LEMA CHOUCIÑO C. PATIN VELUA APTO
9 CLARA VILLAVERDE MARIÑO C. PATIN VELUA APTO
10 GABRIELA GAYÁ MATARRANZ C.P. LENDA APTO
11 ASHA HERNÁNDEZ DOPICO C.P. LENDA APTO
12 LOLA GURDIEL PICO C.P. LENDA APTO
13 LUCÍA FRAGOSO SÁNCHEZ C.P. LENDA APTO
14 CARMEN GOMEZ MOSQUERA C.PATINAXE ALQUIMIA APTO
15 MARÍA VAZQUEZ RODRIGUEZ C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
16 BELÉN DIAZ DIAZ C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
17 DANIA BLANCO RODRÍGUEZ C. PATIN VELUA NON APTO
18 ALBA BARRAL NÚÑEZ C.P. LENDA NON APTO
19 AINHOA HERMIDA VALDÉS C.P. LENDA NON APTO
20 LARA MONTERO RODRÍGUEZ C.P. LENDA NON APTO
21 LÍA GARCÍA CASTRO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
22 NEREA HEROSA VÁZQUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
23 ESTELA LOZANO BOLAÑO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
24 ELISA IGLESIAS GONZÁLEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
25 NOA DEL CARMEN IGLESIAS GONZÁLEZ C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
26 NOA REGUEIRA MEIJIDE C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
NIVEL – 2
1 VALENTINA VAZQUEZ PUENTES C PATIN AS PONTES APTO
2 DANIELA MANRESA URUEÑA C PATIN AS PONTES APTO
3 EMMA GONZALEZ BELLAS C PATIN AS PONTES APTO
4 ANGELA PENA PRIETO C PATIN AS PONTES APTO
5 ALEJANDRO CABALEIRO FOJO C PATIN AS PONTES APTO
6 NOEMA LOPEZ MARTINEZ C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
7 UXÍA ASTRAY MATA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
8 DANIELA ARES VÁZQUEZ C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
9 ANTÍA LOPEZ MOSQUERA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
10 MARTINA CHOUCIÑO VARELA C. PATIN VELUA APTO
11 ANTÍA CASTRO LÓPEZ C. PATIN VELUA APTO
12 BLANCA BREA CARRO C.P.A. INERCIA APTO
13 VICTORIA PRIETO FRAGA C.P.A. INERCIA APTO
14 PAULA MOURENTE MIRAZ C.P.A. INERCIA APTO
15 MARÍA MONTERO MÉNDEZ C.P.A. INERCIA APTO
16 VEGA DÍAZ LÓPEZ C.P.A. INERCIA APTO
17 NICO GAREA VAZQUEZ C.PATINAXE ALQUIMIA APTO
18 JIMENA RUMBO VILLAR C.PATINAXE ALQUIMIA APTO
19 BERTA ANEIROS YAÑEZ CPA EIRIZ APTO
20 ZAIRA ACOSTA DA SILVA C PATIN AS PONTES NON APTO
21 ADRIANA VILABOY URUEÑA C PATIN AS PONTES NON APTO
22 PAULA AGRELO ROMAR C. PATIN VELUA NON APTO
23 ANA PÉREZ CAMBRE C. PATIN VELUA NON APTO
24 LOLA CORRAL RODRÍGUEZ C.P. LENDA NON APTO
25 RITA HASNOOT GARCÍA C.P.A. INERCIA NON APTO
26 LAURA VARELA BLANCO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
27 UXÍA BUDIÑO PREGO C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO
NIVEL – 3
1 ICIA ASENJO LÓPEZ C PATIN AS PONTES APTO
2 LARA MIRAD COIRA C PATIN AS PONTES APTO
3 JULIAN PICO RIVERA C PATIN AS PONTES APTO
4 CARLOTA SOTO DÍAZ C PATIN AS PONTES APTO
5 CARLOTA LEAL CARBALLEIRA C PATIN AS PONTES APTO
6 ANXO CRENDE MEIZOSO C PATIN AS PONTES APTO
7 LUCÍA PEREIRA MONTERO C PATIN AS PONTES APTO
8 MARTINA GARCÍA PAZ C PATIN AS PONTES APTO
9 SOFÍA VARELA NOVOA C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
10 ICIA TOUZA PEDRE C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
11 ALBA LUCÍA AIRA ABELLÓN C. DEPORTIVO FERVELLO APTO
12 ANTÍA PÉREZ TRIGO C. PATIN VELUA APTO
13 IRIA DE LA FUENTE DÍAZ C.P. LENDA APTO
14 SOPHIA NAVEIRA MÉNDEZ C.P. LENDA APTO
15 ALBA PÉREZ VÁZQUEZ C.P. LENDA APTO
16 IRENE GARCÍA MARTÍNEZ C.P.A. INERCIA APTO
17 ALBA SECO CASAL C.P.A. INERCIA APTO
18 NOA AÑON CROQUES C. DEPORTIVO FERVELLO NON APTO
19 CARLA COUTO SANTALLA C.P.A. INERCIA NON APTO
20 PAULA CEBREIRO CARBALLO C.P.A. INERCIA NON APTO
NIVEL – 1
1 LUCÍA CAZÁS GIAO C.P. AURA APTO
2 ELENA MONTESINO MONTERO C.P.A. BRINCADEIRA APTO
3 DANA MALLO VARELA C.P.CONXURO A LARACHA APTO
4 UMA EIRÍS FERREIRO ESCOLA LUBIANS APTO
5 IRIS RODRÍGUEZ MARTÍNEZ ESCOLA LUBIANS APTO
6 AINARA SÁNCHEZ JUNCAL C. PATIART CORISTANCO NON APTO
7 SABELA COLLAZO RODRIGUEZ C. PATIART CORISTANCO NON APTO
8 JULIA LÓPEZ BELLO C. PATIART CORISTANCO NON APTO
9 NOA MALLO VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
10 ANTÍA TUSET VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
11 LAURA CALVO VAZQUEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
12 MAIRA LANDEIRA BELLO C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
13 XULIA LINARES SEXTO C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
14 CARMEN GARCÍA FERNÁNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
NIVEL – 2
1 NEREA PÉREZ MUÑOZ C. PATIART CORISTANCO APTO
2 ALICIA SUAREZ BOIRO C.P.A. BRINCADEIRA APTO
3 LIDIA BUDIÑO GARCIA C.P.A. BRINCADEIRA APTO
4 ADA MARTINEZ OUTES C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
5 SHAILA ARES RODRIGUEZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
6 SARA COTELO CARRILLO C.PATIN AXEL APTO
7 JULIA COTELO RODRIGUEZ ESCOLA LUBIANS APTO
8 UXIA LAMAS MARQUEZ ESCOLA LUBIANS APTO
9 CLAUDIA CAMPOS TARRIO ESCOLA LUBIANS APTO
10 LUCÍA PÉREZ COTELO ESCOLA LUBIANS APTO
11 CELTIA NEIRA GARCÍA PATÍN ENXEBRE APTO
12 CARLA FIUZA CAAMAÑO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
13 LUCIA GARCÍA FERNÁNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
NIVEL – 3
1 NATALIA MARTINEZ LISTA C. PATIART CORISTANCO APTO
2 CLAUDIA BAÑA RODRIGUEZ C. PATIART CORISTANCO APTO
3 ANDREA BARCIA MÉNDEZ C. PATIART CORISTANCO APTO
4 UXÍA LÓPEZ REBOREDO C.P. AURA APTO
5 CLAUDIA BLANCO CASAL C.P. AURA APTO
6 CRISTINA RODRIGUEZ AGUIAR C.P.A. BRINCADEIRA APTO
7 CRISTINA LOPEZ VAZQUEZ C.P.A. BRINCADEIRA APTO
8 LEYRE ENRIQUEZ LOPEZ C.P.A. BRINCADEIRA APTO
9 IRENE FERNANDEZ CAPELO C.P.A. COSTA DA MORTE APTO
10 DANIELA POSE MÉNDEZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
11 MIA MUÑIZ VARELA C.P.CONXURO A LARACHA APTO
12 AROA ROJO PEREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO
13 VALERIA CASTRO FUENTES ESCOLA LUBIANS APTO
14 SARA ABEAL FERNANDEZ PATÍN ENXEBRE APTO
15 YANIRA VILAR SOTELO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
16 ANTIA VILELA FERNANDEZ C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
17 LUCIA RAMA CASTRO C.P.A. COSTA DA MORTE NON APTO
18 LUCIA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
19 SOFÍA BELLO RODRIGUEZ C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
20 CANDELA TUSET VARELA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO
21 PAOLA LOPEZ MOURE PATÍN ENXEBRE NON APTO

 

III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (1) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (2) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (3) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (4) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (5) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (6) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (7) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (8) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (9) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (10) III Fase Niveis 1-3 Coruña Norte (11)

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL