Cartel II Fase Niveles 4-10 Pontevedra

Oct 04

Resultados da II Fase de Niveis 4 a 10 Pontevedra disputada este fin de semana no pavillón Óscar Pereiro

O pasado fin de semana disputouse a II Fase de Niveis 4 a 10 Pontevedra no Municipal Óscar Pereiro, organizado polo C. Rosaleira Mos.

Os resultados foron os seguintes:

NIVEL – 4

1 TUMBEIRO FERNANDEZ CARLA AEHDE APTO

2 FERNANDEZ ACUÑA LARA PA SALCEDA –

3 PÉREZ OLIVEIRA LUNA AEHDE NON APTO

4 REGUEIRO VUELTA LUNA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

5 ALONSO VILLAR NOA EL OLIVO APTO

6 VEIGA FERNANDEZ XABI PA SALCEDA –

7 RODRIGUEZ NUÑEZ SARAY C.P. ARTISTICO LUAR –

8 ALONSO MARTINEZ IRENE C.P.A. CORUXO APTO

9 BUGARIN GONZALEZ ALOIA C.P. ARTISTICO LUAR –

10 IBAÑEZ PINTOS DANIELLA EL OLIVO NON APTO

11 ALONSO MARTINEZ MARA EL OLIVO APTO

12 TUMBEIRO FERNÁNDEZ PAULA AEHDE APTO

13 RIVERA COMESAÑA NORMA PA SALCEDA APTO

14 LÓPEZ GONZÁLEZ SARA AEHDE NON APTO

15 CASTRO FERNANDEZ XIANA AEHDE NON APTO

16 SORIA ASOREY MIREYA AEHDE APTO

17 IGLESIAS FERNÁNDEZ IRIA CP BALAIDOS NON APTO

18 DOMINGUEZ MARTINEZ AINHOA C.D. EIXO GONDOMAR APTO

19 PEREZ MOSQUERA MAURO CLUB ANFORA NON APTO

20 BAZ RODRIGUEZ ESTELA C.D. EIXO GONDOMAR NON APTO

21 PEREZ CHOREN OSCAR EL OLIVO APTO

22 GALLEGO RODRIGUEZ CAROLINA EL OLIVO APTO

 

NIVEL – 5

1 VILAR CARREIRA SARA C. CASTRELOS P.A. APTO

2 RODAL MONTEAGUDO NOA C.P.A. CORUXO NON APTO

3 LAGE SOTO NOA C.E. ROSALÍA NON APTO

4 MENOR REGUEIRA SOFÍA C.D. OURELA NON APTO

5 OREJUELA GONZALEZ FATIMA CLUB ANFORA APTO

6 FERNANDEZ COSTAS NATALIA EL OLIVO –

7 GARCÍA ALONSO CARLA C.E. ROSALÍA APTO

8 QUINTAS ALONSO MARTINA C.D. OURELA NON APTO

9 BERNARDEZ SEOANE LEYRE CLUB ANFORA APTO

10 RAMOS PAZ IRIA C. CASTRELOS P.A. NON APTO

11 DOVAL CASTRO CARLA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO

12 MUÑIZ COSTAS LIA EL OLIVO NON APTO

13 CASTRO SANTISO CARMEN C.P. ARTISTICO LUAR APTO

14 TABOAS TABOAS ALBA C.P. ARTISTICO LUAR APTO

15 GONZALEZ COUÑAGO DANIELA C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO

16 ROBOA MARTINEZ YASMIN CLUB ANFORA APTO

17 MARTINEZ BERNARDEZ ARIADNA CLUB ANFORA NON APTO

18 MARTÍN VILLAVERDE PAULA CP BALAIDOS APTO

19 MANGANA PÉREZ VEGA C.D. OURELA NON APTO

20 RODRIGUEZ SOUTO SARA EL OLIVO APTO

21 GONZALEZ REY LARA PA SALCEDA NON APTO

22 DOALLO DEVESA NOELA C.D. OURELA –

 

NIVEL – 6

1 RODRIGUEZ GONZALEZ AROA CLUB ANFORA NON APTO

2 VÁZQUEZ VELASCO ALDARA C.D. OURELA APTO

3 GÓMEZ GÓMEZ SANDRA C.D. OURELA APTO

4 SOLA CARRERA MAITE C.P. ARTISTICO LUAR –

5 MOLDES GONZALEZ PAULA CLUB ANFORA NON APTO

6 DURAN GALLAGA LEIRE C.P. ARTISTICO LUAR –

7 ABELENDA ALONSO LARA C. CASTRELOS P.A. NON APTO

8 LEMOS MUÑOZ MARTA PA SALCEDA NON APTO

9 PORTO DURÁN NAIA C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO

10 VIEIRA GONZÁLEZ ADRIANA C.D. OURELA APTO

11 ALVAREZ CARRERA ZAIRA EL OLIVO APTO

12 LAGE SOTO ZOE C.E. ROSALÍA NON APTO

13 PEREZ PERALES ALBA CLUB ANFORA NON APTO

14 CARIDE PIÑEIRO NOA CLUB ANFORA APTO

 

NIVEL – 7

1 GANDARA ARA LUCIA PA SALCEDA APTO

2 GONZALEZ TERLEIRO ALBA C. CASTRELOS P.A. NON APTO

3 BOULLOSA PEREZ LIDIA PA SALCEDA APTO

4 DA SILVA FERREIRO ANA MARIA C.P. ARTISTICO LUAR –

5 ALVAREZ FERNANDEZ SABELA C.P.A. CORUXO APTO

6 PORCEL PÉREZ NOA C.E. ROSALÍA NON APTO

 

 

NIVEL – 4

1 GONZALEZ ALONSO ESTELA C.PATIN PORRIÑO APTO

2 QUINTERO RODRÍGUEZ CANDELA C.P.A. SALVATERRA APTO

3 COSTAS BRUNO LILIA C.A.R.P.A APTO

4 MOREIRA BLANCO CLAUDIA C.PATIN PORRIÑO APTO

5 FERNÁNDEZ GONÇALVES UXÍA C.P.A. SALVATERRA APTO

6 BLANCO FERNANDEZ DANIELA C.PATIN PORRIÑO –

7 SAEZ VILA EMMA C.PATIN PORRIÑO APTO

8 QUINTEIRO FERNANDEZ ALBA C.P.A. SALVATERRA NON APTO

9 MARTINEZ IGLESIAS CARLA C.PATIN PORRIÑO APTO

10 FEIJÓO GONZALEZ LUCÍA C.PATIN PORRIÑO APTO

11 CAMPOS VALCÁRCEL NATALIA CP A ESTRADA NON APTO

 

NIVEL – 5

1 DEL PINO DE LA TORRE LAURA C.PATIN VAGALUME APTO

2 HERNANDEZ FILGUEIRA UXIA C.PATIN VAGALUME NON APTO

3 LOPEZ TIELAS NEREA C.PATIN PORRIÑO APTO

4 MARTINEZ CONDE CARLA C.PATIN VAGALUME APTO

5 PEREZ FONTANEDA JIMENA C.PATIN PORRIÑO NON APTO

6 FERNANDEZ REY ANTIA C.A.R.P.A NON APTO

7 PORTELA MOREIRA LAURA C.PATIN PORRIÑO APTO

8 TEIXEIRA GARRIDO NAHIA C.A.R.P.A NON APTO

9 GIL CAMPELOS IRIA C.PATIN VAGALUME APTO

10 GUISANDE CABALEIRO CARLA C.P.A. VALLADARES APTO

11 ROMERO YAÑEZ UXÍA C.A.R.P.A APTO

 

NIVEL – 6

1 BARREIRO RODRIGUEZ MARINA C.PATIN VAGALUME –

2 MUIÑOS ALEJOS LUCIA C.PATIN VAGALUME APTO

3 CALVIÑO RODRIGUEZ DIANA C.PATIN PORRIÑO APTO

4 RODRÍGUEZ GARCÍA MARA C.P.A. VALLADARES –

5 EDREIRA RODRÍGUEZ CARLA C.P.A. SALVATERRA NON APTO

6 LAMAS LAMAS AINHOA C.A.R.P.A NON APTO

7 MATA ÁLVAREZ ALEXIA C.P.A. SALVATERRA APTO

8 VAZ CONDE LUCIA C.PATIN PORRIÑO APTO

9 SOLLA GIL IRIA C.P.A. SALVATERRA NON APTO

10 PEQUEÑO SUEIRO CANDELA C.PATIN VAGALUME NON APTO

 

NIVEL – 7

1 PRESA PEREZ ALDARA C.PATIN PORRIÑO NON APTO

2 GONZÁLEZ PIÑEIRO TALÍA C.P.A. VALLADARES APTO

3 GANDARA VIEITO IRIA C.PATIN PORRIÑO NON APTO

4 LÓPEZ PECHERSKY BIANCA C.P.A. SALVATERRA APTO

5 ABREU ALVES JULIA C.A.R.P.A APTO

6 GARCÍA SALGUEIRO ALOIA C.P.A. VALLADARES NON APTO

7 MARTÍNEZ SIO SARA C.P.A. SALVATERRA NON APTO

8 DAVILA ÁLVAREZ SARA C.P.A. SALVATERRA APTO

9 LOSADA LEDO SARA C.PATIN PORRIÑO APTO

10 GRANDA VELASCO MARUXA C.PATIN VAGALUME APTO

 

NIVEL – 8

1 BARCIELA NOGUEIRA NAIARA C.A.R.P.A APTO

2 MATA ÁLVAREZ SABELA C.P.A. SALVATERRA –

3 MUÑOZ VAZQUEZ DANIELA C.PATIN PORRIÑO NON APTO

4 RODRIGUEZ CASTELO LUCIA C.P.A. ROSALEIRA MOS APTO

5 GARCÍA SALGUEIRO GRETA C.P.A. VALLADARES NON APTO

6 SILVA PEREIRA LAURA C.P.A. RIBEX APTO

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL