II Fase 4-10 Coruña (3)

Oct 04

Resultados da II Fase de Niveis 4 a 10 Coruña Norte e Sur no Municipal de Bertamiráns

O pasado sábado 2 de outubro disputouse na II Fase de Niveis 4 a 10 Coruña Norte e Sur no Municipal de Bertamiráns, organizado polo CP Sarela.

 

Os resultados foron os seguintes:

 

NIVEL – 4

Resultados

1

EMMA RAMA FELIPEZ

C. PATIART CORISTANCO

APTO

2

VALERIA FERNÁNDEZ ESTEVEZ

C. PATINAJE RIBEIRA

APTO

3

ENARA FACHADO FIGUEIRA

C.D. PATÍN BERENGUELA

APTO

4

XIANA NOYA HERMIDA

C.D. PATÍN BERENGUELA

APTO

5

MARTA FAGIN LODEIRO

C.D. PATÍN BERENGUELA

APTO

6

LIA ALCALDE PATIÑO

C.D.P. BOIRO

APTO

7

ALBA ESPAÑA BLANCO

C.D.P. BOIRO

APTO

8

PAULA DIESTE GONZÁLEZ

C.D.P. BOIRO

APTO

9

LUCÍA SÁNCHEZ VARELA

C.D.P. BOIRO

APTO

10

ENRIQUE LÓPEZ-CANTARERO GONZÁLEZ-VI

LCL.APM. AILURA

APTO

11

LUCÍA PÉREZ AMBRÓS

C.P. AURA

APTO

12

SABELA VAZQUEZ SALGADO

C.P. OROSO

APTO

13

LAURA ARES TAJES

C.P. OROSO

APTO

14

ALMA MARTINEZ GULLUSCIO

C.P. OROSO

APTO

15

INES BOTELLA RODRIGUEZ

C.P. OROSO

APTO

16

ANDREA PENA RIVERA

C.P. OROSO

APTO

17

AROA ANDRES RODRIGUEZ

C.P. OROSO

APTO

18

XIMENA DELGADO-GAMBINO LÓPEZ

C.P. SARELA

APTO

19

UXÍA OTERO FERNÁNDEZ

C.P. SARELA

APTO

20

JULIA AGRA RODRÍGUEZ

C.P.A. OMEGA

APTO

21

CRISTINA VALIENTE EIROA

C.P.CONXURO A LARACHA

APTO

22

CECILIA MARTIN IGLESIAS

C.PATIN AXEL

APTO

23

LORENA LOZANO VAZQUEZ

CD TORRES DE ALTAMIRA

APTO

24

SARA CASAL CASTRO

CPA EIRIZ

APTO

25

SANDRA LAGO OTERO

CPA EIRIZ

APTO

26

SARA SANTOS SEIJAS

CPA TEO

APTO

27

CELIA FERNANDEZ MONTERO

ESCOLA LUBIANS

APTO

28

MARA RODRIGUEZ GARDA

ESCOLA LUBIANS

APTO

29

IRIA SERRALVO MAYO

NOIA PATÍN

APTO

30

ANTÍA ÁLVAREZ BARDANCA

C. PATIART CORISTANCO

NON APTO

31

LARA SUÁREZ ANTONIO

C. PATIART CORISTANCO

NON APTO

32

CAROLINA BARREIRO GARCIA

C.D. PATÍN BERENGUELA

NON APTO

33

ALAN LÓPEZ SAYANS

C.D.P. BOIRO

NON APTO

34

ARÁNZAZU RAMALLO ARES

C.P. LENDA

NON APTO

35

IRENE SANTOS SÁNCHEZ

C.P. LENDA

NON APTO

36

NADIA CRESPO PENA

C.P. OROSO

NON APTO

37

ALICIA FERNANDEZ FUENTES

C.P. OROSO

NON APTO

38

ALEXANDRA VIGO RODRIGUEZ

C.P. OROSO

NON APTO

39

ANDREA BERMÚDEZ FERNÁNDEZ

C.P. OROSO

NON APTO

40

LUCÍA RODRÍGUEZ PEÑA

C.P.A. BRIÓN

NON APTO

41

CARLA SANTÍN AÑON

C.P.CONXURO A LARACHA

NON APTO

42

IRENE NOCEDA PARDEIRO

C.PATINAXE ALQUIMIA

NON APTO

43

GORETTI SAIZ BRIONES

CLUB COMPAÑIA DE MARIA

NON APTO

44 PAULA BUYO REY CPA EIRIZ NON APTO

45 ESTRELA RONG REI PENA CPA EIRIZ NON APTO

46 FABIOLA MARTÍNEZ FIGUEROA CPA TEO NON APTO

 

NIVEL – 5

1 LUISA QUEIRUGA GARCÍA C. PATINAJE RIBEIRA APTO

2 CARLA ROMAY SANTOS C.D.P. BOIRO APTO

3 CARLA OUTEIRAL ROMERO C.D.P. BOIRO APTO

4 MARINA CAÑESTRO MIRANDA C.D.P. BOIRO APTO

5 ALBA CES DEL RIO C.D.P. BOIRO APTO

6 BIANCA CIBEIRA SANTOS C.D.P. BOIRO APTO

7 EVA VILARIÑO ASTRAY C.P. LENDA APTO

8 EMMA PÉREZ FREIRE C.P. LENDA APTO

9 CLARA SEGRET VARELA C.P. LENDA APTO

10 CLAUDIA CORZO AGRA C.P. LENDA APTO

11 INES DE LA FUENTE DÍAZ C.P. LENDA APTO

12 ALICIA RIVAS PIÑÓN C.P. LENDA APTO

13 MARIA BALO BUIDE C.P. OROSO APTO

14 IRIA FERRO REY C.P. OROSO APTO

15 CLARA CORNES VIAÑO C.P. OROSO APTO

16 JULIA PAIS MARTÍNEZ C.P. SARELA APTO

17 PAULA GACIÑO DIOS C.P. SARELA APTO

18 ARA LAGO ROMERO C.P. SARELA APTO

19 IRIA PIÑEIRO SANDE C.P. SARELA APTO

20 DANIELA SÓÑORA BUSTELO C.P. SARELA APTO

21 IRIA MUNÍN CARAMÉS C.P.A. ÁGORA APTO

22 ALBA GARCÍA BREA C.P.A. BRIÓN APTO

23 NURIA RODRÍGUEZ PEÑA C.P.A. BRIÓN APTO

24 CARLA ARUFE LÓPEZ C.P.A. OMEGA APTO

25 ROSALÍA CORBAL VIDAL C.P.A. OMEGA APTO

26 CLAUDIA BUÑO FUENTES C.P.CONXURO A LARACHA APTO

27 LOLA COLLAZO COUTO C.P.CONXURO A LARACHA APTO

28 LARA LOSADA SUAREZ C.P.CONXURO A LARACHA APTO

29 MARCOS VAZQUEZ POMBO C.PATIN AXEL APTO

30 IRIA CALVETE VERGARA C.PATIN AXEL APTO

31 PAULA CANOSA CEDEIRA C.PATIN AXEL APTO

32 NEREA ESPARZA VILLAVERDE C.PATIN AXEL APTO

33 CRISTINA RODRIGUEZ PEREZ C.PATINAXE ALQUIMIA APTO

34 NOA ABELENDA CASTRO CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

35 ALICIA LOPEZ SERRANO CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

36 CLAUDIA SANCHEZ BODELON CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

37 LUCIA RODRIGUEZ ALVAREZ CLUB COMPAÑIA DE MARIA APTO

38 CARLA GERPE PORCEL NOIA PATÍN APTO

39 ANTÍA LADO POUSO NOIA PATÍN APTO

40 RAQUEL SUAREZ FERNÁNDEZ C. PATINAJE RIBEIRA NON APTO

41 LAURA FAGIN LODEIRO C.D. PATÍN BERENGUELA NON APTO

42 NEREA PIÑEIRO BOUZÓN C.D.P. BOIRO NON APTO

43 NOA SANTAMARÍA CASTRELO C.D.P. BOIRO NON APTO

44 SARA SANTOS SÁNCHEZ C.P. LENDA NON APTO

45 MARTA UZAL LOPEZ C.P. OROSO NON APTO

46 EVA REY VÁZQUEZ C.P. SARELA NON APTO

47 LUCÍA ENRÍQUEZ RODRÍGUEZ C.P.A. OMEGA NON APTO

48 MONICA INSUA TORRALBA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

49 LEIRE FRAGA VARELA C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO

50 IRIA FERREIRO BARRAL C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO

51 MAR GARCIA BELVER C.PATINAXE ALQUIMIA NON APTO

52 UXÍA QUEIRUGA DÍEZ NOIA PATÍN NON APTO

53 MARIA DOMINGUEZ MARIÑO PATINAXE A POBRA NON APTO

NIVEL – 6

1 CLAUDIA SÓÑORA CASTRO C.D.P. BOIRO APTO

2 XIANA ALCALDE PATIÑO C.D.P. BOIRO APTO

3 AMELIA VAZQUEZ GÓMEZ C.PATIN AXEL APTO

4 SABELA DE BARROS VEGA C.PATIN AXEL APTO

5 JULIA RAMA GONZALEZ CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

6 ALICIA DIEGUEZ CURROS CD TORRES DE ALTAMIRA APTO

7 CAROLINA MARTÍNEZ FIGUEROA CPA TEO APTO

8 PAULA FERNÁNDEZ NOGUEIRA CPA TEO APTO

9 MANUEL VIDAL SANTOS C.D.P. BOIRO NON APTO

10 NEREA VÁZQUEZ MATO C.D.P. BOIRO NON APTO

11 LUCIA DIESTE GONZÁLEZ C.D.P. BOIRO NON APTO

12 EVA GARRIDO RAMOS C.P. LENDA NON APTO

13 AITANA SANTAMARÍA MAZORRA C.P. LENDA NON APTO

14 LUCÍA IGLESIAS FARIÑA C.P. LENDA NON APTO

15 NAYARA GONZÁLEZ CARRO C.P. LENDA NON APTO

16 AFRICA RODRIGUEZ NAYA C.P.CONXURO A LARACHA NON APTO

17 NOAH GARCIA VARELA C.PATIN AXEL NON APTO

18 ALBA ROMERO PEREIRA CD TORRES DE ALTAMIRA NON APTO

19 AROA PAZOS RODRÍGUEZ CPA TEO NON APTO

20 NURIA VEJO BUSTELO CPA TEO NON APTO

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL