porriño

Oct 19

Resultados da II fase categoría rexional Pontevedra-Ourense de patinaxe artístico

Este fin de semana disputouse a II fase categoría rexional Pontevedra-Ourense de patinaxe artístico no pavillón Municipal de Porriño organizado polo CP Patín Porriño.

Os resultados foron os seguintes:

PONTEVEDRA

BENJAMÍN FEMININO 

ANTÍA AIRA ALONSO AREALONGA

SABINA GÓMEZ VALLEJO AREALONGA CHAPELA

CLARA PÉREZ ALONSO AREALONGA CHAPELA

 

CADETE MASCULINO

HUGO COSTAS LEDO C.P.A. SALVATERRA

 

CADETE FEMININO

NOA QUEREIZAETA FERNÁNDEZ PATÍN VAGALUME

CARLA HERNANDEZ FILGUEIRA PATÍN VAGALUME

DUBRA OUTEIRO VEIGA C.P.A. CONDADO

LORENA RODRIGUEZ DÍAZ EL OLIVO

ALICIA GÓMEZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

IDAIRA LÓPEZ GONZÁLEZ C.P.A. SALVATERRA

PAULA PÉREZ SUÁREZ C.P.A. LUAR

CANDELA FERREIRA NIETO P.A. SALCEDA

MARÍA MARTÍNEZ TORÍO CASTRELOS

CARLA OTERO GONZÁLEZ PATÍN PORRIÑO

NEFERET FAYA PIÑEIRO C.P.A. LUAR

MARÍA DE SAA SIMÓN C.P.A. CONDADO

ZOE GARCÍA ÁLVAREZ C.P.A. CONDADO

 

INFANTIL FEMININO

RUTH GONZÁLEZ ALONSO C.P.A. CONDADO

CARLOTA PÉREZ MARTÍNEZ C.P.A. SALVATERRA

ADRIANA COMESAÑA RODRÍGUEZ C.P.A. GONDOMAR

NOA GONZÁLEZ SOMOZA C.P.A. SOUTOMAIOR

NOA CRESPO SAYAR PATÍN VAGALUME

LEIRE FERNÁNDEZ MORALES C.P. ARTISTICO LUAR

KARLA MORAIS MARTÍNEZ C.P.A. RIBEX

GRETA OTERO NOGUEIRA C.P. ARTISTICO LUAR

ALEJANDRA ESTÉVEZ LORENZO C.P.A. SALVATERRA

INÉS ÁLVAREZ MURILLO C.P.A. SALVATERRA

LUCÍA HIDALGO MASSÓ C.P.A. VALLADARES

INÉS FERNÁNDEZ MARTÍNEZ PATÍN

EVA LEMOS CRESPO C.P.A. CONDADO

SARA SANTOS FERNÁNDEZ AREALONGA

ANDREA LAMAS REY C.P. BALAIDOS

CANDELA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA

CANDELA ESTÉVEZ LORENZO C.P.A. SALVATERRA

 

OURENSE

INFANTIL FEMININO

PAULA LAHOZ SABURIDO C.D. OURELA

 

PONTEVEDRA

ABSOLUTA FEMININA

NEREA PIÑEIRO PARDELLAS C.P.A. SALVATERRA

ALBA BOUZÓN ÁLVAREZ C.P.A. SOUTOMAIOR

NOELIA PÉREZ DAVILA C.P.A. AREALONGA CHAPELA

PAULA RIAL PAZ EL OLIVO

ANDREA CAMPOS DÍAZ C.P.A. VALLADARES

LUCÍA CASTROSEIROS VILA CASTRELOS P.A.

LUCIA SOTO GROBA C.P.A. CONDADO

 

ALEVÍN MASCULINO

ARTAI GARCÍA RODRÍGUEZ C.P.A. CORUXO

 

OURENSE

ALEVÍN FEMININO

UXÍA LAMAS LAMAS AEHDE

 

PONTEVEDRA

ALEVÍN FEMININO

NOA SILVA GONZÁLEZ C.P.A. AREALONGA CHAPELA

ANXELA SEOANE REQUERA C.P.A. SOUTOMAIOR

NOA DURÁN VILA C.P.A. VALLADARES

ELIA PIRES PÉREZ C.P.A. VALLADARES

SARAY MISA PÉREZ C.P.A. SOUTOMAIOR

SARA GONZÁLEZ CARNEIRO C.P.A. CONDADO

ANTIA ALONSO MALVIDO ÁNFORA P.A.

CARLOTA NEIRA PAZOS C.P.A. SOUTOMAIOR

CAYETANA PÉREZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

JUDITH AIRA AFONSO C.P. BOLBORETA REDONDELA

NAIA BUJÁN GONZÁLEZ C.P. BOLBORETA REDONDELA

LUJAN CRESPO GAMEZ C.P.A. SOUTOMAIOR

CARLA GÓMEZ FERNÁNDEZ PATÍN PORRIÑO

 

porriño porriño2 porriño3 porriño4

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL