IMG_4406

Abr 26

Resultados da fase de Niveis 4 ó 10 de Pontevedra celebrada no pavillón Cándido Carrera

Este fin de semana tuvo lugar no pavillón Cándido Carrera, organizado polo CPA Salvaterra, a Fase de Niveis 4 ó 10 Pontevedra de patinaxe artística.

 

Os resultados da proba foron os seguintes:

NIVEL 4

1 LUNA PÉREZ OLIVEIRA AEHDE APTO
2 SARA LÓPEZ GONZÁLEZ AEHDE APTO
3 CLAUDIA SIERO TORRES AEHDE APTO
4 INÉS QUINTILLAN GIL AREALONGA CHAPELA APTO
5 LUCIA SANTERVÁS ACUÑA AREALONGA CHAPELA APTO
6 IRIA MARTINEZ TORÍO C. CASTRELOS P.A. APTO
7 CANDELA CARBALLO ÁLVAREZ C. CASTRELOS P.A. APTO
8 IZAN MONTESINOS POSE C.A.R.P.A APTO
9 LEIRE MONTESINOS POSE C.A.R.P.A APTO
10 SARA GONZALEZ VEIGA C.A.R.P.A APTO
11 CATALINA ISABEL FERNÁNDEZ YÁÑEZ C.A.R.P.A APTO
12 JULIA CANDELA PEREZ SANCHEZ C.A.R.P.A APTO
13 AROA GONZALEZ PEREZ C.A.R.P.A APTO
14 LEIRE PORTO RODRIGUEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO
15 SARAY RODRIGUEZ NUÑEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO
16 AHINARA RODRIGUEZ NUÑEZ C.P. ARTISTICO LUAR APTO
17 SOFÍA DARROZA VILLAR C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO
18 YARA DOURAL PEREIRA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO
19 ANA ALVAREZ ALVAREZ C.P.A. CONDADO APTO
20 ZAIRA GARCIA PINTO C.P.A. CONDADO APTO
21 CARLA FARO SOBRINO C.P.A. RIBEX APTO
22 ROCIO MADERO GOMEZ C.PATIN PORRIÑO APTO
23 MAURO PEREZ MOSQUERA CLUB ANFORA APTO
24 NEREA VILLANUEVA FIEL CLUB ANFORA APTO
25 DANIELA RIVERA ENRIQUEZ CP BALAIDOS APTO
26 NOA RODRIGUEZ UBEIRA EL OLIVO APTO
27 NORA FERNANDEZ SOLIÑO AREALONGA CHAPELA NON APTO
28 RUTH DE LEON LOPEZ C. CASTRELOS P.A. NON APTO
29 EVA MARTÍN OTERO C.A.R.P.A NON APTO
30 NAIA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ C.A.R.P.A NON APTO
31 SARAY GREGORES PELAEZ C.D. EIXO GONDOMAR NON APTO
32 ADA QUINTAS ESTEVEZ C.D. EIXO GONDOMAR NON APTO
33 ARIADNA PEREIRA ANTÚNEZ C.D. OURELA NON APTO
34 ALBA PEREIRA ANTÚNEZ C.D. OURELA NON APTO
35 LUCÍA GARCÍA MOTTA C.D. OURELA NON APTO
36 ANTIA BUGARIN GONZALEZ C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO
37 IKER JOSÉ FERNANDEZ ALVAREZ C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO
38 ALOIA BUGARIN GONZALEZ C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO
39 ZAIDA MOREIRA BLANCO C.P. BOLBORETA-REDONDELA NON APTO
40 ARIADNA PEREZ PEREIRA C.P.A. CONDADO NON APTO
41 CARMEN IGLESIAS ESTEVEZ C.P.A. RIBEX NON APTO
42 MARA TABOAS REY C.P.A. ROSALEIRA MOS NON APTO
43 AINOA DACOSTA RODRIGUEZ C.P.A. ROSALEIRA MOS NON APTO
44 CANDELA TABOAS REY C.P.A. ROSALEIRA MOS NON APTO

45 ELSA RAMÍREZ GIL C.P.A. SALVATERRA NON APTO
46 LENA RODRÍGUEZ GARCÍA C.P.A. VALLADARES NON APTO
47 BELTAINE BAUTISTA RAMILO C.P.A. VALLADARES NON APTO
48 LUCIA AGULLA PEREIRA CLUB ANFORA NON APTO
49 PAULA CELA JORGE CP BALAIDOS NON APTO
50 ALEXIA ABUNDANCIA ANTELO EL OLIVO NON APTO
51 AMARA FRANCISCO TINOCO EL OLIVO NON APTO
52 IRENE BARREIRO BESADA PA SALCEDA NON APTO

 

NIVEL 5

1 CARLA TUMBEIRO FERNANDEZ AEHDE APTO
2 PAULA TUMBEIRO FERNÁNDEZ AEHDE APTO
3 INÉS CASAS PAMPILLÓN C.A.R.P.A APTO
4 NAHIA TEIXEIRA GARRIDO C.A.R.P.A APTO
5 ZAIRA BASTERO ALVES C.A.R.P.A APTO
6 AINHOA DOMINGUEZ MARTINEZ C.D. EIXO GONDOMAR APTO
7 AINARA BARRIO CONDE C.D. OURELA APTO
8 LUNA REGUEIRO VUELTA C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO
9 SARAY FERNANDEZ PLAZA C.P.A. CONDADO APTO
10 AINHOA PEREIRA MARQUEZ C.P.A. CONDADO APTO
11 NORA BALBOA FERNANDEZ C.P.A. CONDADO APTO
12 ALBA MILLARA RODRIGUEZ C.P.A. INDALO APTO
13 NOELIA OTERO VILAS C.PATIN PORRIÑO APTO
14 DANIELA BLANCO FERNANDEZ C.PATIN PORRIÑO APTO
15 ARIADNA MARTINEZ BERNARDEZ CLUB ANFORA APTO
16 NOA ALONSO VILLAR EL OLIVO APTO
17 IRIA IGLESIAS VIEITEZ EL OLIVO APTO
18 UXIA BERNARDEZ QUINTANS EL OLIVO APTO
19 NORMA RIVERA COMESAÑA PA SALCEDA APTO
20 MIREYA SORIA ASOREY AEHDE NON APTO
21 PEDRO FONTAN COMESAÑA C. CASTRELOS P.A. NON APTO
22 IRIA RAMOS PAZ C. CASTRELOS P.A. NON APTO
23 LILIA COSTAS BRUNO C.A.R.P.A NON APTO
24 SOFÍA MENOR REGUEIRA C.D. OURELA NON APTO
25 NOA LAGE SOTO C.E. ROSALÍA NON APTO
26 ISAAC GONZALEZ ALONSO C.P.A. CONDADO NON APTO
27 MENCIA FONTAN FERNANDEZ C.P.A. CONDADO NON APTO
28 UXÍA FERNÁNDEZ GONÇALVES C.P.A. SALVATERRA NON APTO
29 CANDELA QUINTERO RODRÍGUEZ C.P.A. SALVATERRA NON APTO
30 ALBA SOTO BERNÁRDEZ C.P.A. SALVATERRA NON APTO
31 SABELA CANCELAS ESTEVEZ CLUB ANFORA NON APTO
32 ZAIRA PORTELA FERNANDEZ CLUB ANFORA NON APTO
33 DANIELA PIÑEIRO VERDE CLUB ANFORA NON APTO
34 MARIÑA SANTIAGO PAZO CLUB ANFORA NON APTO
35 CARMEN GARCIA GARCIA CLUB APOSTOL SANTIAGO NON APTO
36 IRIA IGLESIAS FERNÁNDEZ CP BALAIDOS NON APTO
37 DANIELA RODRIGUEZ FERNANDEZ EL OLIVO NON APTO
38 CAROLINA GALLEGO RODRIGUEZ EL OLIVO NON APTO

39 OSCAR PEREZ CHOREN EL OLIVO NON APTO
40 CAROLINA MOLARES PEREZ PA SALCEDA NON APTO

 

NIVEL 6

1 UXÍA ROMERO YAÑEZ C.A.R.P.A APTO
2 ANTIA FERNANDEZ REY C.A.R.P.A APTO
3 VEGA MANGANA PÉREZ C.D. OURELA APTO
4 MARTINA QUINTAS ALONSO C.D. OURELA APTO
5 MAITE SOLA CARRERA C.P. ARTISTICO LUAR APTO
6 DANIELA GONZALEZ COUÑAGO C.P. ARTISTICO LUAR APTO
7 ALBA TABOAS TABOAS C.P. ARTISTICO LUAR APTO
8 NAIA PORTO DURÁN C.P. ARTISTICO LUAR APTO
9 CARLA TOUCEDA AMOEDO C.P. BOLBORETA-REDONDELA APTO
10 IRENE ALONSO MARTINEZ C.P.A. CORUXO APTO
11 ESTELA GONZALEZ ALONSO C.PATIN PORRIÑO APTO
12 CLAUDIA MOREIRA BLANCO C.PATIN PORRIÑO APTO
13 JIMENA PEREZ FONTANEDA C.PATIN PORRIÑO APTO
14 NEREA LOPEZ TIELAS C.PATIN PORRIÑO APTO
15 EMMA SAEZ VILA C.PATIN PORRIÑO APTO
16 CARLA MARTINEZ CONDE C.PATIN VAGALUME APTO
17 IRIA GIL CAMPELOS C.PATIN VAGALUME APTO
18 LAURA DEL PINO DE LA TORRE C.PATIN VAGALUME APTO
19 LEYRE BERNARDEZ SEOANE CLUB ANFORA APTO
20 PAULA MOLDES GONZALEZ CLUB ANFORA APTO
21 AROA RODRIGUEZ GONZALEZ CLUB ANFORA APTO
22 SARA RODRIGUEZ SOUTO EL OLIVO APTO
23 LIA MUÑIZ COSTAS EL OLIVO APTO
24 LARA GONZALEZ REY PA SALCEDA APTO
25 CARLA GARCÍA ALONSO C.E. ROSALÍA NON APTO
26 CARMEN CASTRO SANTISO C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO
27 UXIA HERNANDEZ FILGUEIRA C.P.A. CORUXO NON APTO
28 LUCÍA FEIJÓO GONZALEZ C.PATIN PORRIÑO NON APTO
29 YASMIN ROBOA MARTINEZ CLUB ANFORA NON APTO
30 PAOLA RODRIGUEZ FERNANDEZ EL OLIVO NON APTO
31 NATALIA FERNANDEZ COSTAS EL OLIVO NON APTO
32 MARTA LEMOS MUÑOZ PA SALCEDA NON APTO

 

NIVEL 7

1 LEIRE DURAN GALLAGA C.P. ARTISTICO LUAR APTO
2 AINHOA DE AMORIN UCHA C.P.A. CONDADO APTO
3 YANIRA GARCIA PINTO C.P.A. CONDADO APTO
4 LARA MOVILLA VALADO C.P.A. CONDADO APTO
5 CARLA GUISANDE CABALEIRO C.P.A. VALLADARES APTO
6 LAURA PORTELA MOREIRA C.PATIN PORRIÑO APTO
7 DIANA CALVIÑO RODRIGUEZ C.PATIN PORRIÑO APTO
8 LUCIA MUIÑOS ALEJOS C.PATIN VAGALUME APTO
9 NOA CARIDE PIÑEIRO CLUB ANFORA APTO
10 SARA VILAR CARREIRA C. CASTRELOS P.A. NON APTO
11 LARA ABELENDA ALONSO C. CASTRELOS P.A. NON APTO

12 AINHOA LAMAS LAMAS C.A.R.P.A NON APTO
13 ADRIANA VIEIRA GONZÁLEZ C.D. OURELA NON APTO
14 ALDARA VÁZQUEZ VELASCO C.D. OURELA NON APTO
15 ANA MARIA DA SILVA FERREIRO C.P. ARTISTICO LUAR NON APTO
16 AMANDA CONDE LAGO C.PATIN PORRIÑO NON APTO
17 FATIMA OREJUELA GONZALEZ CLUB ANFORA NON APTO
18 PAULA MARTÍN VILLAVERDE CP BALAIDOS NON APTO

 

 

NIVEL 8

1 BIANCA LÓPEZ PECHERSKY C.P.A. SALVATERRA APTO
2 SARA DAVILA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA APTO
3 SABELA MATA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA APTO
4 DANIELA MUÑOZ VAZQUEZ C.PATIN PORRIÑO APTO
5 ALDARA PRESA PEREZ C.PATIN PORRIÑO APTO
6 SANDRA GÓMEZ GÓMEZ C.D. OURELA NON APTO
7 SABELA ALVAREZ FERNANDEZ C.P.A. CORUXO NON APTO
8 ALEXIA MATA ÁLVAREZ C.P.A. SALVATERRA NON APTO
9 LUCIA VAZ CONDE C.PATIN PORRIÑO NON APTO
10 MARUXA GRANDA VELASCO C.PATIN VAGALUME NON APTO

 

NIVEL 9

1 LUCIA RODRIGUEZ ESTEVEZ C.P.A. CONDADO APTO
2 LAURA SILVA PEREIRA C.P.A. RIBEX NON APTO
3 TALÍA GONZÁLEZ PIÑEIRO C.P.A. VALLADARES NON APTO

 

Alba IMG_4406 WhatsApp Image 2022-04-25 at 11.29.51 (1) WhatsApp Image 2022-04-25 at 11.29.51 WhatsApp Image 2022-04-25 at 11.29.52 copia WhatsApp Image 2022-04-25 at 11.29.52 WhatsApp Image 2022-04-25 at 11.33.09

 

 

 

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL