cartel copa galega

Jul 07

A Copa Galega de Grupos Show dispútase este fin de semana no Carballiño

O pabillón Paco Chao do Carballiño acollerá este fin de semana a Copa Galega Grupos Show (1ª e 2ª categoría) e organizada polo AEHDE O Carballiño.

 

Os horarios serán os seguintes:


Venres día 9


Mañá
ENTRENAMIENTOS
10:00 h. – 12:15 h. Grupos Junior (9) de 1a Categoría
12:15 h. – 14:45 h. Grupos Cuartetos (10) de 1a Categoría


Tarde
COMPETICIÓN
17:00 h. – 18:15 h. Grupos Junior de 1a Categoría
18:15 h. – 18:30 h. Descanso
18:30 h. – 19:45 h. Grupos Cuartetos de 1a Categoría


Sádado día 10


Mañá
ENTRENAMIENTOS
10:00 h. – 15:00 h. Grupos Pequenos de 2a Categoría (20)
Tarde
COMPETICIÓN
17:00 h. – 18:30 h. Grupos Pequenos de 2a Categoría (10)
18:30 h. – 18:40 h. Descanso
18:40 h. – 20:00 h. Grupos Pequenos de 2a Categoría (10)

 

Domingo día 11


Mañá
ENTRENAMIENTOS
10:00 h. – 11:45 h. Grupos Grandes de 2a Categoría (7)
11:45 h. – 13:15 h. Grupos Grandes de 1a Categoría (6)
13:15 h. – 15:15 h. Grupos Pequenos de 1a Categoría (8)


Tarde
COMPETICIÓN
17:00 h. – 18:00 h. Grupos Grandes de 2a Categoría
18:00 h. – 18:10 h. Descanso
18:10 h. – 19:00 h. Grupos Grandes de 1a Categoría
19:00 h. – 19:10 h. Descanso
19:10 h. – 20:15 h. Grupos Pequenos de 1a Categoría

 

A orde de saída será a seguinte:

 

 

SHOW JUNIOR (1ª categoría)

1. 3, 2, 1 … C.P. ALQUIMIA

2. FAMOSO ROBO EN ROSA C.P. RIBEIRA

3.  LA EXPULSIÓN DE BELIAL PATÍN PORRIÑO

4. LA CASA DE PAPEL PATÍN OROSO

5. EMOCIÓN ARTIFICIAL C. PATIART

6. UNIDAD 630 C.P.A. CONDADO

7. HUBIERAS SIDO TÚ C.P. CAMPUS STELLAE

8. LA PURGA C.P.A. BRINCADEIRA

9. CULPABLE C.P.A. RIBEX

 

SHOW CUARTETO (1ª categoría)

1.SAINT AND SINNER C.P. CAMPUS STELLAE

2 .TENTACIÓN C.P. ALQUIMIA

3. EQUILIBRIO C.P. BALAIDOS

4.ANGUSTIA C.P.A. ROSALEIRA

5.. RENACER PATÍN AXEL

6. Nº 9 PATÍN CONXURO

7. ESO: EN LO QUE ME HABÉIS CONVERTIDO EL OLIVO

8. QUERIDO ABUELO C.P. RIBEIRA

9. ACÉPTAME C. PATIART

 

SHOW PEQUEÑOS (2ª categoría)

1. KARMA C.P. SAREL

2. CHICLES C.D. TORRES DE ALTAMIRA

3. 3B0L4 – CÓDIGO ROJO P.A. SALCEDA

4. RAVENNA C.P. OLEIROS

5. GULAG 113 AEHDE

6. VIAXE INTERIOR C.D. FONTIÑAS

7. JUGAMOS?? PATÍN PORRIÑO

8. DEIXAME IR C.P. SARELA

9. GHEISA C.P. OLEIROS

10. 20 MILLONES C.D. PATÍN BERENGUELA

11. DOCE MEL C.P.A. BRIÓN

12. LIBERTAD PATÍN OROSO

13. DESEO C.P. ALQUIMIA

14. SEREI QUEN QUEIRA SER C.P. SARELA

15. MI HISTORIA C.P. BALAIDOS

16. ¡ QUE COMIENCE EL ESPECTÁCULO ! C.D. OURELA

17. EN EL NOMBRE DE DIOS C.P.A. AREALONGA CHAPELA

18. MÚLTIPLE PATÍN NOIA

19. CONFÍA A.D. CASTRO SAN MIGUEL

20. UN LIBRO … DE MIEDO CARPA VIQUEIRA

 

SHOW GRANDES (2ª categoría)

  1. EL HUESPED C.P.A. GONDOMAR
  2.  SEN TI NON PODO VIVIR EL OLIVO
  3.  PESADILLA C.P.A. BRINCADEIRA
  4.  ME LLAMO MAR PATÍN CONXURO
  5.  ELECTRICIDAD ESTÁTICA PATÍN NOIA
  6.  MOLÉCULA C.D. TORRES DE ALTAMIRA
  7.  UN ENEMIGO SILENCIOSO C.D. OURELA

 

SHOW GRANDES (1ª categoría)

1 REINA DE CORAZONES PATÍN PORRIÑO

2 TRÁFICO ÁNFORA P.A.

3 A SU MERCED C.P.A. RIBEX

4 ESGOS, 1844 C.P. RIBEIRA

5 SMOG C.P.A. VALLADARES

6 COLGADOS CARPA VIQUEIRA

 

SHOW PEQUENOS (1ª categoría)

 

1 DETRÁS DE LA PIEL C.P.A. CONDADO

2 POST MORTEM PATÍN AXEL

3 MIENTRAS DUERMES C. PATIART

4 SENTENCIA C.P.A. BRINCADEIRA

5 IN NOMINE PATRE… C.P.A. OMEGA

6 2320 DC CARPA VIQUEIRA

Oficinas y Sede Social
Praza de Agustín Díaz, nº 3
15008 - A Coruña
Redes Sociales
Página Web | www.fgpatinaxe.gal
Facebook y Twitter | FGPatinaxe
Datos de Contacto
Email General | secretaria@fgpatinaxe.gal
Tfno | 981 130 994 - Fax | 981 134 183
Copyrights © All Rights Reserved FEDERACIÓN GALEGA DE PATINAXE AVISO LEGAL